Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BODZIOSOL

SOLID DO SĄDU

Polecane posty

Gość BODZIOSOL

Ludzie solidu ,biedni zamartwiacie sie jak wam dobrze w tej firmie ,jak was walą po kasie,karzą za to, ze staracie się normalnie funkcjonowac! Ale nikt z was nie stara sie to zmienic,jasne z molochem się nie wygra ,co sie bede spuszczal narażał, zeby mnie wywalili!?.I to własnie wykorzystuje Solid ,jak warszawka powstała to kraków miał gdzies ,jak lódź to inni mieli gdzies a nawet przyjezdzali wspomóc firme by nie upadła.I co zmieniło sie cos?Dalej tylko narzekacie i robicie swoje-smiech na sali. Do niedawna pracowałem w tejże firmie na grupie interwencyjnej .Jak szanowny Nieczaj drugi raz wlepił mi kare a warszawka dołozyła za norme kilometrów razem 4stówki odechciało mi sie zapieprzac na tych dziadów.zadalem pytanie panu reszke w którym momencie mam umowe o prace a w ktorym zlecenie a w obu przypadkach nie maja prawa karac finansowo,to jak myslicie jaki był finał?zwolnienie!potem trzy lata walki o połaczenie obu umów razem i naliczenie nadgodzin do zapłaty.Niestety nie miałem za bardzo w okól siebie sprzymiezencow mogacych mi pomóc.brakowało mi dokumentów ,ale z tymi co posiadam i kilkoma swiadkami jakos sprawa pociagła.Piszę o tym bo tak wielka grupa robocza jak ochrona nie potrafi sie zebrac a jest gdzie (internet)zrobic zbiorowy pozew wynajac odpowiedniego adwokata i dokopac tym co zmuszaja do niewolniczej pracy i w dupie maja ile ten człek zarabia przy 300h pracy,ze jest przemeczony zdegustowany tym zyciem tylko w pracy.Tyczy sie to nie tylko solidu ale rzadu polskiego który pozwala na okradanie panstwa i obywateli ze składek zus i zmniejsza wpływy do skarbówki.Juz jeden wygrał z solidem , tez był sam .mam nadzieje że i ja po apelacji powiem ze wygrałem bo w chwili obecnej zarzuty zostały odrzucone.Ludzie obudzcie sie bo jeszcze troche to polska bedzie w 100%obozem pracy jak w czasie wojny.Potrzebne sa dowody grafiki ksiazki broni -zdjecia nagrania, bo oni maja prawo nie pokazac tego przed sadem ,nie muszą sie tłumaczyc dlaczego nie ma tych dokumentów które muszą sie zachowac 50lat.Paranoja-pokazujesz w sądzie ze firma omija prawo bezprawnie a sąd patrzy tylko na ciebie czy ty jesteś wiarygodny.Skoro ja cos udowodniłem to firma powinna pokazac dokumenty ze ja kłamie , a skoro tego nie robi to kto powinien wygrać?!W kupie siła i tylko zbiorowe pozwy moga nakłonic i zmienic przepisy umów smieciowych bo zwiazki zawodowe i rząd tego po dobroci nie zrobia .Zjednoczmy sie ,gromadżmy dowody oszustw, i w koncu zróbmy bunt narodowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz rację ale
w dzisiejszych czasach wolę zapieprzać po 300h i jakoś żyć niż dostać najniższą krajową za 168h i więcej wolnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do bodziosol
szkoda sie szarpać, z nimi niewygrasz, lepiej sobie odpuścić i poszukać pracy gdzieindziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xwxwwx
pierdolicie. Bez problemu wygracie tylko złóżcie zbiorowy pozew i nie bójcie sie byc swiadkami dla innych. Pozwalajac na takie traktowanie doprowadzacie do tego ze te kurwy to wykorzystują !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i cóż dziś mamy? Zapieprzanie w podobnym obozie pracy mcg solid 220h i wiecej za najnizszą krajową a za nadgodziny dadzą nam wolne- mają na to 12 m-cy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopy wody pod Kielem
czy to prawda ze wlascicielami firm ochroniarskich w polsce sa czlonkowie mafii i byli SBcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×