Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Natka 75

rajtki do spania :D

Polecane posty

Gość Miranda

Ostatnio jak przymroziło to też spałam w rajstopach. Jak będzie zimniej to bez nich chyba nie usnę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga27
Dnia 21.10.2019 o 23:13, Gość AKS74U napisał:

Po przeczytaniu paru ostatnich postów zdecydowałam, że spróbuję parę chłodnych nocy przespać w rajstopach. Kupiłam sobie bawełniane rajstopy do spania, takie o rozmiar większe by były troszkę luźniejsze. Przyznam, że nie miałam żadnych problemów z leżeniem w rajstopach ani nawet zaśnięciem. Tak szczerze to pozatym, że było mi cieplej to jakoś nie czułam, że mam cokolwiek na sobie 🙂

Wielkie dzięki za tę radę!! Zrobiłam tak samo i trochę większe rajstopy bawełniane okazały się złotym środkiem na chłodne noce 🙂🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulpa

Moj 7 letni synek sie co jesien przeziebial, ale gdy podsunelam mu pomysl by spal w rajstopach pod pizama to jak reka odjal. Wybralam dla niego kilka par tych bawelnianych, jakies tam szare, czarne i chyba granatowe. Mlody nie narzekal ze spi mu sie gorzej 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To wy ogrzewania nie macie? Ja zimą kaloryfery skręcam i często wietrzę, by mieć nocą ok 17 stopni. Zwykła piżama, kołdra i człowiek nie marznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
17 godzin temu, Gość Gość napisał:

To wy ogrzewania nie macie? Ja zimą kaloryfery skręcam i często wietrzę, by mieć nocą ok 17 stopni. Zwykła piżama, kołdra i człowiek nie marznie.

Może to nie jest kwetia ogrzewania tylko odczuwania ciepla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kama44

Moja córcia też śpi w rajtkach 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletka

Mi tydzien temu sie usnelo w rajstopach. Nie bylo tak źle 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 3.11.2019 o 13:00, Gość Miranda napisał:

Ostatnio jak przymroziło to też spałam w rajstopach. Jak będzie zimniej to bez nich chyba nie usnę

Ja chybe też tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×