Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KAROLCIAMAŁA

mam prośbę

Polecane posty

ponieważ będę zmuszona wziąć pożyczke na następną operację nosa , poradźcie czy pójść do tego samego lekarza czy wybrać innego? Wiem, że to zabrzmi naiwnie ale który jest najlepszy w poprawkach( proszę was o przesyłanie zdjęć przed i po) , bardzo to dla mnie ważne! Czy jesli uda mi się dogadać z tym co mnie op i np. zrobi mi taniej czy coś w tym stylu to zaryzykować? Proszę o poważne porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam, że konsultacje mam w grudniu i do tego czasu muszę podjąć decyzję. Czy możecie wypowiedzieć się o dr z Czech słyszałam, że jest dobry i zajmie sie każdym przypadkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
juz ci kiedys pisalam-mialam poprawke u tego samego dr. i nie bylam zadowolona, ale to byly male wady, ale byly, wiec nie idzie sie do tego co raz juz spieprzyl, upatrzylam sobie nosek jaki bym chcialy i poszlam do szefa,teraz mym cudowny, bylam w szpitalu chir. plast. we wroclawiu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a napisz dokładnie u kogo we Wrocławiu i czy mogłabys przesłać zdjęcie przed i po. Wiesz, nie chciałbym przechodzić przez to jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
zapytaj sie czy-- jako wada wrodzona, albo np. po wypadku mozna zrobic za darmo --,tak bylo kiedys, zapytac mozesz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaj nazwisko lekarza i prześlij zdjęcia przed i po, przecież ja chcę pójść na poprawkę więc wada wrodzona chyba będzie nie na miejscu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
napisze ci u kogo, - dr. myczkowski, ja widzialam jego nosy i wszystkie cudowne, proste, malenkie poprostu boskie, on przyjmuje do szpitala , ale tam zrobi ci kto inny,musialam powiedziec ze chce tylko jego, dal mi inny adres gdzie robi prywatnie, pozniej robilam powieki," naciaganie twarzy-za uszy",u kogo innego-bo go akurat nie bylo w tym dniu w tej klinice i wyszlo bosko ,oczy za tydzien juz byly wygojone,nie mam ci jak foty waslac,w tej chwili nie mam tego drugiego dr. musze poszukac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście wszyscy robili zabiegi tylko jak przychodzi do wysłania zdjęcia to niestety nikt nie ma lub nie może. Mało wiarygodne jest to wszystko! Proszę o poważne wpisy potwierdzone zdjęciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
nie mam tu zdiec, jestem w niem. w dodatku dlugo pracuje, ale nie oto mi chodzi,-czytalam wpisy o tym doktorze i sa raczej zle, jak ja bylam w szpitalu wszyscy go chwalili, kazdy chcial tylko u szefa, ale... on juz wtedy byl starszym panem, teraz ma duzo zlych opinii,zajzalam tak z ciekawosci... ten drugi doktor, co mi roibil naciaganie twarzy-jejku nie wiem jak sie mowi fachowo,pozniej robil powieki,rewelacyjnie wyszlo,wygoilo sie w pare dni, a dermobrazie zrobil mi za darmo ??? wieczorem odwiozl do domu ??? -nie zartuje, poczytaj sobie o nim wpisy i opinie, zreszta u myczkowskiego robil 2 stopien, poczytaj sobie wszystko tu jest -wpisz sobie -andrzej bieniek, napisz co myslisz ( cene mozna negocjowac-jak przyjedziesz na rozmowe,mi opuscil sporo) odpisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciężko coś wywnioskować po samych opiniach typu fajny lekarz, miałam udaną operację nosa. Wiarygodne są gdzie pacjenci opisują dokładnie swój problem podpisując się pod nim. Powiem tak problem mam wielki i uwierzę jak zobaczę, także proszę o zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
zreszta ty chcesz nos - a nos robilam u myczkowskiego juz bardzo dawno-wtedy byl najlepszy, dzisiaj mysle ze to jest starszy pan ztad te zle opinie,tak mi sie wydaje, wejdz na google i wydrukuj-andrzej bieniek- i zobaczysz sama, wez od gory -doswiadczenie,---- jest ordynatorem chir.plast. kliniki akad.medycznej, nizej zobacz sobie opinie o nim, tez op. nosa, piersi-itd. zobacz co ludzie pisza o nim, oceny jakie ma, poprostu fantastyczny,wszyscy doslownie go chwala, jesli chodzi o mnie ja ide do niego -podniesc piersi,napisz co myslisz ? zobacz sama jakie zle opinie ma myczkowski-byl kiedys nr. 1, bieniek zdawal u myczkowskiego, poczytaj sobie, odpisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasi-konik
poczytaj sobie gdzie robil operacje na swiecie, to spadniesz z krzesla, w miesiacu robi kilka operacji w niemczech, sam mi mowil, no i coo wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rezygnuję z pisami na tym i innych forach. Brak zrozumienia i chamstwo panujące doprowadza mnie szewskiej pasji! Poziom niektórych wypowiedzi jest uwłaczający.Dziękuję tym którzy chcieli mi pomóc. Życzę Wam fajnych, wymarzonych nosków i w związku z tym lepszego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzony23
Wybierz innego,pisze na podstawie wlasnych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzony23
Wybierz innego,pisze na podstawie wlasnych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzywdzony23
Wybierz innego,pisze na podstawie wlasnych doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la vida sroc
i co zrobisz dalej kobieto ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do KAROLCIAMAŁA
W jakim mieście miałaś operację.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×