Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziwnajaknic:)

unikam seksu z mężem

Polecane posty

Gość dziwnajaknic:)

ale jak widzę fajnego faceta to mam przed oczyma sceny jak uprawiam z nim seks, jestem flirciara bez skrupułow... To chyba nie jest normalne... Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
jest tu kto:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha
jestem..chcesz pogadac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha
jeslies juz dlugo ze swoim facetem wiec jestes znudzona i prawdopodobnie jest nieatrakcyjny i słaby w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość całkiem normalne
Czyli masz zupełnie jak ja. Żony bzykać mi się nie che ale jak zobaczę fajną laskę, rozbieram ją wzrokiem i zastanawiam się ile byśmy mogli sprawić sobie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
pewnie że chce:) jesteśmy ze sobą od 10 lat, jest bardzo atrakcyjny ale mnie chyba już nie kręci lubię dać mu buzi przytulić się ale jak zaczyna się do mnie dobierac to dosłownie sztywnieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
też tak mam, a teraz tylu fajnych facetów chodzi po tej ziemi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha
Dziesięć lat razem czyli jesteś znudzona, potrzebny ktoś trzeci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
całkiem normalne- ale czy ty tylko wzrok nacieszasz czy zdarzyło ci się zdradzić? Bo mi się zdarzyło... I to nie raz:p szkoda mi męża ale to silniejsze odemnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
ja to mam pecha- ale ja nawet nie mam wyrzutów czasem pomyśle że źle robię ale później nad niczym nie panuje, kilka osób mi pow że jak mi ktoś wpadnie w oko to widać po mnie odrazu, że mam specyficzne spojrzenie wtedy... Oczywiście to mówia osoby które mnie dobrze znają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozowa m
unkasz seksu z nim, on biedaczek mysli ze nie potrzebujesz seksu:D pisze tutaj o tym jak ze nie chcesz i musi tu szukac na boku kochanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
trudno czego oczy nie widza tego sercu nie żal:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vanrajpuj
ciekawe co by na ten temat powiedziała Dek@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam pecha
Gdyby taki podobajacy się tobie facet chciał czegoś więcej to przespała byś się z nimczy to tylko fantazjowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
głupio zabrzmi ale tak przespalabym się... Nie lubię sobie niczego odmawiać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
myslicie ze ile ton wegla pojdzie nam w zimie, skoro pije tylko wode mineralna i jem ziemniaki w mundurkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazda polarna .
widać że nie kochacie swoich partnerów jak wam tak źle to rozstańcie sie a nie... własnej żony nie docenia woli inne..a tymczasem żona powinna być tą jedyną upragnioną podobnie z mężem a jak tak nie jest to małżeństwo nie ma sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest normalne Siostro. Czas skupić się na innych aspektach życia człowieczego niż seks. Są kobiety które w swoich myślach lubieżnie zrzucają z siebie ubrania i klękają przed mężczyzną, mrużą oczy jak kotki, jak dziwki i czekają słono-gorzkiego smaku w swoich ustach. Ciepłego moczu kochanka. I tak właśnie nie powinno być+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Azaliż w Piśmie Świętym nie jest napisane "Będziesz czekać strumienia moczu męża swego jako duszy swojej zbawienia " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nic o moczu, nie ma nawet nic o ślinie toczonej z ust do ust, ślinie kochanków która tworzy lepki most między ustami a ustami, ustami a piersiami, o ślinie której czeka się tak niecierpliwie i niespokojnie. Pismo Święte to poważne dzieło+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie ma tam zupełnie nic o delikatnych pieszczotach odbytu językiem oraz ustami ani o wkładaniu do niego paluszków ? Miałbym większe oczekiwania wobec tak wysokonakładowej pozycji :( m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwnajaknic:)
to nie jest takie łatwe tak po prostu się rozstac... jakby było to raczej nie ranilabym go w ten sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×