Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rollinka

Sklep internetowy z kuchennymi gadżetami

Polecane posty

Gość rollinka

Znacie może jakiś dobry sklep internetowy sprzedający fajne, kuchenne gadżety? Chodzi mi o to, aby były one dobrej jakości, bo chciałabym pokupować kilka rzeczy na prezent dla mamy, babci i siostry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio w internecie kupowałem rzeczy nawww.hiendkitchen.com - całkiem nieźle to wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sklepów w sieci jest sporo, ale co ty sobie wybierzesz to już zależy tylko od ciebie, a jak będziesz poszukiwać fajnych rzeczy do kuchni i nie tylko możesz zajrzeć tutaj http://www.wobeline.pl/ mnie się bardzo podobają rzeczy, które można u nich znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misha29
www.gadzetydlakobiety.com.pl mają ciekawe rzeczy, z cenami bywa różnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tu masz ciekawe akcesoria http://sklep-wina.pl/category/60,akcesoria-i-kieliszki takie jak otwieracz i schładzacz do wina czy podstawka na butelkę. Bardzo praktyczne. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga_35
To ja dorzucę coś od siebie :) Mogę polecić sklep www.homus.pl - mają fajne dozowniki na płyn do mycia naczyń, sztućce, noże i (jak dla mnie rewelacja) szklane słoje z datownikiem do przechowywania np. makaronu, ryżu, płatków czy innych sypki produktów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielone0k0
dobregarnki.pl - rewelacyjna stronka, mam stamtąd zestaw garnków, 2 patelnie, chlebak i kilkanaście gadżetów, które bardzo ułatwiają mi gotowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drobne i większe agd ja kupuję na feel-maestro.pl, mają spory wybór i produkty dobrej jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraaBu
kuchenne gadzety mozna roznie zrozumiec, od tekstyliow az do garnkow. Przez internet jest najlatwiej kupic, ale fajnie jest tez zobaczyc dany produkt na zywo. Ostatnio jak szukalam ciekawych sztućcow - a wlasciwie zestawu, to dopiero na agatahome udalo mi sie przyhaczy ciekawy komplet. Zalezalo mi zeby byl odrazu dolaczony stojak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maliwana
Zobaczcie sobie jakie tutaj mają gadżety do kuchni i nie tylko http://famfam.pl Czytałam też, że mają darmową dostawę :) Chyba na coś się skuszę. Fajna jest suszarka do naczyń, która wygląda jak trawa i zegar ze sztućców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne gliniane naczynia, w których mogę smażyć na kuchence gazowej! kupiłam tu: www.cazuela.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie najbardziej profesjonalne i najlepiej pokazane są na www.sklep-kuchenny.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam sklep-kuchenny.pl zwłaszcza ostatnio dodali sztućce i garnki Gerlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam na forum ten namiar i podaję dalej http://www.tanake.com.pl/ Ja już zakupy zrobiłam - po pierwsze kupiłam noże , po drugie dekoratory do potraw :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania21l
Jest również sklep sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/wyciskarki-pionowe w którym możesz kupić urządzenia jakimi są wyciskarki do soków. Wyciskarka to fajny gadżet dla kogoś kto lubi pić soki. Z innych sklepów z aosortymentem do kuchni jest np. agito lub morele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często robię zakupy przez internet :) Moim ulubionym sklepem jest allinside. Jestem badzo zadowolonym klientem tego sklapu, obsługa jest świetna a rzeczy które tam kupowałam są rewelacyjne. Bardzo dużo rzeczy tam kupuję, od kosmetyków, przez ubrania i akcesoria dla dzieci, po elektronikę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mega fajne akcesoria kuchenne i gadżety w tym zakresie udało się kupić tutaj - www.tadar.pl Mają chyba wszystko - od maselniczek i foremek do ciasta po komplety garnków emaliowanych i innych. Nam udało się zakupić tam całe wyposażenie do kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zerknij tu www.regalka.pl - fajne maja gadżety do mebli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://dukapolska.com/ tutaj można dostać mnóstwo fajnych gadżetów do pieczenia, gotowania i zdobienia :) Super sprawa i duzo promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×