Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Panna masakra

Jaki ja mam kolor włosów ???

Polecane posty

Temat chyba na odmóżdżenie.. ;) niby mam ciemny blond, ale dużo jaśniejszy od typowago mysiego i nie jest szary. Zawsze jakaś mądralińska stwierdzała że to jest zwykły,pospolity, ciemny mysi szary blond. I zawsze było "masz ciemniejsze ode mnie". Wiadomo ;) Żyłam sobie w takim przekonaniu aż tu nagle, kiedy mam w końcu długie włosy w naturalnym kolorze widzę, że jednak nie znam nikogo kto by miał taki kolor.Tak żebym sobie porównać mogła. Są jaśniejsze od ciemnego blondu, wiec jak sie taki kolor nazywa, Sandy Blond ??? W słońcu są bardziej miodowe. http://zapodaj.net/091a69d35342b.jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja Czartoryska
gowniany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to fajnie
cytrynowo-indygo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mammmmmmm
ciemny blond, w zyciu to nie jest miodowy na tym zdjeciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciemny bląd z nutą
zielonego delikatnie przypruszony śnieżnobiałymi płatkami łupieżu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w słońcu jest miodowy. Normalnie jest taki jak na zdjęciu. Przeczytałam że nazywa się go piaskowym blondem. Jest więcej odcieni niż ciemny blond i jasny blond.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj88888
daj normalna fote nie w sap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efg
kolor masz jak 80% polek. zwykly mysi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfghj88888
lukaj w necie:foty sap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mammmmmmm
ludzie ci pisza jaki to kolor ale ty uparcie twierdzisz ze to inny, wiec po jaka cholere pytasz jaki masz kolor skoro wiesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqtretr56
nie jest mysi, ale dość pospolity, sporo osób ma cos takiego dlatego nie wmawiaj sobie, ze jestes taka oryginalna i nie dziw się, że ludzie ci mówią, żeś mysz:) a kolor, wyglada na 7 wg fryzjerskiej skali, gdzie 1, to czerń, a 10 super jasny popielaty blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki drugie podejscie, nie jest szary :( http://zapodaj.net/329337b5848a2.jpg.html Wiecie co najbardziej mnie wkurza? wlasnie takie gadki typu " nie wmawiaj sobie ze jestes oryginalna". Jak by mi na tym zalezalo, a ja sie pytam jaki to kolor po prostu bo na zywo ciezko mi stwierdzic :( Mi się bardzo podobają szare włosy, pięknie się rozjaśniają na srebrno latem a nie na rudo. Kolor moich wlosow jest dla mnie problemem. Nie rozumiem podejscia, mogły by być czarne i było by dobrze, ale dzięki za tę skalę, to cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqtretr56
a piaskowy czy miodowy, to sa rózne poetyckie nazwy farb wymyslone przez koncerny, a w rzeczywistości oznaczają po prostu farbę na poziomie 7 czy 8 w żółtej czy zółto rudej tonacji i tyle, więc nie sil sie na wydumane nazewnicto, bo masz po prostu ciepły blond, a nie zaden piaskowy, słoneczny, czy opalizujący piaskowiec..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewa33 niezalogowana
Ale masz strasznie połamane włosy Zadbaj o nie zanim zaczniesz wrzucać tu swoje fotki Nie każdy ma ochotę patrzeć na twoje ohydne kudły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale te nazwy odcieni blondu pochodzą z wikipedii jako .. po prostu odcienie blondu . Wydaje mi się że istnieje wiecej kolorow niz ciemny blond, jasny blond, rudy, brąz i czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa33 - sorki, nie mam ani jednego wlosa polamanego, i nie mam problemów z włosami. A to ze na glowie są włosy i włoski swiadczy o tym że przez całe zycie wypadaja i odrastają. Moze zdjecie tego nie pokazuje, ale mialo pokazywac kolor a nie stan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobra tam, włosy włosami
Pokaż cycki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wqtretr56
skoro masz ciepły odcień, to znaczy, że zimne szarawe, by pewnie gryzły się z twoją cera, więc nie masz co żałować. a kolor masz nienajgorszy- ja bym go podrasowała troche takimi słonecznymi delikatnymi pasemkami dającymi iluzję włosów rozjaśnionych słońcem- ale to ryzyko, bo ponad 90 % kobiet z pasemkami wygląda tragicznie- trzeba miec dobrego fryzjera. ewentualnie "naturalne" metody: szampony rumiankowe, płukanki itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie wydaje mi się ze problem z kolorytem cery w stosunku do włosów mam teraz. Cerę mam strasznie bladą i zimną a wlosy ciepłe :O No ale zawsze musi byc cos spierniczone. i ost. w świetle dziennym bez słońca, bez lampy itp. http://zapodaj.net/4872abed4ecf2.jpg.html tragedia jednym słowem. Myślę że kupię coś nadajacego ladniejszy kolor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam brzydki kolor. Taki "pomiędzy", który na zdjęciach jak widać wygląda zupelnie inaczej. Ni to ciemne, nie to jasne, kupa jak nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×