Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Megan1987

Wieczór panieński/kawalerski a rozdział czasowy ślubów

Polecane posty

Gość Megan1987

Witajcie. W tym roku planujemy z narzeczonym ślub cywilny gdzie bedą obecni tylko nasi rodzice i siostry z małżonkami, które bedą jednocześnie naszymi świadkami. Ślub Kościelny z weselem na ok 100 osób chcemy wziąć za rok, dwa. Stad wzięło się moje pytanie czy wieczór panieński/ kawalerski " zorganizować" przed ślubem cywilnym gdzie obecni byli by znajomi nie zaproszeni na cywilny ale uwzględnieni na liście gości na wesele, czy poczekać do czasu przed ślubem kościelnym ? Z jednej strony myślę, że głupio robić takie wieczory juz po cywilnym jednak z drugiej strony nie chciałabym aby znajomi wykosztowywali się na jakis drobiazg z tej okazji a musieli czekac tyle czasu na ślub kościelny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że teraz możecie zrobić coś a'la wieczór panieński / kawalerski ;) i tak nigdy nie jest tak, że się uda zaprosić wszystkich, więc część może być na tym, część za rok, albo się uda, że będą wszyscy ;) na panieński zawsze można się wybrać do SPA, niektóre mają nawet specjalną ofertę na taką okazję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest dość powszechne, że się robi w tym samym dniu, tylko trzeba uważać, żeby się nie spotkać ;) ale też różnie bywa bo się robi tydzień przed ślubem albo dwa. Ale to zależy jak z czasem stoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×