Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Natka 75

rajtki do spania :D

Polecane posty

Gość Natka 75

Chcę się podzielić pewnym pomysłem. Co myslicie o rajstopach bawełnianych jako elemencie zimowej piżamy dla kilkunastoletniej dziewczyny?? mam córkę 13 lat i po pierwsze straszny z Niej zmarzluch, po drugie często się przeziębia.Jak w zimie tego roku młoda się dosyć poważnie przeziębiła,bo była w bloku przez kilka dni awaria ogrzewania,zaproponowałam jej,żeby po prostu do spania pod spodenki z pizamy, ubierała rajstopy. Z początku się oburzyła,bo ogólnie już wykrecała sie jak mogła od takich rajtuz, jako zbyt obciachowych da nastolatki ;) i nosiła raczej jakieś grubsze z lajkry,albo po prostu leginsy "obdarowując" tymi bawełnianymi 10 letniego brata ;). W końcu jednak dała się przekonać, kiedy obiecałam jej,że nie będę już nalegała,żeby je nosiła na codzień. Wybrałyśmy obie pięć par tylko do spania i rzeczywiście w nich sypiała, nawet, kiedy już normalnie grzali.Młody z resztą o dziwo to podchwycił i to chyba też podziałało na korzyść i oboje do spania ubierali rajstopy. Teraz, jesienią już bez mojej sugestii wróciła do spania w bawełnianych rajstopach. Robicie podobnie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie. mam ciepło w domu :) ale jakbym marzła to ubrałabym wszystko żeby mi było ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez przyszla
nie wiem czy to takie dobre bo w nocy skóra a szczególnie miejsca intymne powinny oddychać a nie dusić się w obcisłych rajstopach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej termiczne kalesonki i do tego nieobciskajace skarpety z angory. Nie kazcie drogie mamy swoich dzieci rajtuzami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kup jej termiczne kalesonki i do tego nieobciskajace skarpety z angory. Nie kazcie drogie mamy swoich dzieci rajtuzami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marzne i spie w pizamce z polaru i skarpetkach w rajstopach bym nie usnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a od czego jest kołdra?
kup lepiej jakiąś farelke a nie rajtki - skóra w nocy musi oddychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginiaaa
spac w rajstopach? ja bym nie usnela... kiedys probowalam najakims obozie w legginsach, musialam sie przebrac, bo nie moglam zasnac... gdy mi jest w nocy zimno, klade na koldre gruby koc, zakladam skarpetki, kiedys zalozylam nawet bluze polarowa, ale rajstopy???? i to jeszcze na goly tyłek czy w majtach??? :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghgdhsgdhsg34
debilny pomysł. niewygodne i niezdrowe. kupiłabyś porządną puchowa kołdrę i wełniany koc dziecku zamiast robić z niej wariatkę- jeszcze będzie do 30stki spać w rajtach jak jej się taki idiotyczny nawyk utrwali..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Magda
Ja sama śpię czasami w rajstopach, ale głównie w bawełnianych, bo skóra lepiej przez takie oddycha. W nocy często sie odkrywam i przez to zaziebiam, wiec rajstopy zimą bywają niezbędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem dorosłym chłopakiem i śpię w rajstopach i co to komu do tego, moja dziewczyna również nie mamy żadnych oporów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1991Ola1991
Sypiam w rajstopach pod piżamą ale zimą i są to bawełniane rajstopy, gdyż takie są najwygodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika1983r
To bardzo dobry pomysl. Moja 12 letnia córa też zakłada bawelniane rajstopy do spania i przestała się zaziębiać od tamtego momentu. Sama też czasami sypiam w rajstopach pod piżamą. Za trzecim razem można przywyknąć i w ogole nie czuć juz ze ma sie na sobie rajtki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja babcia też śpi w rajstopach, bo mówi, że tak jej cieplej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jetem chłopakiem dorosłym i również zdarza mi się spać w rajstopach zwłaszcza bawełnianych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani54
Mam 54 lata i w tym wieku krążenie już nie jest to samo co kiedyś. Nocą, szczególnie zimą jest mi zimno nawet pod grubą kołdrą. Idealnym rozwiązaniem są bawełniane rajstropy. Odkąd ubieram je do koszuli nocnej jest znacznie lepiej. Z całego serca polecam wszystkim zmarzluchom :) Ale najlepiej niech to są bawełniane rajstopy, bo skóra w nich dobrze oddycha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłebieta

Zimą od czasu do czasu spie w rajstopach, ale TYLKO BAWEŁNIANYCH. Odradzam spanie w nylonowych czy z mikrofibry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matka

Moje corki (6 i 8 lat) też zimą spią w rajstopkach. Szczególnie, że ta młodsza ma skłonności do moczenia się gdy jest jej zimno 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzydka babka
13 minut temu, Gość Matka napisał:

Moje corki (6 i 8 lat) też zimą spią w rajstopkach. Szczególnie, że ta młodsza ma skłonności do moczenia się gdy jest jej zimno 😉

Nie lepiej ubrać luźna pizame z dlugimi nogawkami rajstopy są masakrycznie nawet do noszenia normalnie a co dopiero do spania w juz lepsze leginsy zwykle bawelniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzia

Nigdy nie spałam w rajstopach, ale to ciekawy pomysł i spróbować nie zaszkodzi. Tymbardziej że zbliża się jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 10.09.2019 o 18:59, Gość Brzydka babka napisał:

Nie lepiej ubrać luźna pizame z dlugimi nogawkami rajstopy są masakrycznie nawet do noszenia normalnie a co dopiero do spania w juz lepsze leginsy zwykle bawelniane

Rajsopy bawelnianie nie ale leginsy juz tak? Nie rozumiem tego toku myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
Dnia 10.09.2019 o 18:59, Gość Brzydka babka napisał:

Nie lepiej ubrać luźna pizame z dlugimi nogawkami rajstopy są masakrycznie nawet do noszenia normalnie a co dopiero do spania w juz lepsze leginsy zwykle bawelniane

Rajsopy bawelnianie nie ale leginsy juz tak? Nie rozumiem tego toku myslenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć
13 minut temu, Gość Natalia napisał:

Rajsopy bawelnianie nie ale leginsy juz tak? Nie rozumiem tego toku myslenia

Rajstopy zazwyczaj by były dopasowane mają jednak jakiś dodatek syntetyku. Natomiast spodnie od piżamy bądź leginsy łatwiej kupisz 100%bawełny i nie uciskja tak nogi po co się tak na spaniu"krepowac "a tym bardziej dziecko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4mila
22 godziny temu, Gość Cześć napisał:

Rajstopy zazwyczaj by były dopasowane mają jednak jakiś dodatek syntetyku. Natomiast spodnie od piżamy bądź leginsy łatwiej kupisz 100%bawełny i nie uciskja tak nogi po co się tak na spaniu"krepowac "a tym bardziej dziecko .

Ja zeszłą zimę przespałam w rajstopach pod piżamą i to było moim zdaniem bardzo rozsądne posunięcie. Nie czułam jakiegoś tam "skrępowania". Próbowałam w legginsach i skarpetach, a legginsy okazały się dla mnie za grube. Jeżeli Tobie w rajstopach nie spało się wygodnie to musiałabyś znaleźć inny sposób na docieplenie. Dla mnie ten okazał się dobry i przy bardzo zimowych temperaturach raczej będę go stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołem
2 minuty temu, Gość K4mila napisał:

Ja zeszłą zimę przespałam w rajstopach pod piżamą i to było moim zdaniem bardzo rozsądne posunięcie. Nie czułam jakiegoś tam "skrępowania". Próbowałam w legginsach i skarpetach, a legginsy okazały się dla mnie za grube. Jeżeli Tobie w rajstopach nie spało się wygodnie to musiałabyś znaleźć inny sposób na docieplenie. Dla mnie ten okazał się dobry i przy bardzo zimowych temperaturach raczej będę go stosować.

U mnie jest na tyle ciepło ze ewentualnie w czym to spałam w pizamie bawełnianej luźnej  dziecko też. Nie probowalam spac w rajstopach nawet na biwaku w gorach we wczesnej  jesieni(miałam za to leginsy termiczne😂 ) .W domu zazwyczaj po prostu w koszulce nocnej,nie lubię kilku warstw nawet wychodząc a co dopiero spać. Ale szanuje i wyobrażam sobie ze są ludzie o  odmiennym charakterze upodobaniach.W domu w zimne dni mam okolo 20-24 stopni może dla kogoś to dużo ale dzięki temu nie ubieram się jakoś ciężko do spania czy nie chodzę w grubych swetra po domu wole mieć cieplej w powietrzu a lżej się ubrać. Rajstop ogolnie nie lubię czy to grubszych czy cienszych ,jak mi chłodno wybieram spodnie na rower leginsy a w ciepłe pory roku ubieram spódnice ...enki nie zakładając rajstop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia
1 godzinę temu, Gość K4mila napisał:

Ja zeszłą zimę przespałam w rajstopach pod piżamą i to było moim zdaniem bardzo rozsądne posunięcie. Nie czułam jakiegoś tam "skrępowania". Próbowałam w legginsach i skarpetach, a legginsy okazały się dla mnie za grube. Jeżeli Tobie w rajstopach nie spało się wygodnie to musiałabyś znaleźć inny sposób na docieplenie. Dla mnie ten okazał się dobry i przy bardzo zimowych temperaturach raczej będę go stosować.

Ja mam tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AKS74U

Po przeczytaniu paru ostatnich postów zdecydowałam, że spróbuję parę chłodnych nocy przespać w rajstopach. Kupiłam sobie bawełniane rajstopy do spania, takie o rozmiar większe by były troszkę luźniejsze. Przyznam, że nie miałam żadnych problemów z leżeniem w rajstopach ani nawet zaśnięciem. Tak szczerze to pozatym, że było mi cieplej to jakoś nie czułam, że mam cokolwiek na sobie :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×