Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rewtwe4twet

ALE mnie faceci wkurzaja ...!!!

Polecane posty

Gość rewtwe4twet

akim zachowaniem.. spotykałam się z pewnym facetem, podszedł do mnie sam, to kolega mojego kolegi. Twierdził, że od dawna chciał mnie poznać, ale zawsze coś było naprzeciw. Bajerował strasznie do mnie, przytulał, troszczył się, pisał itp. Mieliśmy się spotkać 2 dni temu. Dzień wczesniej pisalismy ze sobą tak jak codziennie, na drugi dzień zero odzewu - pomyślałam, ze poczekam do 21 i wyjde z kimś innym. On odezwał się po 21 co robie to odpisałam że wychodze, a co? nic nie odpisał do tej pory... TCHÓRZ. Nie rozumiem tego, wolalabym zeby napisal, ze ma na mnie wyjebane, a nie coś takiego :O kasuje jego numer, esy wszystko. Jestem pewna, że za jakiś czas sie odezwie, a wteedy spytam kim jest chociaż dobrze znam jego nr :o a potem przestane się odzywać jak odpisze. Jak mnie to wkurza :O dziewczyny też tak miałyście? :/ co robilyscie z takimi delikwentami? :D zakrecil mi w glowie i sie nie odzywa. W sumie niedawno zerwał z dziewczyna po 4 latach zwiazku, wiec moze potrzebuje czasu, ale po co mi glowe zawraca a potem sie nie odzywa:/ nawet mowil, ze chcialby ze mna byc tylko musimy sie lepiej poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
a mi ciezko jest sie w kogos "wkrecic" i od dawna nie miałam tak jak z nim. i oczywiscie zle trafilam znowu:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
w poniedziałek w gimnazjum też go będę ignorowac , a na dodatek kasuję go z fejsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
nie mam fejsa podszywie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
i gimnazjum mam juz za soba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
mam w moim pokoju plakat z "Ojcem Mateuszem " :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
i portfel HELLO KITY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewtwe4twet
;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×