Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorciaaa84

Bikini brazylijskie ze stringami

Polecane posty

Gość sfdafsdfc
jako facet stwierdze, ze osobiscie wole gdy kobieta majtek nie ma :-), a sa takie plaze gdzie nie musi, tym bardziej moze byc tez topless. Faceci generalnie powinni cos zakladac, bo jestem hetero i takie widoki mnie nie bawia:-), poza tym to my jestesmy plcia brzydka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stringii albo bez
byłam na kilku europejskich plażach i powiem że to norma, w niektórych krajach nawet wiekszośc kobiet siedzi topless albo co chwila są plaze z golasami. W polsce głupi stanik zdejmuja głównie stare grube kobiety (nie mam pojecia dlaczego to robią) a jak trafi sie jakas zgrabna młódka to jest atrakcją w promieniu 3 km. Osobiscie miałabym ochote opalac sie w strongach bo zawsze denerwuje mnie jak zakładam takie majtki i mam białe ślady bo opalacz wiecej zakrywał :o topless też jest przyjemnie, swobodnie wiec ja jeste za :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa landryneczka
To chyba nic strasznego widok kobiety w stringach na plazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gentel-xxl
Czym mniej materialu, tym bardziej sexy. No i ogolone cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teen-muschi
Jeszcze fajniejsze na plaze sa micro-string.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cybercyber nie wracałbyś do
domu jakby sie laski na plazach toples opalały tylko bys sie palowal do nieprzytomnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stringi na plaży to juz nawet w naszym zacofanym kraju norma. Dobrze, że są odważnei bezpruderyjne dziewczyny noszące takie stroje kąpielowe nawet na basenie. Osobiscie nie znam faceta, który nie reagowalby pozytywnie na widok dziewczyny w stringach na plaży. Sam uwazam taki widok za bardzo fajny i sexy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OKI

Na hiszpanskich plazach to norma kiedy kobiety leza na brzuszku opalajac sobie plecki to prawie jak na plazy nudystow cipka na wiezchu  a paseczek w roweczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada84

Tylko takie stroje mam.Lubię to ich spojrzenie ?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naj

Kupilam sobie takie  zalozylam  i stwierdzilam ze nieodwazylam by sie w nich wyjsc na plaze poniewaz nie zaslaniaja mojej cipki a sznureczek skrywa sie miedzy wargami. Zapytalam partnera o opinie  nie musial odpowiadac widzac  jego erekcje wiec uzywam tej jako bielizny erotycznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość naj napisał:

Kupilam sobie takie  zalozylam  i stwierdzilam ze nieodwazylam by sie w nich wyjsc na plaze poniewaz nie zaslaniaja mojej cipki a sznureczek skrywa sie miedzy wargami. Zapytalam partnera o opinie  nie musial odpowiadac widzac  jego erekcje wiec uzywam tej jako bielizny erotycznej

Pewnie masz wyższe wykształcenie ha ha ha. Może chociaż du`pczenie ci lepiej idzie jak pisanie? Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamałecka

Co tu ma wykształcenie do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Olamałecka napisał:

Co tu ma wykształcenie do tego

 A to że dzisiejsi nauczyciele, za swoją "pracę" tysiaka wołają, a GŁĄBÓW ze szkół wypuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olamałecka

A teraz co to ma ze stringami wspólnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Olamałecka napisał:

A teraz co to ma ze stringami wspólnego

A to już niestety nie moje, pytaj kogoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

używam stringów, nawet dość mocno wyciętych, ale nie ma problemu z zakryciem cipki. Jak się materiał wślizguje i odsłania cipkę to chyba specjalnie dziewczyna je tak układa albo bikini nędznej jakości. Przy okazji - to odważny ale bardzo sympatyczny i bezpretensjonalny styl. Tak jakby sygnalizowała partnerowi i otoczeniu - chciałabym być na nagiej plaży. Nic tylko spełniś oczekiwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Ogólnie stringi to nic nowego widuje się na naszych plażach dość często. Trochę mniej tam gdzie powiedzmy więcej bywa społeczności z małych miasteczek. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wcale tak bym nie wyróżniał - społeczności z małych miasteczek, raczej bym zaznaczył że chyba kobiety w miejscu swojego zamieszkania krępują się takich występów, na wyjazdach jest znacznie większa swoboda. Tak przynajmniej ma moja żona, duże miasto, ale jak by znajomi zobaczyli. W każdym razie na miejscu dawała się namówić tylko na mniej lub bardziej śmiałe ściąganie bikini do rowka, żeby jednym ruchem poprawić na wersję przyzwoitą. Dopiero jak wyjechaliśmy odważyła się założyć typowe stringi jakie jej kupiłem. Dodatkowym argumentem było że były naprawdę ekstra - jakość i styl. Tak goły tyłek na nią podziałał, że bez namawiania, naturalnie i swobodnie zdjęła stanik. Było super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia ‎2019‎-‎04‎-‎15 o 18:13, Gość gość napisał:

Wcale tak bym nie wyróżniał - społeczności z małych miasteczek, raczej bym zaznaczył że chyba kobiety w miejscu swojego zamieszkania krępują się takich występów, na wyjazdach jest znacznie większa swoboda. Tak przynajmniej ma moja żona, duże miasto, ale jak by znajomi zobaczyli. W każdym razie na miejscu dawała się namówić tylko na mniej lub bardziej śmiałe ściąganie bikini do rowka, żeby jednym ruchem poprawić na wersję przyzwoitą. Dopiero jak wyjechaliśmy odważyła się założyć typowe stringi jakie jej kupiłem. Dodatkowym argumentem było że były naprawdę ekstra - jakość i styl. Tak goły tyłek na nią podziałał, że bez namawiania, naturalnie i swobodnie zdjęła stanik. Było super.

Masz dużo racji. Pewnie tak jest ale u nasz na plażach grasuje sporo strażniczek moralności. Napadają na kobiety zgrabne i skąpo odziane. W imię np. dobra dzieci jakby małe dzieci oglądały się a laskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mors
1 godzinę temu, Gość gość napisał:

Masz dużo racji. Pewnie tak jest ale u nasz na plażach grasuje sporo strażniczek moralności. Napadają na kobiety zgrabne i skąpo odziane. W imię np. dobra dzieci jakby małe dzieci oglądały się a laskami.

Ciekawe, gdzie te napady widziałaś??? :D  Polskie morze wielokrotnie zjeździłem od Krynicy Morskiej po Swinoujscie, byłem i w miastach i małych dziurach, nigdy żadnych napadów nie widziałem :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

To że nie widziałeś to nie znaczy że nie ma. Zbyt dosłownie chyba zrozumiałeś. Jednak dziewczyny w naprawdę skąpych kostiumach raczej się ukrywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mors
57 minut temu, Gość gość napisał:

To że nie widziałeś to nie znaczy że nie ma. Zbyt dosłownie chyba zrozumiałeś. Jednak dziewczyny w naprawdę skąpych kostiumach raczej się ukrywają.

 Dalej nic nie rozumiem, ubierają je po to żeby się ukrywać??? Przewrażliwione na swoim punkcie? Niejedną ,nie sto widziałem ze sznurkiem w pupie i trójkącikiem prawie nic nie zakrywającym, jakoś nikt może oprócz nastolatków nie zwracał na nie uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

może gdzieś za granicą u nas raczej tak się nie zdarza. Owszem widać coraz to więcej bardziej wyciętych majtek ale jeszcze dość rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×