Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość erin8_00

czy to jest możliwe?

Polecane posty

Gość erin8_00

uda mi się w ciągu 4 tygodni pozbyć się 9 cm w biodrach i udach? Jeżeli tak, to co mam robić, jaka dieta, ćwiczenia? Pomóżcie, będę wdzięczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla.21.
Nie wiem czy az tyle uda Ci sie zrzucic w takim okresie czasu zwlaszcza ze kazde cialo jest inne. Ja rowniez cwicze zaczelam w zeszlym tyg (aeroby+a6w) zobaczymy za nie dlugo efekt ale po ciele widac ze zaczelo cwiczyc. Wiecej w temacie "cwiczymy cwiczymy":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin8_00
ok, dzieki za wsparcie ide sie teraz jesc i spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla.21.
:) ja tez wlasnie jem paczki i popijam cola, az mam wzdecia hehe, zaraz sie spierdze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin8_00
ja to zawsze wacham psu dupe jam sobie pierdnie, podobno pomaga to udrazniac drogi oddechowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin8_00
poczekaj chwile, ide zrobic kupe bo juz nie wytrzymam chyba :) za chwile bede, jak by mnie nie bylo dluzej to znamczy ze mam zatwardzenie lub dzien swistaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla.21.
ok, ja sie pase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla.21.
Oj ludzie forum jest po to by pomagac i wspierac sie a nie wpisywac czyjs nik i pisac za kogos. Wiec dajcie spokoj jak wam sie o tej porze nudzi to nie moj problem nie potrzebni tu tacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erin8_00
ludzie jednak są podli! Dzięki Paulla.21. Tylko zastanawiam się nad dietą i jakie ćwiczenia? Tak bardzo chciałabym się pozbyć tych 9cm w biodrach. W udach 6-7 mnie zadowoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulla.21.
Uwierz ze zadowoli Cie nawet 1 czy 2cm na poczatek i zmotywuje zeby cwiczyc dalej bo jest efekt. Jesli chcesz cwczyc na ta czesc ciala no to skakanka jest dobra ja skacze w sumie dzis piaty dzien. Staram sie tez przebiec czy jakis aerobik w domu dorzucic. Ze wzgledu na to ze mi chodzi glownie o brzuch i uda robie tez A6W no ale priorytet to skakanka. A co do diety nie mam specjalnej. Jem sniadanie jakies jablko albo cos lekkiego do obiadu, normalny obiad z tym ze staram sie nakladac troszke mniej i jesc mniej na kolacje. Nie czuje sie dzieki temu glodna. Wyeliminowalam slodycze. Nie jem batonow czy fast foodow. I jesli mam wybor to do sniadania i kolacji dobieram sobie te rzeczy ktore maja najmniej tluszczow.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×