Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość affrodytta

Rozkochał w sobie i zostawił:(

Polecane posty

Gość podobny
jak to bez uczucia? jakież to przyjemne UCZUCIE właśnie (: no może przesadziłem nazywając to reprymendą..toż to była lekka zjebka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny
"a moze tak wypowiadaj sie za siebie a nie za facetow" dosyć wymowne. "slownictwo masz swietne" komplement? dobra.. idę jutro na randkę,ta wydaję się spełniać wszystkie punkty Dobrej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny
urodziny godziny,czas spać. 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wymowne bo chyba jestes jednoscia w senie jeden a nie z bratem syjamskim wtedy a i oweszem mozesz wypowiadac slowo "my" proste? wydaje mi sie,ze tak :) a teraz powodzenia zycze obys se "popukal" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wróćmy do meritum zostawia się laskę dlatego, że zaczyna przytłaczać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za krótko żyjesz vel za mało miałeś lasek, zwłaszcza zaborczych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stare ale "Byłam już w związkach, kochałam i byłam kochana" jakaś c*****a ta miłość autorki skoro szukała następnego bolca i ma jakieś pretensje do niego :P ...wcześniejszym się znudziła czy umarł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salutowate mentalne prawiczki nawet jak wciskały swojego przyjaciela w narządy kobiety, pozostaną mentalnymi prawiczkami, do usr śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wróćmy do meritum. Laskę się zostawia,ponieważ okazuje sie nie do życia na dłuższą metę.. Nie musisz mi życzyć powodzenia w tej kwestii salut. Życz mi normalnej Kobiety.. Do pukania się ..jak komornik do szafy..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobny
"Miałem kilka panien, żadnej na dłużej Powiem ci, że nie widziałem w nich tego co zobaczę w tobie Były fajne, wszystkie wspominam raczej dobrze Ale z moich sukcesów ty będziesz moim mistrzostwem Ty będziesz bóstwem droższym niż pieniądze. Przez chwilę myślałem, że tamte panny to ty, lecz się myliłem Ty jesteś jedyna, oddam ci połowę serca Ty mi oddasz swoją, nasza miłość się wymiesza Nie będzie mnie, ani ciebie - będziemy my razem Będziemy spełniać sny z czasem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia41
Mam wstrętny przypadek ,który mi się przytrafił . Mam kierownika ,który zastawił na mnie pułapkę i sam na sam dobierał się do mnie. Proponował poważny związek wszystko mnie tak zadołowało,że chciałam na jakiś czas być sama i to przemyśleć. Potem go widziałam jak menadżerka wsadza mu język do ust i mnie zamurowało ponadto z nią coś wyczyniał bo kolega go nakrył na tym. Obiecywał mi,że to jednorazowy wypad a niedawno podszedł do mnie aby zaproponować mi z rok wypad pod namiot i że weżnie ze sobą paczkę prezerwatyw bo jest mężczyzną i ma potrzeby . Zwykłe zero i sk***syn postanawiam zmienić pracę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Była łatwa, to ją zostawił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty "podobny" ale z ciebie ciekawy i wart uwagi przypadek.... zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, takie ryzyko jest zawsze :( Pamiętaj, że czas leczy rany. Dobrze, że skonczyło się teraz, a nie po kilku latach wspolnego zycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaRebeka
Przeżyłam to samo... spacery... przytulanie... nocne rozmowy telefoniczne... namiętne pocałunki... prezenty... sex nie od razu, po odpowiednim czasie... a kiedy się zakochałam, uciekł... powoli się wycofywał, brak czasu, tłumaczenia ze nie jest odpowiedni dla mnie, zasługuje na kogoś lepszego ble ble.. teraz się nie odzywa... wyprowadził się z mojego miasta... a ja przeszłam załamanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powyżej panna od kropeczek wymyśla kolejne bzdurne opowiastki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaRebeka
Przeżyłam to... a Ty jesteś kolejnym bezdusznym człowiekiem, nikt nie prosił cię o komentarz... kropeczko bez uczuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
AnnaRebeka wczoraj - oni wszyscy jak chcą "dać nogę" to tłumaczą "zasługujesz na kogoś lepszego" :P Typowo męskie podejście do sprawy :P A Tobie Anno- Rebeko szczerze współczuję. Przeszłam przez koszmar i na szczęście nie załamałam się. On teraz jest z "cudzą żoną"- "zaobrączkowaną panną", którą nazywa "swoją dziewczyną, miłością swego życia". Szanowny małżonek na razie nic nie wie ale mam nadzieję, że jak się dowie, to porachuje mu kości :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecisz na dupkow to co sie dziwisz. Przestan olewac normalnych mezczyzn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - nie olewam normalnych :), widocznie normalni mnie nie chcą :P. Chętnie poznam w końcu "normalnego faceta". Czy tacy w ogóle istnieją???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedzieć czy spotkasz jeszcze kogoś właściwego, gdzie i kiedy to będzie, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocstkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×