Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aabbccdd11

Prezent dla chłopca-półtora roku

Polecane posty

Gość aabbccdd11

Chciałabym kupić fajny, praktyczny prezent dla chrzesniaka. W grudniu będzie miał póltora roczku. Poradzcie co kupić. Chciałabym aby było to cos wyjątkowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szczególnie dla dzieci polecam w okresie przedswiątecznym listy od mikolaja,ale....i tu w wersji video, niedawno szperalam w internecie i wynalazalam to cudo, polecam wszystkim rodzicom dla swoich pociech, ja mojej Hani od razu wzielam , dostepne na stronie:www.imikolaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli to chrześniak, to zakładam, że to nie jednorazowy prezent? w takim razie proponuję coś z Lego duplo - możesz na każdą okazję (imieniny urodziny, dzień dziecka...) kupować jedno opakowanie klocków, dzięki temu maluch uzbiera spora kolekcję, a ty nie będziesz za każdym razem się głowić, co mu się spodoba. mój chrześniak ma już ponad 4 lata i cały czas się nimi świetnie bawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiciorex99
Może klocki MEGA Bloks, są na promocji w Toys"R"Us i tańsze od duplo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ja rowniez polecam Lego Duplo. Moj syn tez około 1,5 roczku dostał pierwszy zestaw i tak od rodziny i od nas na kazda okazje dostawał Duplo. Teraz ma 4 lata, spora kolekcje Duplo o bawi sie w 90 % tylko nimi. Reszta zabawek w pudłach i tylko czasem sie ta reszta bawi... Jeszcze troche i przerzucimy sie na to małe Lego, bo z Duplo juz ma chyba wszystko co chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam traktor taki na pedała lub na akumlator ceny na alegro wielkości większej to od 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prezent dla 4 latki
na listdomikolaja.pl tez jest wyszukiwarka wedlug wieku, i jeszcze mejla mozna rozeslac z listem do mikołaja od dziecka (do rodziny)! ja dostalam, tylko teraz zagadke mam, co wybrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w zeszłym roku zainwestowałam w taki śpiwór-maskotkę: http://iltex.pl/produkty/dla-dzieci/+spiwor-mis-spioszek-maly/ Zdecydowałam się na ten zakup, bo mój synek miał problemy ze spaniem we własnym pokoju. I pomysł okazał się strzałem w dziesiatkę, bo przy okazji skończyły się problemy z nocnymi wędrówkami do łóżka rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×