Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość darteskaasjh

kto z was nie ma przyjaciół?

Polecane posty

Gość darteskaasjh

bliższych znajomych jak ja? i czy to wstyd być samemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ..
ja tez nie mam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona ..
a dlaczego nie masz znajomych przyjciol ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość policjanttt....
ja tez nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gtjhtsjtej
miałem ale odwrócili sie plecami ode mnie... próbowałem zwrocić im uwagę, że już nie wychodzimy razem, nie rozmawiamy... ale po prostu odechciało się im kontaktu ze mną... mineło już z 5 lat od tego momentu życie wywróciło się do góry nogami... od 5 lat nie mam przyjaciół, znajomych nikogo... a gdy spotykam byłych - unikam ich... widząc ich spojrzenia, że im się udało a mi nie... zrobili studia i czują się lepsi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggfderrtyyy
Ja nie mam ani przyjaciół ani znajomych:( Ta samotnosć mnie tak potwornie boli. Kiedyś miałąm ale zawiedli. Jestem sama od lat. Nigdy sie z tym nie pogodziłam. Wylałam również wiele łez z powodu samotności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggfderrtyyy
Napisanie tego było dla mnie kolejnym "rozdrapaniem rany" 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola katafalk ,
ja też, nie mam od kiedy przestalam byc dla nich "bankiem", skonczylo sie pozyczanie pieniedzy, skonczyla sie "przyjazn" poza tym mam wlasna dzialalnosc i pracuje ze zwierzetami tak wiec kolegow z pracy tez nie mam dodam tez, ze rozkrecilam firme a to widocznie tez budzi zadzrosc i zawisc nieudacznikow do tego mieszkam na wsi zabitej dechami, tak wiec tu tez nie ma z kim pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola katafalk ,
ja też, nie mam od kiedy przestalam byc dla nich "bankiem", skonczylo sie pozyczanie pieniedzy, skonczyla sie "przyjazn" poza tym mam wlasna dzialalnosc i pracuje ze zwierzetami tak wiec kolegow z pracy tez nie mam dodam tez, ze rozkrecilam firme a to widocznie tez budzi zadzrosc i zawisc nieudacznikow do tego mieszkam na wsi zabitej dechami, tak wiec tu tez nie ma z kim pogadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkad nie jestem na kazde zawolanie i odkad ja tez czasem prosze o pomoc nagle nie mam przyjaciol...aaa i odkad jestem na swoim, ejstem samodzielna, dopinam swego i osiagam zamierzone cele to tez przyjaciele odeszli....lubie samotnosc tzn mam kilku znajmych z ktorymi czasem sie widujemy ale maż, dom, moje hobby i kiedys dziecko wystarcza mi do sczzescia. nieraz sie zrazilam na "przyjaciołach" i wiem ze musz eliczyc na siebie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilomkkka
nie ma przyjazni-ludzie to interesowne kanalie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalnaBlondynka
Zgodzę się z komentarzem powyżej. W świecie w którym rządzi kasa nie ma miejsca na przyjaźń, smutne ale prawdziwe. Każdy układ jest mniej lub bardziej interesowny. Zwykle jedna strona jest tą przysłowiową krową dojną a druga bez umiaru korzysta. A wystarczy zakręcić kurki i przyjaciel znika. A już nie daj Boże jak pojawi się jakiś problem wymagający odwrócenia ról, wtedy to naprawdę szukaj wiatru w polu. Mam paru kolegów, koleżanki moze że dwie. Z kobietami w ogóle rzadko wchodzę w bliższe relacje bo albo żyjemy totalnie innymi priorytetami albo po prostu łaszą sie do mojego narzeczonego i jestem zmuszona ucinać takie znajomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtgyuj
jak ktos am akase stanowsko -to ludzie sie lepia do niego a jak noga sie powinie to pustynia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frtgyuj
to jest juz w szko,e -dzieciak z bagatej rodziny jest oblegany i wykorzstywany- fundnij to, masz basen zapros nas itp- a na studiach - no wez fundnij, twoi rodzice znaja tylu ludzi załatw staz lub robote- ludzie sa podli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka o.
nie mam a chcialabym miec taka osobe...no ale niestety to nie pojawia sie od tak i trzeba czasu chyba jak na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam takie 3 przyjaciółki, jedna wypięła się gdy skończyły się jej problemy, a dwie wyszły za mąż. Jedna urodziła dziecko i zamiast mózgu ma pieluszki i kupki, a druga ma męża sadystę i nie pozwala jej się tak na luzie spotkać z nikimi innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnk
lepiej nie nasadzac sie na przyjazn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewówiący
Ja też nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erweeetuyuyu
Ludzie to generalnie fałszywe istoty. Przychodzą do ciebie tylko wtedy gdy czegoś potrzebują. Mam tu na myśli nie tylko dobra materialne czy jakąś inna pomoc ale też to co dany człowiek ma do zaoferowania z siebie. Przeważnie chodzi o inteligencję czy poczucie humoru. Jeśli tego nie posiadasz - to trudno znaleźć ci przyjaciół. Ludzie po prostu mają interes. Chcą coś od ciebie zabierać. Jeśli im nie dasz tego na czym im zależy - to nie chcą się z tobą zadawać. Przeważnie nie ma bezinteresowności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość degnk
ja umre nie zaznawszy przyajzni - brak zycia towarzyskiego bardzo s e chwale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wergft
ja nie mam przyjaciol bo jestem za malo imprezowa, "przyjaciolka" mnie olala dla innego towarzystwa bo oni kochaja imprezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morhiba
boz e chron mnie od przyajciol , przed nieprzyajciolmi obronie sie sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sinhawati
nie ma przyjazni na tym parszywym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cosi fan tutte
ludzie to pijawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erelika
smieszy mnie gadanie-z e nie mozna zyc i sie rozwijac bez przyjazni , zycia towarzyskiego-z e kobiety potrzebuja spotkan w gronie kobiet-mnie nigdy nie ciagneło do kobiet-na zadne damskie wieczory, piżama party, nigdy nie czulam wiezi z zadna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×