Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

No proszę Cię:( nie powiem że pieje z zachwytu ale nie chce Cię skreślać jako człowieka wiem czym jest samotność. Potrafię zrozumieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie bedziesz patrzyl teraz przez pryzmat wieku to zle spojrzenie nie chce byc traktowana jako osoba mniej wiedzaca chociaz moze tak jest przyznalam sie nie dlatego ze nalegales o maila dreczyly mnie wyrzuty sumienia Jestes za dobry zeby Ciebie oszukiwac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na antydepresantach jezdze po pschychologach neurologach koszmar w szkole najbardziej upokarzajaca jest samotnosc siedzenie samemu w lawce samemu na wycieczkach samemu pod klasa koszmar sa takie momenty gdy czlowiek wyje od srodka z samotnosci zyje w spoleczenstwie a jednak nie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie prosisz bym wierzył że będzie dobrze. Sama musisz w to również uwierzyć. Każdy swoje tragedie odbiera na swój sposób. Nie będę się przescigiwac w tym kto ma gorzej. Mogę sobie tylko wyobrażać z czym się borykasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie kolejny raz poczules sie oszukany nie mialam zamiaru Ciebie zranic ale wiedzialam ze gdybym podala prawdziwy wiek nie rozmawialbys ze mna nie moglabym Ci pomoc chociaz rozmowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×