Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ggorna11

Tabletki 72po- dostane gdzies bez recepty? bylam w kilku

Polecane posty

Gość hyuji
prawo stanowi kler- apteki reliigjne nie prowadza sprzedazy srodkow anty - Kk prowadzi reliigjny terror

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuji
kler rządzi sluzba zdrowia i jego wytyczne sa wazniejsze niz przepisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah, bez przesady, ja jestem lekarzem i śmieszy mnie jak ktoś mówi że rządzi nami kler. Szanuję wszystkich pracę, w tym księży, ale ich oceny mojej pracy mam głęboko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripolka
jestes ginem? bo jesli innej specjalnosci to raczej nie masz stycznosci ze sppiralami i wypisywaniem recept na srodki anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem ginem, ALE na studiach przez ginekologię musiałam przechodzić, a tej specjalizacji jest akurat bardzo dużo na studiach więc bardzo dużo czasu spędzałam na tych oddziałach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripolka
przeciez sa szpitalni kapelani co kontroluja prace ginów -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, jasne, normalnie jak byłam na ginekologii wypisywaliśmy hormony w celach antykoncepcyjnych i mieliśmy radochę z lekarzami z oburzonych min katabasów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripolka
KK to samo zło-w podstawowce mieszkalam w 5 tys dziurze - byl tam 1 gin co nie wypisywal srodkow anty i 2 apteki co ich nie sprzedawąły -teokracja totalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz ginekolog który nie wypisuje hormonów praktycznie nie ma szans utrzymania się na rynku a większość lekarzy ma polewkę z księży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripolka
ten był w przychodni a takiemu nic nie mozna zrobic ma etat moze kierowac sie religia a nie wiedzą medyczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdybym była ginekologiem wypisywałabym hormony, ale nie będę ukrywać że jestem ich przeciwniczką. Nie ze względu na kościół, tylko po prostu uważam że szkodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maripolka
przeciez jest katolickie stowarzyszenie sluzby zdrowia -czy jakos tak - coroczna pielgrzymke urzadzja a-na jasna góre i do watykanu -by odebrac instrukcje - - zmusic kobiety do wielorództwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pomyliłeś wątki, ja akurat pań z rejestracji nie cierpię, ale to szczegół ;) ja wierzę że kobiety jednak mają swój rozum i widzę że skutecznie opierają się klerykalizacji jeśli chodzi o swoje zdrowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do maripolka
ty masz chyba jakąś obsesję :D ja się nigdy w całym swoim życiu nie miałam problemu z dostaniem "leków sprzecznych z KK" a musisz wierzyć, że dużo choruję i wielu lekarzy spotkałam na swojej drodze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maripolka, ta teokracja może jest na wsiach, ale na pewno nie w dużych miastach- tu rządzi wolny rynek, masz pacjentów jeśli spełniasz ICH oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuję w psychiatryku, więc uwierz mi, nie jesteś w stanie mnie sprowokować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gyhuji
Kk to samo zło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprzedam bez recepty pigułki ellaOne. Sprzedam tylko dla osoby dorosłej. Cena w aptece 119,99. Wysyłka na paczkomat do 48h. Sprzedam bez recepty pigułki ellaOne kontakt - ellaonepl@protonmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×