Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zniesmaczona cubus katowice

oszukują z cenami!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość zniesmaczona cubus katowice

Mega oszuści, totalna porażka,chciałam kupić kurtkę w cenie po (-50%) 149 pln, miła Pani odłożyła z uśmiechem na cały dzień, choć nie prosiłam. Przychodzę za 15 min a cena już nie 149 a 299pln, masakra, argumentacja że dostały e-maila że nie ma już promocji, kasjerka bezczelnie przy mnie oderwała cenę z metki 149 i mi mówi przy kasie 299pln, rozmowy na poziomie przedszkolnym, jak wiadomo klient ma prawo kupić produkt w takiej cenie jaka jest na metce, ale ta firma tego nie przestrzega, oczywiście kontakt z kierownikiem TJ Z p. Justyną, zerowy, nie odbiera telefonu, więc pewnie już dostała cynk od personelu albo była na sklepie i nie chciała się tłumaczyć, NIE POLECAM!!!!!!!!!! sklep cubus silesia cc katowice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot durna
Towar się ogląda i kupuje, a nie łazi dalej po sklepach i zastanawia. Może na przyszłość zmądrzejesz i zaczniesz korzystać z okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona cubus katowice
nie mialam kasy przy sobie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesmaczona cubus katowice
zgadzam się miałam podobna sytuację, a do tego robią sobie żarty, najpierw sami mówią jakie to maja super ceny a potem upsss 100% do góry, żal!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Reserved identycznie
Ja w sobotę w Reserved kupiłam bluzkę rzekomo z przeceny,z pomarańczową ceną 39 zł. Nad nią była biała nalepka 49 zł,więc niby 10 zł rabat. W domu odkleiłam pomarańczową nalepkę a tam pod spodem pierwotna cena bluzki,nadrukowana oryginalnie 39 zł...haha niby niewielka kwota ale liczy się fakt,że raz ja jakiś czas ceny są sztucznie zawyżane żeby później niby przyciągnąć klienta obniżką cenową...bluzeczkę kupiłabym i tak,ale neismak pozostał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x=i, liczba zespolona
na biednego nie trafilo, biedni nie robia tam zakupow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×