Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Adrianerro

Moda dla facetów, dobory kolorów itp.

Polecane posty

Gość Adrianerro

Witam Panie [i Panów jak też czytają moje zestawienia literek łacińskich ;)] Mam problem, szukam w internecie blogów poradników i innych "takich takich" stron gdzie znajdę jakieś dobre [i smaczne ;)] porady dla facetów dotyczących ubierania się. Na kanałach np. YT jest pełno porad dla kobiet, ale nie mogę znaleźć nic ciekawego dla siebie dla faceta. Interesuje mnie : - jak dobierać kolory ubrań butów itp. do . ciemnoblond włosy . jasną cera . jasne niebieskie oczy [takie że photoshop wymięka ;)] - jak dobierać ubrania do mojej sylwetki i wzrostu .wzrost [172 cm] .sylwetka tak zwana "prostokątna" BMI w normie, choć ostatnio rosną mi mięśnie bo regularnie ćwiczę, więc będę się musiał pożegnać z BMI ;) - buty ????? Jakie kształty ? Czy to też ma jakieś większe znaczenie ? Nie chcę porad w stylu "co nie umiesz się ubrać ? " , bo nie napisałem , że nie umiem, chcę tylko polepszyć mój wizerunek do perfekcji, dlatego potrzebuję Waszej pomocy, bo wiem że w tych sprawach jesteście perfekcyjne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×