Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość MickJagger

Słuchawki do biegania - Jakie?

Polecane posty

Gość MickJagger

Witam serdecznie, czy ktoś mógłby pomóc w wyborze słuchawek do biegania? Myślę o zakupie tak maksymalnie do 150zł. Mam w sumie słuchawki SONY MDR-EX50 ale niestety wypadają mi przy mocniejszych wstrząsach ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujekhuiej
Polecam soungmagic E10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MurderReader
Pianki, pianki, pianki - najlepsze do biegania. Nie kupuj słuchawek, no chyba że nie szkoda kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adidassohenseier
Kup sobie senheiser adidas, one są zajebiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kupiulam
Ja kupiłam właśnie te pianki z linka powyżej. Mam nadzieję, że teraz w końcu nie będzie nic wypadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekidzieki
Dzięki bardzo, dzięki wam nie musiałem kupować słuchawek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kryska_34
jeżeli chodzi o słuchawki do biegania, tutaj masz jak znalazł: http://słuchawkido.pl/category/bez-kategorii/biegania/ cały dział tylko o nich, więc polecam przyjrzeć się im :) sądzę, że na pewno znajdziesz coś dla siebie skoro cenowo, niektóre zaczynają się od 30 złotych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bart_kowa
Ja mam Kruger&Matz'a słuchawki, są super, dźwięk czysty, wygodne i komfortowe:) no i stylowe;P nie jedna odwraca głowę;P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirka_334
tam coś jest nie tak z linkiem, ja znalazłam: http://słuchawkido.pl/category/sluchawki-do/biegania/ więc poprawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adsfasdfas
wchodząc w ten temat widziałem, że post z dzisiaj będzie z linkiem 🖐️ osobiście dodaje was spamerzy do czarnej listy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na uszy nie wkladane do uszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić Ci słuchawki ze stronki allinside.pl, ja kupiłam tam słuchawki dla swojego chłopaka na urodziny był bardzo miło zaskoczony prezentem ode mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusska87
Do biegania wygodniejsze są takie allegro.pl /sluchawki-bezprzewodowe-bluetooth-kruger-matz-m5-i5982709876.html ja je mam i służą mi dobrze;) używam ich praktycznie codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _PROWOKATOR_
Sluchawki do biegania? NIE POLECAM!!! Sluchawki do biegania sie NIE NADAJA!!! Do biegania o wiele wygodniejsze sa buty albo calkiem na bosaka. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luki

Mi się sprawdzają bowers and wilkins, tutaj można o nich poczytać więcej, fajny artykuł, znajdziesz model dla siebie https://www.tophifi.pl/aktualnosci/jakie-sluchawki-sportowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bacha

Ja bardzo polecam zamiast słuchawek, które wypadają z uszu lub zsuwają się- opaskę ze słuchawkami bluetooth lub czapkę ze słuchawkami https://earebel.pl/  Super sprawa naprawdę. Rewelacyjna jakość dźwięku. Całość fajnie, solidnie wykonana. N i jest to bardzo wygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam Philipsy z serii ActionFit. Obecnie część modeli jest objęta promocją (kupując je można otrzymać dostęp do planów treningowych w aplikacji Diet & Training by Ann), więc to świetny moment żeby je kupić 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akurat bezprzewodowe słuchawki do biegania. Wybrałam marke Audictus, od nastu lat są na naszym rynku, to naprawdę bardzo dobrej jakości słuchawki. /mam akurat te Adrenaline, świetne sa

Edytowano przez malwiska80
bład

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Audictus rzeczywiście dobra marka jeśli chodzi o słuchawki, polska do tego. Sama też mam właśnie ten model Adrenaline, sprawdzają się więc na pewno zadowolona będziesz z ich zakupu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Audictus rzeczywiście super marka, mam słuchawki Adrenaline sprawdzją się znakomicie. Polecam, warte zakupu. Rzeczywiście nie wypadają z uszu podczas uprawiania sportów bo ja w nich nawet na siłowni ćwiczyłam, no do biegania używam i do jazdy na rolkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×