Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość taktaktoja

Zdrowe odżywianie

Polecane posty

kochana przeciez Ty nie jestes na zadnej diecie tylko chcesz sie zdrowo odzywiac , jezeli wyeliminujesz cukier to wcale nie znaczy ze bedziesz zdrowsza ! Kazdy organizm potrzebuje cukru i nie zapominaj o tym ! Kazdy ma swoje slabosci , a kazda kobieta podczas miesiaczki ma jakies swoje zachcianki , pamietaj ze jestesmy tylko ludzmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ririri
Zdrowo czyli potrawy gotowane na parze, pieczone, smażone na małej ilości tłuszczu. Drób, jajka z dobrych hodowli, a najlepiej (jak się mieszka na wsi) od sąsiada. Warzywa i owoce prędzej na straganach, niż w supermarketach. Nie jeść gotowców, sosów z puszek czy (olaboga!) z torebek, używać świeżych przypraw, pić dużo wody mineralnej, unikać napojów słodkich, gazowanych. Jeść białko w mięsie i w nabiale - wybierać jogurty i serki z najwyższą zawartością białka. Jeść regularnie, nie za duże posiłki. Rozkoszować się jedzeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mi takie forum pomogło - O Chryste, a to kto napisał takie cuda?! radosna twórczość kwitnie jak widać. Przetwory mleczne, kasze i inne zboża, kasza gryczana i jaglana tak samo, oraz każda odmiana cukru i słodzików poza stewią jest niezdrowa, tak samo jak owoce, bo zawierają dużo fruktozy i wszelkie syropy oraz miody. Zamiast herbaty lepiej pić wodę, sok z cytryny lub limonki (bez słodzenia) i i zioła, a herbatę najwyżej zieloną od czasu do czasu. Ten śluz to grzybica, która rozwija się w przewodzie pokarmowym, kiedy źle się ktoś odżywia, a potem atakuje cały organizm i staje się groźna dla życia. Dlatego trzeba jeść to, co nie dokarmia grzybów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"LinkA_89 2012.11.25 kochana przeciez Ty nie jestes na zadnej diecie tylko chcesz sie zdrowo odzywiac , jezeli wyeliminujesz cukier to wcale nie znaczy ze bedziesz zdrowsza ! Kazdy organizm potrzebuje cukru i nie zapominaj o tym !" Zupełna nieprawda. Organizm nie potrzebuje cukru ani słodkich produktów. Jeżeli potrzebuje, to znaczy, że ta osoba ma problem z infekcją grzybiczą, które rozprzestrzeniła się po całym ciele i to grzyby domagają się słodkich rzeczy i wysokowęglowodanowych. Jeśli im je dasz, będziesz jeszcze bardziej chora. Kiedy leczysz grzybicę, nie potrzebujesz słodkich rzeczy i można normalnie bez nich żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia sa
Nie potrzeba żadnej skomplikowanej diety wystarczy nie jeść niezdrowych rzeczy, ja zaczęłam od tego, że kupuje sobie zdrowsze produkty w sklepie ze zdrową zywnościa przez internet na asyk.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
W pakiecie Oaza na stronie www.medicavolla.eu jest dobry sprzęt do profilaktyki zdrowotnej. Woda uzdrowiskowa, a do tego generator fal Schumanna i platforma do ćwiczeń. Woda detoksykuje, ćwiczenia poprawiają przemianą materii, regenerują stawy, ogólnie polepszają krążenie i samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owoce i warzywa to jedno, do tego jak się je mięso to trzeba je kupować od sprawdzonych dostawców jak http://cezan-ubojnia.pl/. W marketach całe żarcie faszerują niepotrzebnym syfem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wera222
Witam wszystkich. Właśnie stworzyłam grupę na FB dotyczącą zdrowego odżywiania, sportu i motywacji. Grupa póki co jest pusta, ale zachęcam do zaglądania, zapisywania się i komentowania, jak i również tworzenie własnych postów. Chciałabym aby na grupie znalazły się porady co do zdrowego odżywia, przepisy, porady. Wspólnie możemy się motywować i wspierać. Tematyka może zostać poszerzona o cokolwiek co was inspiruje lub w danym momencie przygnębia. Warto również byłoby poruszyć tematykę problemów zdrowotnych spowodowanych złym odżywianiem lub nieodpowiednim trybem życia. Nie moge zostawic linka, ponieważ jest traktowany jako spam. Nazwa grupy to: Sport, zdrowe odżywianie, motywacja Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o zdrowie pomagają nam dbać zioła, więc myślę, że warto o nich poczytać, poznać i popróbować. To jest bardzo fajna strona z ziołami http://ziolazkurpi.com/pl/ niektóre poprawiaja przemiane materii, inne dodaja energii itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byali1
O zdrowym odżywianiu dowiedziałam się dużo podczas co miesięcznych konferencji online oferowanych przez GSH Polska - są darmowe a jednak niezbędne. Prowadzi je specjalista, który objaśnia wiele ciekawych informacji na temat odżywiania, suplementów, zdrowia i nie tylko . Co więcej - są bezpłatne dlatego jesli chcesz poznać więcej szczegółów to zapraszam na https://gshpolska.pl/pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o zdrowe odżywianie to długo szukałam produktów które naprawdę nie zawierają w sobie chemii niestety ale w tych wszystkich supermarketach nic takiego nie mogłam znaleźć aż w końcu koleżanka poleciła mi sklep internetowy http://www.helio.pl/. Mają tam zdrową żywność i przynajmniej nie muszę biegać po wszystkich sklepach i szukać a po porostu sobie zamówię i jest to sprawdzony sklep który ma oznaczenie przekreślonego kłosa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malysmyk88 przecież http://www.helio.pl/ nie jest sklepem internetowym, za to ich produkty można kupić w wielu różnych sklepach, jak np. auchandirect.pl, alma24.pl, ezakupy.tesco.pl i wielu wielu innych. Najlepiej od razu zamówić sobie kilka paczek na zapas, żeby nie musieć co kilka dni zamawiać po raz kolejny. Bo ja np. żurawinę suszoną i morele zjadam paczka za paczką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rydwanista89
No ale jak konkretnie? Jakie owoce itd.? Po prostu jeść owoce (najlepiej do południa) i warzywa, dodatkowo więcej potraw gotowych czy pieczonych (w rękawie czy folii) niż smażony. Dodatkowo unikać produktów tłustych i powinno być w porządku. Polecam również zapoznać się np. z tą stroną http://brukselki.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawidłowe odżywianie, treningi i nawadnianie. Codziennie wypijam 1.5l wody. Pije Veroni Hydration, ma zbliżone pH do pH krwi, odżywia prawidłowo komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z okazji światowego dnia IQ zapraszamy wszystkich do wykonania krótkiego testu sprawdź na jakim jesteś poziomie www.test-iq.xweb24.pl/l/3/swiatowydzieniq

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitmaniaczkaa
Ja spaliłam tkankę tłuszczową, dzięki stosowaniu się do kilku podstawowych zasad zdrowej diety i utrzymywaniu dziennego reżimu jedzenia posiłków. Pięć posiłków dziennie to podstawa. Dzień zaczynam szklanką przegotowanej wody z cytryną, potem obfite i pełnowartościowe śniadanie. Do diety włączyłam dużo warzyw, szczególnie zielonych – także w formie soków. Zrezygnowałam natomiast całkowicie z kupnych potraw i wszystko przygotowuje sobie sama w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiulinkooo
A gdzie na wodzie jest informacja o ph? Skąd mam wiedzieć, że wybrałam dobrą? Jak taka woda smakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darioszkaa
Fitmaniaczka, dobry pan to podstawa :) Też chyba muszę zrezygnować z kupowania jedzenia na mieście, bo bardzo dużo się na tym trac****eniędzy, a jakość pozostawia wiele do życzenia :/ Niestety… przez natłok obowiązków mam trochę związane ręce i nie mogę sobie pozwolić na godziny spędzone na gotowaniu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitmaniaczkaa
Nic bardziej mylnego :) Ja mam do przygotowywania swoich soczków odpowiedni sprzęt, a mianowicie wyciskarkę Kuvingsa. Robi praktycznie wszystko za mnie, więc nie muszę spędzać w kuchni całego swojego wolnego czasu. Dodatkowo wykorzystuje technikę wyciskania na zimno dzięki której soki nie tracą żadnych cennych enzymów i witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darioszkaa
Dobrze wiedzieć. Może to i nie jest taki głupi pomysł taka wyciskarka. A mogę wiedzieć gdzie zamawiałaś tego kuvingsa? Można go gdzieś dostać w sklepach ze sprzętem agd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fitmaniaczkaa
Bardzo możliwe, nie orientuję się aż tak bardzo :( Ja swojego zamawiałam online na stronce prowity, bo nie chciało mi się biegać po sklepach…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×