Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piuy

Właśnie się rozstaliśmy

Polecane posty

Gość piuy

Rozstałam się ze swoim facetem z powodu seksu, nigdy nie sądziłam że facet może być aż tak chu***owy w łóżku. I na dodatek jego członek wynosi 8 cm. Wiem że nie rozmiar jest najważniejszy tylko jakość ale jak nie ma ani jednego ani drugiego to co wtedy? Poza tym przestał mnie pociągać, na jego widok od razu mi się odechciewało seksu. Teraz nie wiem czy dobrze zrobiłam rzucajac go bo w życiu codziennym jest po prostu ideałem tylko ten nieszczęsny seks z nim.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
nie wiem czy bym tak umiała mieć kogoś na boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
doradźcie coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewwwwwwww
jak ci nie odpowiadal seks z nim to dobrze zrobilas.. bylabys nieszczesliwa i niespelniona bedac z nim, seks w zwiazku jest wazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
właśnie jestem tego samego zdania a nie chcę go zdradzać ani się zmuszać do seksu,tylko on mi powiedział oczywiście że dla mnie tylko seks się liczy nic więcej ale to nie prawda,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość seks w zwiazku jest bardzo
wazny, no chyba ze ktos jest aseksualny - ale takich ludzi malo :P ja bym sie rowniez nie meczyla i zerwala z takim facetem :( a te 8 cm to wzwodzie ??? biedny chlopak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
no w zwodzie, pierwszy raz w życiu mi się coś takiego przytrafiło, jest troszkę dłuższy od palca środkowego to sobie wyobraź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gollasd
a co mu powiedziałas? jaki powód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
szkoda mi go troche bo na codzień było super, nawet moja córeczka go polubiła ale nie potrafię się przełamać co do niego, jak słyszę o seksie to od razu jakaś blokada mi się zalącza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
powiedziałam że nie możemy sie dopasować w łóżku, że nie umie mnie zaspokoić i że przestał mnie pociągać, nie miałam odwagi mu powiedzieć że ma małego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gollasd
ale i tak mocni w niego uderzyłaś tą prawdą, a reszty pewnie sam się domyślił. Faceci źle żnoszą takie powody. Już chyba lepiej byłoby gdyby usłyszał "to nie to". A teraz będzie sie martwił, że nastepna również nie będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
2 razy próbowałam się rozstać z nim nie mówiąc prawdy ale on nawet tej myśli nie dopuszczał do siebie, musiałam w końcu mu to powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gollasd
Ja na poczatku z moim facetem też miałam nietypowy problem. Wtedy jeszcze nie byliśmy parą, ale często się spotykaliśmy i chciało nam się seksu. Jednak ile razy próbowaliśmy to jemu nie stawał lub stawał i w trakcie opadał. To trwało z trzy miesiące. Oboje byliśmy sfrustrowani i uważaliśmy, że to nie ma sensu, nie możemy myśleć o związku, mimo że nam dobrze razem, skoro nie umiemy uprawiać seksu. I on był podłamany i ja. Wydaje mi się, że o ile na poczatku była jakaś blokada, potem doszło zdenerwowanie, aż pewnego dnia udało się. Nie był to seks marzeń, ale zawsze coś, oboje byliśmy sczęśliwi jak dzieci. Jemu jakby puściła blokada. Wczesniej jego fiut wydawał mi się mały (bo w sumie w pełni nie stał) a teraz ma giganta, aż czasem mnie boli. Seks nabrał na jakości jest wspaniale, on wyluzował i jest normalnie. Ale to trwało...Tyle, że mój facet ma z 16 -17 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
no właśnie ten jego rozmiar mnie przeraża, mój poprzedni facet miał 21 cm i byłam w pełni zaspokojona a teraz to po prostu śmiech na sali, nawet go nie czuje gdy we mnie wchodzi , nie mówiąc już o tym że przy każdym lekkim wysunięciu wypada ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gollasd
no zrobiłaś to co uwazałaś za najlepsze. Jeśli nie jestes w stanie zaakceptować takiego pożycia to chyba dobrze zrobilas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piuy
czy waszym zdaniem seks w związku na duże znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×