Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggorna11

Tabletki 72po- dostane gdzies bez recepty? bylam w kilku

Polecane posty

Na sor bym nie poszła, bo za dużo roboty tam mają całoą dobe i by mi sie nawet na tych ludzi co tam siedza nie chciało patrzec, już sie na to napatrzyłam w życiu jak i Ty;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to może u mnie jest jakies magiczne pogotowie, ale jest spzital, i jest pogotowie gdzie jest dentysta, chirurg, lekarz ogólny do którego sie leci z gorączką w środku nocy i nie wiem kto tam jeszcze bo do innych nie chodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie lekarza ogólnego nie było, jego funkcję pełnili inni lekarze jako była pracownica pogotowia, odradzam to miejsce jeśli zależy Ci na bezstresowym otrzymaniu recepty. Pewnie znajdzie się lekarz który Ci wypisze, ale masz większa szansę trafić na takiego co Cie wywali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigilllla
w publicznych placowkach wieksosc lakarzy zwlaszcza ginow to reliigjne zjjeby -co spirali nie wlozą, recepty na srodki anty nie wypiszza , na aborcje nie skierują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam gdzie praktykowałam izba ginekologiczna to była najbardziej ateistyczna placówka w mieście, więc nie uogólniaj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Bogu u mnie zarówno pogotowie jak i sor sa super, na prawde fajni lekarza, z reszta dziwi mnie to ze gdzies może byc inaczej, dla mnie pierwsza myśl jak sie coś dzieje to właśine pogotowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vigilllla
tylko debil wierzyw metody naturaln ei nie uzywa chocby gumki - bywa ze gumka sie zsunie peknie -ale zeby stosunek przerywany/taka ciemnote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak to co może normalnie isc do szpitala na ginekologie i prosic lekarza o wypisanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas każdy specjalista był "dostępny" w razie potrzeby konsultacji w izbie ginekologicznej nie powinni robić żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorek Hausek
Także, podtrzymuję moją widomość, że widzę już ją pędządzą na izbę po receptę :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt jej z izby nie przepędzi bo nie ma podstaw do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktorek Hausek
Recepty też nikt nie wypisze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a daj jeden sensowny powód dlaczego miałby nie wypisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikipolka
lekarze i aptekarze w polsc e nie kieruja sie - wiekossci dobrem pacjentek tylko ideologia KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikipolka
wiekszosc farmaceutów i ginow to reliigjne zjeeby -ich kodeksy uklada KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy pierdoł opowiadacie znam naprawdę dziesiątki lekarzy a może jeden by odmówił recepty ze względu na KK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikipolka
e duzym miescie jest wybor lekarzy ale w mnalych dziurach gdzie sa 1, 2 giny ortokatole a w 1, 2 aptekach nie sprzedaje sie srodkow anty -to jest teokracja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikipolka, warto poznać sytuację prawną gdy się o czymś pisze lekarz ma prawo odmówić recepty/zabiegu, ALE ma obowiązek wskazać lekarza który receptę wypisze ALE farmaceuta nie ma takiego prawa! farmaceuta ma obowiązek sprzedać lek, nawet jeśli to kłóci się z jego sumieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladelitta
lekarz co nie wlozy spirali , nie wypisze srodka anty ma obowiazek skierowac babe do innego gina, ten co nie chc e przeprowadzic aborcji tez ma obowiazek skierowac ja do innego - ale ten przepis jest w praktyce martwy--w ganinetach ginekologicznych jest wyklad ideologii katolickiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idz do najbliższego
weterynarza wypisze ci bez żadnych ceregieli to też lekarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isladelitta
ostatnio farmecauci pisali apel do sejmu by mogli miec klauzule sumienia- w klechistanie religia jest wazniejsza niz prawo i przepisy- apteka a w malej dziurze nie sprzedaje srodkow anty/ no coz ksiadz tak kazal a prawo to gówno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siejecie propagandę i robicie z lekarzy debili większość lekarzy to ateiści i to wyjątkowo zażarci, więc nie pierdolcie głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuji
zajrzyj do prasy i neta - giny w publicznych przychodnaich odmawiaja wypisywania srodkow anty-najgorzej jest w w malych dziurach-niedawno politycy , ludzie kultury, napisali apel do urzedu rejestracji leków zeby wycofac ze sprzedazy tabletki po - klerykalizacja jest w szkole ,, polityce sluzbie zdrowia itp--pras apisze z ereliigjne giny wyzywaja pacjentki co chca recept na srodki anty lub spirali nawet jesli one sa biednymi wielorodkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat jestem lekarzem i znam dziesiątki lekarzy, pracowałam w niejednym szpitalu i nigdy w życiu nie spotkałam się z tak osławioną klerykalizacją, wręcz przeciwnie. Może na małych wsiach jest inaczej, ale na pewno nie w miastach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuji
n a akademii medycznej we wroclawiu bylo a moze i nadal jest reliigjne szkolenie dla studentów-w 2006 roku powstał krajowy zespol promocji ds naturalnego planowania rodziny ale nic o nim nie slychac -wiec moze padł- potworn e bezrobocie i bieda a KK i reliigjni politycy chca wyprodukowac jeszcz e wiecej nedzarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na każdej uczelni jest jakas organizacja katolicka, ale to nie znaczy że każdy student do niej nalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuji
o to chodziz e w duzych miastach jest duzo szpitali przychodni-taptek to jest wieksz epole manewru -ale w malych dziurach rzadzi kler i zwalcza srodki anty-aborcji odmawiaja cale szpitale i wojewodztwa-klerykalizacja totalna - a jakos reliigjne i polityczne zjeeby nie chca pomagac dzieciom ktore sie przez nich narodziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuji
to było akurat szkolenie prowadzon e przez speców od religii- pras a wysmiała ich ciemnoty-obowizkowe dla studentów-Kk wszedzie wpycha swe brudne krawawe macki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak już mówiłam lekarz ma prawo odmówić, ale farmaceuta nie. Jeśli odmawia zrealizowania recepty trzeba uzyskac potwierdzenie pisemne. Prasa bardzo lubi takie przypadki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×