Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

purpurowa_broszka

Facet starszy o 20 lat .

Polecane posty

Witam . mam problem i nie wiem co mam zrobić . facet który mi się podoba jest starszy odemnie o 20 lat . na dobrą sprawę mógłby być moim ojcem . zna zarówno mojego ojca jak i brata . jest przystojny , inteligenty , zabawny . istny ideał . czuje się przy nim wspaniale . lubimy wyskoczyć na kawe do kina . ostatnio zauważyłam że zaczyna mnie podrywać . kiedyś w żartach powiedziałam że poczekam na niego aż będzie wolny . chciałabym żeby coś z tego wyszło ale boję się reakcji znajomych . że poleciałam na kasę albo że znalazłam sobie sponsora . a najbardziej obawiam się reakcji jego środowiska . jest ono dośc specyficzne bo jest on tatuażystą i ma bardzo wielu znajomych w różnym wieku . nie wiem jak mam do tego wszystkiego podejść ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda z Wyboru :)
dużo zależy od tego ile masz lat? znam bardzo szczęśliwe pary np ona 40 on 60, jak się poznali to 35-55, ale 20-40 już ciężej mi sobie wyobrazić, chyba że kobieta bardzo dojrzała jak na swój wiek a mężczyzna nie za bardzo :D chociaż w sumie ja mialam identyczny dylemat z facetem starszym o 13 lat. w końcu nic z tego nie wyszło ale dlatego że on nie był zainteresowany, a jak się zainteresował to mi przeszło, także się minęliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruda z Wyboru :)
wiesz co no jak jesteś pewna to próbuj. nie masz chyba nic do stracenia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozbijam rodziny , nie zabieram dzieciom ojca . ale boje się reakcji znajomych . że pewnie to czysty układ a nie jakieś zauroczenie czy miłość . przy nim naprawde wyglądam jak jakaś małolata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhuedhfu
miej w nosie co mówią inni. jeśli sama nie będziesz robiła z tego problemu to otoczenie was zaakceptuje. ja mam męża starszego o 16 lat i powiem ci że to była moja najmądrzejsza decyzja w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×