Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mamba444

SZUKAM POINFORMOWANYCH OSÓB!

Polecane posty

Witam! Chciałabym znaleźć osoby, które podobnie jak ja miały, lub mają wrzody żołądkowe, aby wymienić się informcjami. Dowiedzialam się o tej chorobie niedawno i nie wiem jeszcze wszystkiego na ten temat, dlatego szukam takich osób. MIANOWICIE : - czy trzeba stosować dietę, jeżeli tak, to jaką - co daje wynik histopatologiczny - czy długo się leczy wrzody - przy jakim znieczuleniu wykonywaliście gastroskopię CZEKAM NA ODPOWIEDZI !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak trzeba stosować dietę, z ograniczeniem spożycia substancji pobudzających wydzielanie soku żołądkowego i stosować zasady odpowiedniego spożywania posiłków. długość leczenia w zależności od przyczyny, która da wynik pobrania wycinka, to samo z zastosowaniem leków. chyba powinnaś wiedzieć, skoro stwierdzono u Ciebie wrzody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wykryto,jednak jeszcze nie jestem na bieżąco na ten temat ze wszystkim,dlatego szukam osób które być może miały tą chorobę,aby mi pomogły. Czyli wynik histopatologiczny poda przyczynę powstania wrzodów? A czy gdyby był rak żołądka lub jelita wykryli by od razu na gastroskopii? bo powiem,ze duzo naczytałam się o tym w Internecie i się boję,że moga wykryć mi jakiś nowotwór z wyniku histopatologicznego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×