Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nowa firma

konto firmowe - jaki bank?

Polecane posty

Gość nowa firma

Witam Otworzylam dzialalnosc firmowa. W miescie mamy Banki: PEKAO SA, PKO, Bank Spoldzielczy. Orientujecie sie w jakim banku jest korzystnie otworzyc konto firmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje rachunek w PKO Banku Polskim Jego główne zalety? Uproszczone procedury Możliwość otwarcia i prowadzenia rachunków w PLN oraz w innych walutach, których szeroki wybór (EUR, USD, CHF, GBP oraz wiele innych, w tym np. RUB) ułatwia prowadzenie rozliczeń z kontrahentami zagranicznymi Efektywne zarządzanie środkami Szybkie i wygodne realizowanie transakcji Pełna informacja o środkach pieniężnych za pomocą bankowości elektronicznej iPKO biznes Dostęp do wielu nowoczesnych produktów i usług, w tym wspomagających zarządzanie płynnością Łatwy dostęp do produktów kredytowych Bezpieczeństwo Wygoda Serwis telefoniczny Opieka dedykowanego doradcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcin3422
posiadam konto firmowe od niedawna w Idea Banku - darmowe przelewy i jeszcze dostałem na 12miesięcy darmowy debet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
My również polecamy Ci Idea Bank, ponieważ z tego co nam wiadomo, jest on przyjazny młodym firmom. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja znajoma ma w aliorze - natomiast jak nie jesteś na vacie to nie musisz mieć konta firmowego - ja tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sanczopansa
Konto "Firma to ja" w Idea Banku jest dobre. Mam je akurat przy swojej działalności i chwalę je sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Zalety konta to: brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA, wypłaty z dowolnych bankomatów oraz wyjątkowa lokata do 4,60%. http://mirek83.produktyfinansowe.pl/vwbankpolska/vwbankdirect.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×