Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość barnaba666

Wymiana szyby w samochodzie

Polecane posty

Gość gość
Warto rozejrzeć się za sprawdzoną firmą, która oferuje dobre szyby samochodowe. Od siebie mogę polecić wam www.euro-glass.pl Możecie u nich zakupić zwykłe szyby ale też takie, które posiadają filtr UV czy są podgrzewane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hubert Liszewski
Myślę, że warto również zwrócić uwagę przy wymianie szyby również na montaż nowych wycieraczek przednich i tylnych w samochodzie. A w tym zakresie ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić Ci wybór producenta Visee, który ma kilka ciekawych modeli dla aut osobowych jak i ciężarowych. Do tego niezłe ceny, pomimo że jakość jest naprawdę na wysokim poziomie. Polecam zajrzeć na ich stronę i przetestować tym bardziej jesienią, myślę że tak jak ja się na nich nie zawiedziecie. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio miałam właśnie problem z szybą... na szczęście znalazłam panów z Auto Szyby Warszawa na Śmiałej http://www.szybysamochodowe.com/ Bardzo sprawna obsługa i dobre ceny! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z doświadczenia wiem, że jednak szyba to musi być naprawde dobrej jakosci, nie ma co inwestować w beznadziejną, bo może to źle się skonczyć, po prostu niebezpiecznie. ja polecam http://auto-szyby-swidnica.pl/, zarówno pod względem cen, jak i jakości., Bardzo okej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janinajonik
Mój mąż do swojego BMW X5 zamawiał szybę ze strony https://szyby24.pl/pl/ i przyszła bardzo szybko. Zmuszony był do wymiany, jechał drogą leśną i zrobił mu się dość wyraźny odprysk na szybie dlatego też groziła mu strata dowodu samochodowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli o Nowy Sącz chodzi to sprawdzi się wam firma JK Auto Szyby na Emilii Plater http://www.jkszyby.pl/oferta/ Naprawa, wymiana, przyciemnianie – ze wszystkim sobie dobrze poradzą i nie policzą jak zaboże. U nas w każdym razie dobrze się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli myślisz o wymianie szyby w aucie to skorzystaj z oferty firmy www.autoszyby.elblag.pl. Arglass to firma to doświadczona , która specjalizuje się w zakresie dystrybucji i montażu fabrycznie nowych szyb samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom rozglądającym się za odpowiednim miejscem, w którym można wymienić szyby w samochodzie polecam www.auto-szyby-swidnica.pl Miejsce to znajduje się w Świdnicy w województwie dolnośląskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil

Jeżeli wymiana szyby samochodowej to tylko w www.autoszyby.elblag.pl. Jeżeli coś z szybą jest nie tak lub jest jakaś drobna ryska lub pajączek to u nich wymienimy szybkę praktycznie od ręki i mamy 100% gwarancji, że szyba będzie wprawiona odpowiednio i nie będzie stwarzać żądnego zagrożenia. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli rozglądacie się za sprawdzonym i zaufanym miejscem, w którym wymienicie szyby w samochodzie to polecam wam www.auto-szyby-swidnica.pl Jest to firma zajmująca się naprawą, sprzedażą i montażem szyb samochodowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

W Płocku najszybciej ci szybę naprawią w samochodzie autoszyby.info/ i jeszcze doradzą, jaki model się sprawdzi, aby obciążenia dla portfela wielkiego nie było. Po drugie sprzątają samochód przy okazji serwisu szyby, więc to bardzo duży plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerry

Jeśli chcesz aby było to zrobione sprawnie, a przede wszystkim porządnie to mogę kogoś polecić. Byłem w podobnej sytuacji parę miesięcy temu więc doskonale Cię rozumiem. Za wymianę szyby w moim aucie była odpowiedzialna firma FGS fgs.com.pl . Udałem się do nich z polecenia znajomego i nie żałuję. Długo im to nie zajęło, a i portfel jakoś szczególnie nie ucierpiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartek

Jeżeli wymiana szyby samochodowej to tylko w  ARGLASS w Elblągu. Zakład znajduję się na ulicy Zagonowowej 9 i oferuje  naprawdę fachową pomoc i super ceny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogdan

A gdzie słuchajcie wymienić szybę w autokarze ? wiele dobrych opinii słyszałem o firmie   ELFA  z Krakowa.  Podobno zajmują się profesjonalnie wymianą szyb. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×