Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto to??????

pan JaJaCiPowiem

Polecane posty

Gość kto to??????

??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto to??????
szkoda tylko ze psuje każdy temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffgg
nie może dopiec eks , próbuje innym z mizernym skutkiem :( wesoło na kafeterii przez takich frustratów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdddfgdk,
wiesz jaja ci powiem generalnie to jesteś genialny i dużo w tym prawdy co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juhghj
OMG 24 h na dobę na kafeterii = zero normalności i zdrowia psychicznego Jaja żal mi ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hffgg
zero seksu , zero kobiety i miłości - moim zdaniem i tak sobie dobrze radzi biedaczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miód z boczkiem
dziekuję, nie skorzystam :D w sumie, to jestes madry, tylko że swoją wlasną mądroscią, klapki na oczach jak koń i wiśta wio, byle do przodu. Jak każdy :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miód z boczkiem
facet na poziomie--> dzięki za zamiszcony obrazek, się uśmiałam :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6494444
to jest jakis taruch ktoremu w zyciu nie wyszlo ,baba go kopnela i naciagnela na alimenty a on teraz przez to znienawidzil caly rod kobiecy i siedzi biedak tu 24/24 bo nie ma swojego zycia:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd2009
a ja uważam jego/ją? za inteligentnego człowieka.Trafne ale mocno powiedziane są te spostrzeżenia. Jakby psycholog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 740902
taaa psycholog"|:D chyba studiuje łopatologie zaocznie,burak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buhahhahahahhahahahahehehehehe
jaki psycholog? jaja to stary sflaczały grzyb . Przystojny i porządny facet nie siedzi cały dzień na babskim forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaJa to rozwodnik,
ktoremu zona przez cale lata przyprawiala rogi, stad jego zacietrzewienie i gorycz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgd
to jakas pierdola,ktora nie umie sensownego zdania ulozyc,nawet nie wiem czy podstawowke konczyl:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za gość
psycholog??????????????????? ahhahahahahha i cały dzień tutaj przesiaduje i wszedzie wypisuje jakieś pierdoły czasem mu coś mądrego wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8888a
a ja uwielbiam jego wypowiedzi, zawsze poprawiaja mi nastroj,sa nie tylko przemyslane ale bardzo dowcipne i błednie ktos wyzej stwierdził ze ów pan nie ma wykształcenia, to bardzo inteligeny jegomość , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abdc2009
Akurat po co ta kpina-jeśli już to technologia drewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JajaCi - jeśli to facet, to zapewne bez jaj. Chociaż bardziej mi pasuje na na homosexualistę bez pary. Wypisuje takie idiotyzmy, że czytać się nie chce. Książkowy przykład turbo - debila. Uczepił się kobiecego forum, bo to jego jedyny sposób na zaistnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd2010
To pogadamy w takim razie jak inżynierka z inżynierem.:) To sobie kpij. Skąd taką masz przenikliwość i trafność?-nabyłeś z urodzeniem czy nauczyło Ciebie życie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd2011
To jest takie moje zdrobnienie. No bo inżynier budownictwa lądowego-konstruktor?. Jak to brzmi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Jaja.. - leż na tej kozetce jak lubisz i zapraszaj kogo chcesz. Dla mnie jako facet nie istniejesz, a jeśli chodzi o twój poziom inteligencji, to określenie turbo-debil jest najłagodniejsze z ogólnie stosowanych w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd2011
A mogłam, mogłam.Bardzo dobre zajęcie. Wiesz ile szmatek można wykonać? I jaka oryginalność i oszczędność. Nauczycielką,pielęgniarką,ekspedientką itd mogłam też być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuję, stuknij się młotkiem w swoje jaja / jeżeli je masz / , a potem opisz ze szczegółami jakie to wspaniałe przeżycie i sssssssssssssssssspadaj z kobiecego forum przygłupie. Żegnam z ulgą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd2012
ale inżyniereczka to już spoufalenie-i nie podoba mi się bo kojarzy się ze ściereczką:(A do mieszania kapusty używa się bardziej widelca drewnianego. Stałeś się osobliwością forum-możesz być zadowolony z siebie. A tak szczerze mówiąc takie forum jest kopalnią wiedzy o ludziach-doktorat naprawdę można zrobić: np z socjologii też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy facet ktory pisze
na babskim forum to ciota :D Mezczyzna? Nie, to licha imitacja mezczyzny jedynie :D Olejcie durnia i pojdzie stad w polprzysiadach bo to debilek w realu, karmiacy sie "zainteresowaniem" innych (kobiet szczegolnie) na forach internetowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jskks
skad ten koles sie urwal,jakis matol do potegi entej,calymi dniami siedzi na babskim forum,nie majac nic lepszego do roboty,on i doktorat:D chyba z łopatologii jak juz ktos zauwazyl a i to za wysokie progi jak na ten ciasny umysl:D kalectwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beacdlowska
jakas meska ciota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tammmm oj tam
naprawdę nie dziwie się ze zona Cie zostawiła i znalazła sobie lepszy i młodszy model....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×