Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sabinkovva

Celulitis - dziewczyny pomocy .

Polecane posty

pojawił sie jakies pół roku temu . wczesniej nie bylo po nim ani sladu kiedy regularnie ( wrecz chorobowo ) uprawialam sex . teraz niemam możliwości ani ochoty . . a problem jakby sie narasta . . niewiem , moze macie swoje jakieś tajne sposoby na pozbywanie sie go . . pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulcia8888
Ja tez mam ten problem, uzywalam baniek chinskich, najlepsze co moze byc taki masaz, probowalam wszelakich rzeczy, az w koncu sprobowalam baniek i na tym zakonczylam poszukiwanie ;] Juz dosc dawno ich nie stosowalam a celulit mam maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm . kupuje sie je na uzytek własny . ? gdzie . ? i jak sie ich używa . ? kiedy sąąą zassane pociąągac po skórze. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zrobił mi się straszny cellulit od pracy siedzącej i minimalnej ilości ruchu. Kiedyś pomogły mi regularne ćwiczenia na stepprze. Chyba czas to powtórzyć :O A bańki chińskie możesz kupić w aptece. Tylko trochę boli używanie ich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulcia8888
Banki Chinskie w aptece abo sklepie zielarskim. Tak zassiewasz je na skorze, ktora pierw smarujesz oliwka i robisz okrezne ruchy ok 5min na kazda noge :) jak jak nie mialam oliwki to normalnie podczzas kapieli na plyn do kapieli smarowalam i tez jezdzily :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak już tooo
cellulit! cellulitis to poważny stan chorobowy! masaże, masaże + dieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spójrz na to co jesz....i wiesz co, ja zawsze myslałam ze cellulit mam spowodowany przez hormony bo biorę pare lat tabletki anty...az któregoś dnia zaczęłam dietę (oczywiście nie po to żeby usunąć cellu bo miałam wtedy inny cel) i po 2tygodn zauważyłam że cellulit się zmniejsza,niestety diete przerwałam i wróciłam do starych nawyków tj nieregularnego jedzenia i zero zdrowej żywności....muszę teraz wziąść się w garść i od nowa rozplanować jadłospis. Na niektórych str na necie są nawet specjalne diety na pozbycie się cellulitu czy działaja nie wiem,ale pewnie tak :) mi znikał cellu na dieciebialkowej to i na tych pewnie też zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara baba nieruchawa
potwierdzam, mnie też celulit znika na diecie białkowej, wystarczy ograniczyć węglowodany i do razu jest lepiej nawet bez ćwiczeń i masaży kremami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Polecam okłady z guam. Trochę brzydko pachną ok 10 zabiegów do wykonania samemu w domu. Smarujesz się guamem owijasz nogi folią, wskakujesz w ciepły dres i siedzisz ok godzinki. Potem spłukujesz prysznicem. Działa. niestety nie najtańsza impreza w gabinetach jeszcze drożej. Z innych kosmetyków polecam polski produkt farmony http://www.mydlandia.pl/p5843-Farmona-NIVELAZIONE-Women-krem-aktywanie-wyszczuplajacy.php. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×