Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aabbccdd11

Prezent dla chłopca-półtora roku

Polecane posty

Gość aabbccdd11

Chciałabym kupić fajny, praktyczny prezent dla chrzesniaka. W grudniu będzie miał póltora roczku. Poradzcie co kupić. Chciałabym aby było to cos wyjątkowego.

ja szczególnie dla dzieci polecam w okresie przedswiątecznym listy od mikolaja,ale....i tu w wersji video, niedawno szperalam w internecie i wynalazalam to cudo, polecam wszystkim rodzicom dla swoich pociech, ja mojej Hani od razu wzielam , dostepne na stronie:www.imikolaj.pl

Jeśli to chrześniak, to zakładam, że to nie jednorazowy prezent? w takim razie proponuję coś z Lego duplo - możesz na każdą okazję (imieniny urodziny, dzień dziecka...) kupować jedno opakowanie klocków, dzięki temu maluch uzbiera spora kolekcję, a ty nie będziesz za każdym razem się głowić, co mu się spodoba. mój chrześniak ma już ponad 4 lata i cały czas się nimi świetnie bawi.

Gość Kiciorex99
Może klocki MEGA Bloks, są na promocji w Toys"R"Us i tańsze od duplo :)

Tak, ja rowniez polecam Lego Duplo. Moj syn tez około 1,5 roczku dostał pierwszy zestaw i tak od rodziny i od nas na kazda okazje dostawał Duplo. Teraz ma 4 lata, spora kolekcje Duplo o bawi sie w 90 % tylko nimi. Reszta zabawek w pudłach i tylko czasem sie ta reszta bawi... Jeszcze troche i przerzucimy sie na to małe Lego, bo z Duplo juz ma chyba wszystko co chciał.

Gość prezent dla 4 latki
na listdomikolaja.pl tez jest wyszukiwarka wedlug wieku, i jeszcze mejla mozna rozeslac z listem do mikołaja od dziecka (do rodziny)! ja dostalam, tylko teraz zagadke mam, co wybrac ;)

Ja w zeszłym roku zainwestowałam w taki śpiwór-maskotkę: http://iltex.pl/produkty/dla-dzieci/+spiwor-mis-spioszek-maly/ Zdecydowałam się na ten zakup, bo mój synek miał problemy ze spaniem we własnym pokoju. I pomysł okazał się strzałem w dziesiatkę, bo przy okazji skończyły się problemy z nocnymi wędrówkami do łóżka rodziców ;)

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować