Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialabym zeby

dziewczyny co kupujecie swoim mezczyznom na swieta?

Polecane posty

Gość chcialabym zeby

szukam jakis pomyslow i niewiele mi przychodzi do glowy:) podzielcie sie swoimi pomyslami, moze ktorys nada sie dla mojego mezczyzny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioskal
Ja mojemu chlopakowi kupuje np perfum, szalik i rękawiczki , ostatnio łańcuszek , jakaś ładna koszule albo sweterek , kiedyś kupiłam kamerę i słuchawkę do skype. Przy okazji poproszę o jakieś pomysły dla mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioskal
Ja dostałem 365 sztuk kondomow, na cały rok , dobrze ze nie liczy ile tracę ich na nią ha ha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marioskal
Co za podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WeronIga
Ja kupuje w tym roku perfum versace:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupiłam już na mikołajki
sportową bluzę polarową i maszynkę do golenia w zestawie z pianką i kremem po goleniu z gilette fusion. Pod choinkę jeszcze nie wiem co kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym zeby
dzieki za odzew dziewczyny:) fajnie, ze przynajmniej Wy macie jakies pomysly:) ja swojemu nie kupie perfum bo on uzywa tych samych od lat i ma ich dosc bo zawsze je dostaje:P odpada maszynka elektryczna do golenia, szczoteczka elektryczna do zebow:( zawsze mam z nim problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam etam
piersiówka+kieliszki i dobra whisky na wypady w teren, ale nie tylko ;) fartuch kuchenny ze śmiesznym motywem bokserki ze świątecznym motywem na wiadomo czym (2 dzwoneczki, ptaszek w mikołajowej czapce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym zeby
moj facet jest troche za stary na takie prezenty jak bokserki:) ale gdyby byl mlodszy to czemu nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenk
Ksiązki ,otwieracz do butelek do wina na baterię,grę planszową (są teraz świetne i wciągające wszystkich),hantle,portfel,saszetkę na dokumenty,torbę sportową (na basen,silownię),kosmetyki,przybornik męski do paznokci,męska kosmetyczka,coś z przyrządow do majsterkowania,-najważniejsze to wiedzieć czym się ktoś interesuje -warto wtedy wesprzeć jego hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etam etam
co to znaczy za stary na bokserki??? to co, bez gaci chodzi? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wasi faceci może w tym roku
zakupią wam słowniki ortograficzne pod choinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym zeby
oczywiscie, ze chodzi w bokserkach ale nie w takich ze smiesznymi motywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MójPseudonnim
Ja pewnie kupie mojemu dodatki w paku do Battlefield3 :) A niech ma :P Tylko to jeszcze nie pewne, bo skończyła się promocja ale ponoć ma się jeszcze pojawić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość supeeeeerdzieeewczyna
gówno :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elektronika zwykle jest trafiona dla faceta, jeśli tylko orientujesz się co lubi, w jakie gry gra itd. natomiast ciuchy też są dobrą opcją, zwłaszcza jak facet za zakupami nie przepada, zawsze można coś zamówić ze stilago, firmowe rzeczy w fajnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orzeszek ...
ja zmówiłam złote obrączki takie same dwie :P ciekawe jaka będzie reakcja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku jeszcze nie wiem ;) Ale wcześniej to : płyta z ulubioną muzyką gra komputerowa (strategia/sport) sweter rękawiczki+czapka+szalik' piżama kosmetyki zegarek portfel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IPada
Kupiła żeby sama korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Pisze się PERFUMY, a nie PERFUM! Co do prezentu to w marcu grać będzie Chris Botti i mój chłopak sobie zażyczył bilet na ten koncert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jedeeen
Drogie Panie jesteście tendencyjne, brak Wam polotu i fantazji. Najllepiej kupić kosmetyk w promocji, ciuch na wyprzedaży czy przeceniony łańcuszek srebrny i z głowy. Oto prezenty, które chciałbym ja otrzymać jako facet: książka najlepiej o tematyce erotycznej np sztuka masażu kobiety lub coś w tym stylu, płyta (moja dziewczyna wie jaką muzykę lubię) koniecznie winylowa (niedawno kupiłem adapter). Coś do mojego mieszkania może być nawet zestaw przpięknych filiżanek (tak, tak, faceci też lubią wypić kawę ładnie podaną) A teraz uwaga!!! w tym roku razem z moją dziewczyną wymyśliliśmy, że robimy sobie prezent wspólnie i jedziemy na weekend do SPa. Dlatego kochane panie ruszcie troszkę głową, wyobraźnia nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KILOOOOOO
JA KUPILAM PERFUM HUGO BOSSA:) BO GADAL O TYM OD PÓŁ ROKU A JESZCZE SOBIE NIE KUPIŁ:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
a może doradzicie mi jakieś perfumy męskie? Ja kupiłam mężowi fajną sportową kurtkę, ale dałam, bo ile razy na nią patrzyłam to rękaw wydawał mi się krótki... okazała się trafiona rozmiarowo i podoba się, ale już nosi ;-) kupię więc jakąś fajną wodę/perfumy tylko potrzebuję sugestii... nie wiem co wąchać jak dotrę do perfumerii ;-) o golarce też myślałam, ale mąż ma wrażliwą skórę i boję się o podrażnienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaki jedeeen
....choć w sumie płytkie dziewczyny mają płytkich facetów więc pewnie perfumy, portfel czy bluza adidasa w tym wypadku to szczyt marzeń więc kupujcie i cieszcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakersy serowe
taaaki jeden... Ja mężowi na urodziny zaplanowałam weekend /jedziemy w następny piątek/ a na święta musi być rzecz. Mam małe dzieci, czekają na Mikołaja i musi być paczka dla każdego. Nie planowałam dialogu z Tobą, ale skoro mnie sprowokowałeś oceniając nieznane sobie kobiety jako płytkie... obawiam się, że masz jakieś kompleksy i to Ty jesteś dziwny... już wyobrażam sobie reakcję mężczyzny w moim otoczeniu na filiżankę w prezencie ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mario Bolucci
Jeśli nie macie pomysłów to może poproście go by zrobił Wam listę i coś z tego wybierzcie. Ja tak nawet rodzicom robie. W ciągu roku na listę wpisuję rzeczy, ktore chciałąbym mieć,a le z jakiś powodów odkładam zakup, a na koniec roku wychodzi lista prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pytanie mojego
faceta - co chcesz na gwiazdkę, moze perfumy, odpowiedział - troche polotu przydało by sie. Kupiłam więc zestaw do czyszczenia komputera, monitora, laptopa. :classic_cool: Wiecznie monitor i klafiaturę miał zakurzoną. Nie ucieszył się, nie zrozumiał aluzji :P Ale to było w ub roku. W tym roku jeszcze myślę, mam czas:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczo ....
my sobie na swieta nie robimy w ogole prezentow, tylko organizujemy wyjazd :) nie jakis tam wielki i drogi, bo nie mamy za duzo kasy. ale np. na kilka dni do jakiegos fajnego miasta, albo nad morze. w gory jeszcze na swieta nie jechalismy, ale moze kiedys .... w tym roku nad morze na dwa dni tylko, bo jestesmy splukani z kasy przez kupno domu. wyjazd w wigilie, powrot w pierwszy dzien swiat, na wigilie kolacja w jakieesc fanej restauracji, koniecznie cos rybnego. wieczorny spacer na plazy, potem w sam swiateczny dzien tez plazowanie (spacerowanie, bo bedzie pewnie tylko kilkanascie stopni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×