Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gola5ek

Proszę o pomoc REFLUKS

Polecane posty

Gość gola5ek

Witam, chciałabym się poradzić.... pod koniec lipca 2012( 3 miesiące po drugim cięciu cesarskim) zaczęły się moje problemy zdrowotne do tej pory wszystko było ok mam 26 lat, zaczęło się od hemoroidów, bóli brzucha dokładnie takiego dziwnego kłucia po prawej stronie( bolało przy gwałtownych ruchach), później przez ok 2 tygodnie bolało mnie tak jakby serce do tego doszło uczucie guli w gardle oraz drętwienie lewej ręki , schudłam do tego czasu ok 8kg stwierdzono refluks. Do tego miałam zapalenie pęcherza prawdopodobnie przez cewnik. Badania jakie miałam wykonane: GASTROSKOPIA 08,08,2012 Przełyk, wpust bez zmian. Linia Z prawidłowa. Żołądek podatny na insuflację powietrza zawierający treść czystą. Błona śluzowa żołądka bez zmian. Odźwiernik kształtny, drożny. Opuszka i część zastępująca dwunastnicy bez zmian. Nagłośnia i struny głosowe bez zmian. USG jamy brzusznej wszystko ok (robione trzy razy u różnych lekarzy) Pasożytów nie wykryto. Helicobacter ujemny. MORFOLOGIA ok ( skierował mnie na nią kardiolog) Przez pierwszy miesiąc brałam Controloc, później przez 3 miesiące Emanera, potem 1,5 tygodnia przerwy i od 3 dni Helicid 20, oraz suplementy diety olej lniany, siemię lniane, nagietek, melisa, sylivit 150 raz dziennie. Przez 1 tydzień przerwy było nawet ok później doszła zgaga i bardzo gorzki smak w ustach( wcześniej tego nie było) "jak bym wypiła domestos", czasem drętwieje mi ręka( od nadgarstek i dłoń), bardzo rzadko pobolewa żołądek( prawie wcale), dodam że jestem osobą dość nerwową i przez ok 3-4 miesiące przed tymi objawami miałam bardzo dużo stresu będąc już w drugiej ciąży. Mój lekarz twierdzi że będzie wszystko jest porządku, ale ja ciągle się boję że coś jest nie tak:( Czy powinnam zrobić jeszcze jakieś badania? Czy w ogóle da się wyleczyć refluks? Czy można z nim długo żyć? Dlaczego pojawiła się zgaga i gorycz w ustach? Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję za poświęcony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×