Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkam w Holandii

zwiazek z czarnoskorym..

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] notakkk ROR gowno wiesz na temat krucjat wiec przestan sie osmieszac. Poczytaj troche a pozniej zabieraj glos bo sie blamujesz." xxxxxx rozbawialas/es mnie poziomem "argumentacji", dzieki ;-) wszak smiech to zdrowie;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfffffffffffffffffffffff
Jezdza do Turcji szkaradne Polki Przezyc milosna przygode z ksiazki. Prosza "klam mi" jak Eurythmics I dostaja niedrogo farmazon szybki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kolejna
nie wiem co wy widzicie w tych czarnoskórych .... ja tam wole Białych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kame chame cha
dziecko z czarnoskórym jest brzydkie do tego zero europejskości biała kobieta traci większość genów i dziecko przypomina tylko ojca z niej na pewno nic nie będzie miało te dziecko Po za tym takie dziecko jest brzydkie i dużo mniej inteligentne nie chce nikogo obrażać ale taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
Ror - to nie byla argumentacja lecz podsumowanie twojej marnej wiedzy, nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz dziecino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale poczytac was
do zwatpic mozna-nawet jak nie mialo sie wielkich oczekiwan z czarnymi,to traci sie nadzieje na rozum bialych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klady co niedziela
fuuuuuuu bleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dziecko z czarnoskórym jest brzydkie do tego zero europejskości biała kobieta traci większość genów i dziecko przypomina tylko ojca z niej na pewno nic nie będzie miało te dziecko" xxxx a to "europejskosc" - zwlaszcza z podlasia taki PIKNA ze szok;-) prawdziwa "strata";-) ;'-) xxxx notakkk Ror - to nie byla argumentacja lecz podsumowanie twojej marnej wiedzy, nie uzywaj slow ktorych nie rozumiesz dziecino" xxxxx nie tobnie decydowac co i w jakim zakresie bede uzywac - wiec jedyne co mozesz zrobic to pocwiczyc swoja tolerancje;-) bo zdanie o ktucjatach podtrzymuje;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość notakkk
a podtrzymuj, nie jestes osamotnona w swojej glupocie i zacieciu, sa tacy co dalej twierdza ze ziemia jest plaska, nalezysz do tej grupy idiotow wlasnie. Ale mnie to loto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vivivuuum
Ja osobiście nigdy nie zwiazalabym się z kolorowym. Tym bardziej wyznawcą islamu. Moi znajomi twierdzą dokładnie to samo. Ale popieram związki kolorowe - więcej białych dla mnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
przestan wklejac to samo!masz cos do powiedzenia-gadaj!bo to juz nudne./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
Witam! To znowu ja..piszę by powiedzieć, że niezle na tym facecie sie przejechalam, niestety..no ale tak to jest, ze czlowiek uczy sie na bledach, otoz spotykalismy sie, chodzilismy na randki, na ktoryms tam spotkaniu zaprosil mnie do siebie no i tam, az wrecz blagal mnie, zebym z nim poszla do lozka..ja nie chcialam, mowil, ze niby rozumie, no ale jak pozniej stwierdzilam to kazde nasze spotkanie ograniczalo sie do tego, zebym poszla z nim do lozka, zastanawialam sie czy aby nie chodzi mu tylko o jedno, no ale on, ze nie, ze mnie kocha itp no ok, pojechalam na tydzien do Polski a pozniej jak sie okazalo podczas mojego pobytu zaczal zarywac do Magdy mojej wspollokatorki (razem go poznalismy) ze gdyby nie jej chlopak, to by o nia zabiegal, namawial ja na seks! ona stanowczo mu odmowila, zrobil tak pewnie, bo nie udalo mu sie mnie przeleciec to chcial sprobowac przeleciec inna Polke! zerwalam z nim, juz nigdy wiecej nie bede sie pchala w takie zwiazki!takze dziewczyny uwazajcie! aha i kiedys tam mi jeszcze powiedzial "I am the first women who didn't go to bed with me" jego slowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam w Holandii
Witam! To znowu ja..piszę by powiedzieć, że niezle na tym facecie sie przejechalam, niestety..no ale tak to jest, ze czlowiek uczy sie na bledach, otoz spotykalismy sie, chodzilismy na randki, na ktoryms tam spotkaniu zaprosil mnie do siebie no i tam, az wrecz blagal mnie, zebym z nim poszla do lozka..ja nie chcialam, mowil, ze niby rozumie, no ale jak pozniej stwierdzilam to kazde nasze spotkanie ograniczalo sie do tego, zebym poszla z nim do lozka, zastanawialam sie czy aby nie chodzi mu tylko o jedno, no ale on, ze nie, ze mnie kocha itp no ok, pojechalam na tydzien do Polski a pozniej jak sie okazalo podczas mojego pobytu zaczal zarywac do Magdy mojej wspollokatorki (razem go poznalismy) ze gdyby nie jej chlopak, to by o nia zabiegal, namawial ja na seks! ona stanowczo mu odmowila, zrobil tak pewnie, bo nie udalo mu sie mnie przeleciec to chcial sprobowac przeleciec inna Polke! zerwalam z nim, juz nigdy wiecej nie bede sie pchala w takie zwiazki!takze dziewczyny uwazajcie! aha i kiedys tam mi jeszcze powiedzial "I am the first women who didn't go to bed with me" jego slowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość francusskaa
Przede wszystkim dobry wieczor,badz dzien dobry,w zaleznosci o jakiej moj komentarz dotrze do Was, otorz...no wlasnie,od czego tutaj zaczac???? Temat ciezki......religia,skad,bardzo czarny,czy tylko lekko?? Milosc nie zna granic,a wszystko do ugadania,jezeli obydwoje jestesmy choc troszke inteligentni.......kompromis,szcunek . To za chwilke ;),pytanie ...czyli tylko biala z bialym? oh,katolik,niech pije i bije ale nasz ..haha,no i wtedy ur......ami nie jestesmy? O to chodzi ? A teraz do sedna,pracowalam w rodzinie,on algierczyk ,ona jugoslowianka...zatem on muzumanin,ona ortodoxtka,czyli katoliczka. Przezyli ze soba 45 lat,a roznie to bywalo jak w kazdym zwiazku, tylko,ze dzieci mowily mi,ze......ze tylu swiat to nie ma w zadnej rodzinie.....i te i tamte....haha czyli mozna pogodzic wszystkie "roznic" ,jezeli sie tylko chce,...no jezeli naprawde jest milosc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,ona ortodoxtka,czyli katoliczka. xxx nastepna gwiazda nam zablysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem facetem rozumiem kobiety ktore maja ochote zaliczyc murzyna to cos egzotycznego dla bialych sam tez chetnie bym puknal jakas fajna czarnule niestety tych fajnych jest tyle co na lekarstwo widoczek musi byc przedni widziec takie czekoladowe cialko wypiete w twoim kierunku na pare razy ok ale na zwiazki to kiepski material dlaczego ? Czarni sa leniwi i to sa fakty to jest zapisane w ich dna tak samo jak lepsza budowa ciala czesto bez zadnych cwiczen zaden ze mnie rasista widzialem po prosty ich prace ...dwie lewe rece do wszystkiego kiedys w usa prowadzili badania na inteligencje biorac pod uwage tez kolor skory wyszlo na to ze czarni sa srednio 30% mniej inteligentni od bialych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wikipedii jest znamienna mapka rozkładu inteligencji w poszczególnych krajach .Najinteligentniejsi- żółci z dalekiego wschodu ( potwierdzają to badania dzieci różnych ras w Kalifornii ) dobrze wypadają biali -wszystkie polonofobki informujemy że Polacy wypadają dobrze . Niestety -im bardziej "południowi" tym gorzej. Arabowie -już słabo a Afrykanie -źle , najgorzej murzyni z zachodu Afryki -IQ 80-85 . To już dużo poniżej średniej dla Polaków. Biorąc pod uwagę recesywność genomu europejczyków i wypieranie go przy zapłodnieniu przez geny negroidalne sugeruje to że dzieci mieszane pójdą raczej w ślady rodzica afrykańskiego a nie europejskiego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×