Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

platyna86

Nietypowe prezenty dla dziecka na Mikołaja

Polecane posty

Gość pancerz
Myślę że oryginalnym jak i przydatnym prezentem w szególności dla dziecka może być pokrowiec na telefon. Serdecznie zapraszam na pancernik.eu - w ofercie znajdują się pokrowce, etui od ponad 40 producentów (m.in. Hugo Boss, Adidas) oferujących nowoczesne rozwiązania designerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że dobrze rozwinie dziecko gra logiczna - np szachy, warcaby, gry planszowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja polecam rzeczy wystawiane przez użytkownika izis5 , co prawda bardziej dla dziewczynek http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us _id=1556749 znajdziecie tam przepiękne spódniczki Pettiskirt czy Tutu, różnego rodzaju świąteczne dodatki - getry, kapcie, śliniaczki. Są to produkty pozostałe po ekskluzywnym butiku Le Pompon w Szwajcarii. Widziałam na własne oczy i bardzo serdecznie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ogółem jestem za zabawkami czy grami dobieranymi z głową, w końcu nie od dziś wiadomo,że nauka przez zabawę wychodzi najlepiej. Myślę,że najlepiej pomysłów szukać w takich miejscach jak hurtownie artykułów dziecięcych typu - http://www.aico.com.pl/oferta.html mają produkty wielu marek i łatwiej się rozeznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko dostało od Mikołaja Bum Bum Rurki. Było bardzo zadowolone, choć na początku nie służyły one do grani :) Do tej pory są najlepszą zabawką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barec
Nasz syn dostał kursy tenisa - wrażenie to zrobiło na prawdę duże, tj. w końcu się czymś zainteresował, a nas na Prezent Marzeń specjalnie dużo to nie kosztowało. Największy plus - w końcu widzi świat poza komputerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam synkowi kosiarkę w sklepie Alko. Teraz wiosna się zbliża i On już udaje, ze dywan jest trawą i przygotowuje ogród do sezonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętam, jak urządziliśmy taką małą imprezę dla synka i jego kolegów. Wszyscy wtedy jeszcze mali byli i potwornie bali się Mikołaja, dlatego postanowiliśmy postawić na nietuzinkowe rozwiązania. Zamówiliśmy im klauna - wysłaliśmy e-mail na klaun@klaunpolska.pl - i wszystko załatwione. Ale mieli zabawę! I do tego bez niepotrzebnego stresu - czysta radość:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiszkana
A może nieco bardziej praktycznie, zobaczcie - http://soccer-shop.pl/53-posciel-dla-dzieci Coś takiego na pewno się sprawdzi, aby tylko pościel była odpowiedniej jakości i miała jakieś bajkowe motywy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kika411
Najlepszym prezentem są bum bum rurki. Poczytajcie sobie o nich w Internecie już teraz. Nad takim prezentem warto się dobrze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszeks
Potwierdzam przedmówce - nasz syn się interesuje takim sprzętem. Nie patrzy w monitor, tylko rzeczywiście się rozwija - wiem że i nawet na tym można grać, ale on wcale się na tym nie koncentruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_olga
według mnie najlepsza opcją będzie wynajęcie Teatru Kameleon z Krakowa (dojeżdżają do klienta) który ma specjalną ofertę na mikołajki, gdzie własnie Święty Mikołaj w towarzystwie krasnala lub snieżki wręcza dzieciom prezenty. bardzo fajna opcja i wcale niedroga, a dzieci będa miały wspomnienia na lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może coś na pamiątkę krzyżyk lub medalik na szczęście. Moi bratankowie mają po 9 lat i noszą srebrne medaliki są z tego bardzo dumni =) Polecam zajrzeć do sklepu : http://www.pbsrebro.pl/ tam jest duży wybór, niska cena i dobra jakość. Zamówiłam tam bransoletkę i jeszcze nic jej się nie stało =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka41
Ostatnio szukałam fajnych, a przede wszystkim kreatywnych prezentów na Mikołaja dla dzieci i znalazłam coś takiego http://pearl24.pl/pl/p/Zestaw-do-robienia-puzzli-ze-zdjec/1648 - zestaw do robienia puzzli ze zdjęć albo kartek świątecznych, to będzie jak znalazł na święta i myślę, że będziemy mogli z dzieciakami fajnie spędzać razem czas. Już nie mogę się doczekac reakcji dzieciaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może jakieś gry planszowe? W dobie prezentów elektronicznych to z pewnością nietypowy prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×