Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pogromca_trolli

Oto niektóre z powodów prawictwa [PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE]

Polecane posty

-Okrutny świat - "wszyscy są tacy straszni a ja tylko chce seksu :(" -Złe kobiety - "kobiety to jakieś kurwy, nienawidzę ich i nie chce ich znać" -Materializm kobiet - "zarabiam 1500 zł i żadna mnie nie chce ! Co za idiotki" -Kobiece wymagania co do wyglądu - "jestem gruby brzydki, żadna mnie nie chce" -Złe dzieciństwo - "zawsze byłem najgorszy, nikt mnie nie kochał i ja mam teraz to wszystko w dupie" Co łączy te powody ? A no to, że to wszystko jest usprawiedliwianiem siebie samego przez autorów. Po co wgl tu piszecie takie brednie ?! Nie łatwiej ruszyć dupę z przed kompa i trochę o siebie zadbać, zająć się hobby, poczytać coś mądrego ? a nie siedzieć na kafe i użalać się na wszystko w około ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
Innymi słowy klasyczne "wyjdź do ludzi". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiki są tutej
Twoim zdaniem nie ma najmniejszego problemu żeby wykaraskać się z tego stanu przy tych powodach? Zdradź mi ten sekret - jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie łatwiej ruszyć d**ę z przed kompa i trochę o siebie zadbać, zająć się hobby, poczytać coś mądrego ?" ­ Trochę o siebie zadbać... jestem skonany po robocie a tu jeszcze mam rzeźbę robić i po butikach za ciuchami latać :D Na okładkę Men's Health się nie wybieram. ­ Codziennie czytam coś mądrego. Czytam średnio po 2 czasem i trzy książki w miesiącu. Teraz akurat 'Szoguna' - Clavell'a. Ale to mi dziewczyny nie załatwi więc zamiast pisać bzdety zgłoś nie-śmiesznego kretyna i luzera do zbanowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po 1 jak już napisałem nie użalać się nad sobą i ruszyć dupę z kompa bo co ci to niby da ? Po 2 zadbać o siebię - iść na siłkę, pobiegać, czy chociażby pogimnastykować się Po 3 kupić kilka ładnych ciuchów Trzeba przestać być ciotą i tu lamentować a stać się prawdziwym facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj powod jest banalny
"Nie łatwiej ruszyć d**ę z przed kompa i trochę o siebie zadbać, zająć się hobby, poczytać coś mądrego " Czyli mam rozumiec ze byle kretyn krory ma laske dba o sibie (silka i te sprawy?) nie rob sobie jaj widzialem gorszych typow ode mnie z laskami na widok ktorych oczy moglyby wyleciec z orbit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Trzeba przestać być ciotą i tu lamentować a stać się prawdziwym facetem " ­ Prawdziwy facet nie ma tu konta to po pierwsze. Po drugie nawet nie wstawił by w stopkę takiej głupoty jak ty. To jest właśnie myślenie ciot: że kobietki to takie delikatne kwiatki co je trzeba bronić przed wszystkim bo same sobie nie poradzą - w pokrętnej nadziei, że się odwdzięczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli nie masz kasy a to też dla mnie naturalne i zrozumiałe, że facet musi ją mieć, a to że nie chce ci się poćwiczyć nawet dla siebie samego to nie skomentuje tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli mam rozumiec ze byle kretyn krory ma laske dba o sibie (silka i te sprawy?) " ­ Zasada jest taka: im większy pajac tym większe powodzenie. Nawet jeśli zostanie rzucony to i tak co przeżył z laską to jego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj powod jest banalny
"Czyli nie masz kasy a to też dla mnie naturalne i zrozumiałe, że facet musi ją mieć, a to że nie chce ci się poćwiczyć nawet dla siebie samego to nie skomentuje tego" Musze cie zmartwic, zle zinterpretowales mojego posta ale czego mozna sie spodziewac po kolejny prawiku ktory chce zawojowac kafe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
Argen "Następny, co widzi tylko użalających się na tym forum" Następna - młody kolego, NASTĘPNA. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Czyli nie masz kasy a to też dla mnie naturalne i zrozumiałe, że facet musi ją mieć" ­ Raczej każdy kto nie żyje na pustkowiu musi ją mieć. Nie przepuszczają kobiet z zakupami bez zapłaty w supermarketach. ­ "j Darke jeszcze sporo nie wiesz" ­ Ty jeszcze mniej. Nie sądziłem, że są takie ciapciaki co będą się podlizywać obcym kobietom tak jakby cycki predysponowały do jakichkolwiek ulg. Żebyś ty coś z tego jeszcze miał poza marnowaniem czasu tutaj. Jakoś w bankach kobiet nie traktują ulgowo. Za darmo nie zatankują, za prąd, gaz i wodę też muszą zapłacić. ­ Mangina white-knighting for a woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..koniecznie przeczytałam i zastanowiłam się przez chwilkę , z jakiego powodu założyłeś tę "poradnię" ? Temat dowalający facetom , którzy nie rypią z biegu ...byle czego i byle jak...czekają na swoją "okazję" . Całe to forum jest jakby okaleczone i powalone na punkcie tzw. prawiczków. Czasem mi za was wstyd , kiedy czytam obelgi , złość i byle jakie "argumenty" podczas czegoś , co dyskusją nazywacie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ludzi z prawdziwymi problemami jest tu jak na lekarstwo" ­ Bo forum nie rozwiąże prawdziwych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo ten ktory zalozyl
temat to pewnie taki sam prawik o jakich pisze. Zadna w miare normalna osoba nie interesuje sie prawictwem/dziewctwem zupelnie obcych mu osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"z jakiego powodu założyłeś tę "poradnię" ?" ­ Do tej pory były trzy grupy społeczne po których można było sobie używać do woli: ­ Głusi (i tak nie usłyszą) Chorzy psychicznie (niby jak zaprotestują?) Ci z Alzheimer'em (nawet jeśli usłyszą i zaprotestują - zapomną o co chodziło) ­ Teraz doszli prawki bo najłatwiej dojebać słabszemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Lepszym ? nie bardzo rozumiem ?' ­ Lepszym w te klocki. Fajniejszym, bardziej lubianym. Z gówna masła nie ukręcisz więc albo człowiek oszaleje ze zgryzoty albo zajmie się czymś w czym nie czuje się jak ostatni nieudacznik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obawiam się Darker, że masz rację , ale taka jest mentalność ludzi o niskiej kulturze , ludzi niedowartościowanych , ludzi słabych . Omijam eksponaty z daleka ( o realu piszę) ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darket tylko tobie to jakos
nie bardzo wychodzi bo w kolko wracasz do tematu "lasek" jak nie na forum to w realu nie dalej niz pare miechow temu. Znow miales jakis przykry eksces z plcia piekna. I nic a nic nie wyciagasz wnioskow z tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"tylko tobie to jakos nie bardzo wychodzi bo w kolko wracasz do tematu "lasek" ­ Mnie nigdy nie wychodziło. Nawet nicku nie potrafi jeden z drugim przepisać ... ­ "nie dalej niz pare miechow temu. Znow miales jakis przykry eksces z plcia piekna. I nic a nic nie wyciagasz wnioskow z tego" ­ Wyciągam. Nie podchodzę, nie rozmawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mądry Człowiek jesteś Darker....ale smuto mi , kiedy czytam , że Panowie mają ze sobą aż takie "problemy" , że występują "skale ocen" , że fiut jest na pierwszym miejscu podczas oceny Człowieka . Samotność i brak zrozumienia ....jest jednym z czynników powodujących zaburzenia , o które tak łatwo w dzisiejszym społeczeństwie . No to się rozklikałam co? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IMO12365
LCroft "Panowie mają ze sobą aż takie "problemy" , że występują "skale ocen" , że fiut jest na pierwszym miejscu podczas oceny Człowieka" Ocena Człowieka. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Niekoniecznie. Czasem porzucenie pewnych spraw jest mądrzejszą decyzją aniżeli walenie głową w mur." Czekaj...nie o Tobie napisałam :) Napisałam o tych, którzy kpią i plują , z Ludzi o innych "poglądach" na życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ocena Człowieka. XD" Zrozumiałaś chociaż treść tego co napisałam , czy tylko z kontekstu wyciągasz hę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×