Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pogromca_trolli

Oto niektóre z powodów prawictwa [PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE]

Polecane posty

Gość IMO12365
LCroft "Zrozumiałaś chociaż treść tego co napisałam , czy tylko z kontekstu wyciągasz hę ??" Spokojnie moja droga, ja po prostu sobie kpię ze szczytnych haseł. Możesz kontynuować. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja mogę pokpiwać też ? Czasem mam taką wieeeeeeeeelką ochotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
Ależ proszę! Ja się nawet zastanawiam, czy już tego nie robisz. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się nie kpić z Ludzi , ale jeśli jestem "zmuszona" , najpierw widać bańki , potem słychać takie...chre, chre czy inne te tamte... a potem uderzam w kpinę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
mi pomogły psychotropy ( zredukowały stres z powodu odrzucenia). Użalałem się nad sobą miesiąc po nieudanym podrywie a nie rok. Dlatego namawiam do wizyty u lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil....się nie znam...IMO Ci wyłuszczy problem i jakby co , zapoda radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
Kpina! Dobrze Ci idzie mała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
Chodzi o to że w moim przypadku jedną z przyczyn prawictwa był ten kac który miałem po odrzuceniu. Wcześniej trwało to z rok, jak nie więcej. A jak zacząłem brać psychotropy to po miesiącu wracało wszystko do normy i znowu startowałem do laski. Psychotropy zatrzymują adrenalinę w mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kpina! Dobrze Ci idzie mała. " hehe....nie proś , bo będzie Ci dane ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
a u mnie właśnie było inaczej. Prosiłem i było mi dane. Za 10 razem ( licząc od momentu w którym zacząłem brać psychotropy). Zapewne bez prochów bym do tej 10 próby podrywu doszedł za 10 lat albo w cale. A tak doszedłem w rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
LCroft "nie proś , bo będzie Ci dane" A co mi dasz? :P Nie lepiej jakbyś dała co innego Prawikom? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pogromca_trólli
Jestem gównem tego świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Chodzi o to że w moim przypadku jedną z przyczyn prawictwa był ten kac który miałem po odrzuceniu. Wcześniej trwało to z rok, jak nie więcej. A jak zacząłem brać psychotropy to po miesiącu wracało wszystko do normy i znowu startowałem do laski. Psychotropy zatrzymują adrenalinę w mózgu." No..taaak....chyba wreszcie zrozumiałam . Niedowartościowany Człek z Ciebie , kobita Cię ze schodów zwaliła , wpadłeś w monstrum , co to dołem zwą , a na koniec wciągałeś prochy...i uważasz , żeś zdrów ? No..gratuluję psychiatry , który zaordynował leki na takie schorzenie. To...powyżej , to żart jest . Teraz z innej beczki ....psychotropy nie regulują poziomu adrenaliny w organizmie , wyciszają negatywne emocje i powodują stabilizację (na czas jakiś) . Sam rozumiesz chyba, że do doopy psychiatra , który zamiast zaserwować terapie (skuteczne), spowodował uzależnienie. Bo to jest uzależnienie , jesli nie możesz być sobą , zdrowym emocjonalnie i seksualnie facetem . Dobrze zrozumiałam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
miałbym być prawdziwym sobą, który rozpaczał rok po koszu od laski? TO już wolę psychotropy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A co mi dasz? Nie lepiej jakbyś dała co innego Prawikom? " Kpina, o kpinie napisałam Człowieku "w śniegowcach" ; Widzisz...poziom Ci spada , teraz się mieścisz pomiędzy deseczką , a młotkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"miałbym być prawdziwym sobą, który rozpaczał rok po koszu od laski? TO już wolę psychotropy. " Przecież wyraźnie napisałam...terapia , a nie leki . Te możesz brać , kiedy terapeuta(psycholog) Ci nie pomoże !! Myślisz , że po lekach będziesz sprawny seksualnie ? hehe...zapomnij .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
LCroft "teraz się mieścisz pomiędzy deseczką , a młotkiem ." Który jest tym młotkiem? Bo deseczką może być większość Kafeterianek. :P A kpiłaś, że to ja zapodam "rade" Kamilowi. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Który jest tym młotkiem? Bo deseczką może być większość Kafeterianek. A kpiłaś, że to ja zapodam "rade" Kamilowi." Eh...trudności ze zrozumieniem metafor ? szkoda. Nie kpię z Ludzi...zrozum to wreszcie . pozdrawiam ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
Spokojnie lala - jeszcze sobie nieraz pokpimy. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil1979jgora
o tam 1 liść a ty tragizujesz. Jak jeździsz samochodem to też nigdy nawet stłuczki nie miałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, jak to cudownie włączyć wieczorem kompa, uruchomić kafe i odkryć, że jest prawiczkowy topik :D serio piszę. ­ kto mi przyśle foto klaty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popros starego
moze pokaze ci podczas wspolnej kopieli w wannie :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogromca - czyli żalisz się, bo denerwuje cię to co piszą jacyś goście w necie? :D szlaban na wyjścia do piaskownicy dostałeś czy jak? mama do kompa przywiązała? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artystyczny
A co ty tu robisz pogromco???? Może juz ktoś pytał ale nie doczytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzanna Amelia & 24
19:25 [zgłoś do usunięcia] **cream** ja raz wyszedłem do ludzi to zostałem uderzony przez kobiete ­ Napisz o tym cos wiecej , w jakich okolicznosciach do tego doszlo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×