Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

platyna86

Nietypowe prezenty dla dziecka na Mikołaja

Polecane posty

Gość gość
Ja mam już kupiona dla synagre planszowe Mały książe z Gry Planszowe 24, za mlodu bardzo lubilam malego ksiecia i chciałabym zaszczepic te sympatie w moich dzieciach;) zobaczymy czy mu się spodoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gaja2121
Właśnie chciałam powiedzieć - fajną grę planszową. Najlepsze są klasyki dzięki czemu jesteś w stanie pograć też ze swoim dzieckiem i poświęcić mu trochę czasu. Wiele ciekawych gier jest na dyngs.pl bardzo duży wybór od klasycznych rodzinnych po nawet imprezowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dosiosława
nietypowym/typowym prezentem będzie wynajęcie Mikołaja na mikołajki, który rozda dzieciakom prezenty i sprawi, ze ten dzien bedzie jeszcze lepszy i radośniejszy :) sama co roku tak robię i w tym roku też rezerwuję już Teatr Kameleon, który specjalizuje się w tego typu imprezach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja lubie wybierać w sklepie smyk, moi bratankowie najbardziej lubią samochody i tory wyścigowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł6561
Ja chyba w tym roku postawię na któryś z tych http://revell.com.pl/modelarstwo/nowosci/ modeli do sklejania. Ciekaw jestem jak czy spodoba się synowi, a widzę w tym korzyści, bo można przy takiej zabawce spędzić trochę więcej czasu i się czegoś przy okazji nauczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam same "małolaty" w rodzinie wiec kupię maskotki i chrześnicy myslę o leżaczku albo huśtawce , bo nie mają jeszcze nic takiego. Myslę o Graco bo widziałam że mają promocję Graco Cashback http://www.gracobaby.pl/ Korzystała ktoras z was już z tej promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno nie grę komputerową, coś gdzie będzie mógł popracować głową, jest masa takich zabawek, które szybko się nie nudzą. Chodź według mnie puzzle są zawsze na czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość relinka39
Jestem zdania,że nie trzeba kombinować oraz wymyślać nietypowych prezentów na Mikołaja. Nie powinno się róniez ulegać modzie i kupować to co obecnie jest reklamwane w telewizji... Niestety ale bardzo często obecnie zabawki produktowane są w Chinach oraz zawierają szkodliwe substancje. polecam zwracać na to uwagę oraz kupować dziecku rzeczy bezpieczne . Zerknijcie sobie tutaj: http://www.tulimi.pl/ W sklepie jakiś czas temu zamawiałam prezent na Mikołaja dla córki.Można tam obecnie kupić bezpieczne, szyte w Polsce pluszaki. Myśle,ze może być to bardzo dobry pomysł na mikołaja. Nie sądzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może warto postawić na prezent,który faktycznie będzie praktyczny dla naszego dziecka,konkretnie chodzi mi o obuwie,akurat ciekawe modele znalazłam na Buty-Dla-Dzieci.com.pl gdzie często zamawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam ten sklep. www.gajg.pl Sprzedażą internetową zajmujemy się profesjonalnie, dlatego wszystkie zamówione przez Państwa przedmioty dotrą na wskazany adres na czas. Wszystkie oferowane przez nas produkty możecie Państwo nabyć w atrakcyjnych i korzystnych cenach. Posiadamy bardzo szeroki asortyment. Zaopatrzysz się u nas w bieliznę zarówno damską, jak i męską. Dostępne są: biustonosze, stringi, koszulki nocne, nocne komplety oraz wiele innych produktów. Zajmujemy się również sprzedażą odzieży damskiej. W naszym asortymencie dostępne są: koszule, spódnice, spodnie, czapki, swetry, żakiety, kurtki i płaszcze. Kupicie u nas Państwo także zabawki i akcesoria dla dzieci. Oferujemy zabawki edukacyjne, AGD, lalki, samoloty, samochody, rowery i pojazdy, instrumenty oraz wiele innych atrakcyjnych zabawek. Państwa maluch będzie na pewno zadowolony i szczęśliwy. Nie ma nic cenniejszego na świecie niż uśmiech dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretkaaa
ja kupiłam w tym roku synowi elektroniczną kostkę dice+ do tableta mam nadzieję, że dzieci będą zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma dopiero 6 lat, więc o prezent nie jest tak łatwo... Udało mi się trafić z trampoliną, naprawdę sprawiło to wielką radość. Początkowo chciałam kupić taką zwykłą z All, ale ostatecznie po przeczytaniu danych nt. bezpieczeństwa. zdecydowałam się na trampolinę www.springfree.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasza Julka dostała w tym roku bum bum rurki. Była bardzo, ale to bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii pomysłów na prezent dla dzieci,to warto zerknąć na oryginalne i nietypowe zabawki ze stronki Zabawki.pl gdzie często zamawiam i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenkaa
no ja włąśnei też ostatnio kupuę dzieciakom zabawki tylko z neta, na święta zamawiałam dice+ przez internet dla dzieciaków, dużo szybciej i wygodniej bez tych tłumów w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że całkiem nietypowym a jednocześnie wartościowym prezentem z okazji mikołaja, może być zaopatrzenie w akcesoria rowerowe - http://activsport.eu/pol_m_Akcesoria-rowerowe-480.html. Kask ochronny, czy dodatkowe oświetlenie są zawsze sprawdzonym prezentem, szczególnie dla mojego syna, który interesuje się tego typu tematami i kocha sport, szczególnie jazdę rowerem po terenach górzystych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy nietypowym, ale z pewnością odrobinę zaskakującym prezentem może być rower. Ja zdecydowałem się kupić swojemu siostrzeńcowi rower - http://skuteryniepolomice.pl/junior i musielibyście sami zobaczyć jak skakał z radości. Przez godzinę jeździł po salonie i chodził w kasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość licziii
dobór prezentu zalezy od zainteresowań dziecka, wtedy prezent będzie najbardziej trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Model jest bardzo ciekawym, można go później zaprezentować na www.utalentowani.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haaaa.... jak zobaczycie co mój syn sobie zażyczył to padniecie.... Ja moze jestem kobieta i takich strachów bym nie chciała w pokoju ale mój mały jest fanem Star Warsów i ostatnio zobaczyła taką lampkę http://supervolt.pl/lampy-dekoracyjne-led/530-lampka-nocna-led-dla-dzieci-3d-lord-vader-starwars-3dfx-.html .... nic innego nie chce tylko to, że by mu kupić na Mikołaja.... :) no cóż trzeba kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×