Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miecka

NOVATEC z Brzegu składanie zabawek

Polecane posty

Witam, dałam się nabrać na składanie torebek ANMA BIS Wrocław, czy ta firma z Tablica pl NOVATEC to też oszuści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolanta kwasniewska to dama
napisz na czym polegało oszustwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłoszenie o pracy w domu - składanie torebek na prezenty. Dostałam w odpowiedzi maila -szczegóły pracy, adres telefon , wszystko wydawało się w porządku, kilka razy rozmawiałam z gościem przez telefon- odbierał- Po wpłacie 45 zł na przesyłkę kurierską telefon milczy, i torebek ani śladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszukana przez novatec
Witam ja również zostałam oszukana przez firmę NOVATEC która nie istnieje , wpłaciłam pieniądze i nic... Trzeba o tym poinformować policję i telewizję żeby ostrzec innych przed oszustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoważniejcie.
Policja , TVN , wy macie sieczkę zamiast mózgu. Napiszcie prawdę. Ktoś , kto chce chociaż złotówkę z góry , to szmaciaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hepka
Witam,firmy uczciwe nie powinny pobierać opłat.Skoro zależy mi na pracy to powinno świadczyć też o uczciwości a w celu zabezpieczenia starczyło by ksero dowodu z adresem meldunku i umowa,w której są zawarte konsekwencje nie wywiązania się z obowiązków osoby przyjmującej zlecenie.Uważajcie też na pana z Gdańska ul.Grunwaldzka 214/4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×