Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rollinka

Sklep internetowy z kuchennymi gadżetami

Polecane posty

Gość Szczypior99
Dobrej jakości formy do pieczenia ciast i inne fajne akcesoria kuchenne można kupić w sklepie: https://e-oetker.pl/16-akcesoria. Ja mam z tego sklepu formę do pieczenia tarty i formę serce oraz kilka kuchennych przydasiów w pastelowych kolorach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mantek
Obadaj sobei akcesoria kuchyenne firm takich jak Ballariani, Zwilling, Staub! Dla mnie ta firma nie ma lepszego sprzetu poczynając od garnkó żeliwnych, po woki, patelnie różnego rodzaju do grillowania, smażenia, gotowania, czy nawet pieczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcelina9875

Zobacz sobie sklep, który jest wyłączonym dystrybutorem guzzini... To jest po prostu sztos! Ja nie widziałam takich rzeczy nigdzie indziej i pewnie, gdyby nie ograniczenia na koncie to bym tu http://www.guzzini.pl wydała jeszcze więcej kasy... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często zamawiam akcesoria do domu i restauracji z www.partner.kielce.pl. Posiadają m.in. akcesoria grillowe, pojemniki na żywność, ścierki, gąbki, serwetki oraz środki czystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia 23

Może nie tyle gadżety ile generalnie sprzęt, maszyny do wyposażenia kawiarni i lodziarni zamawiam na VegaGastro.pl  i polecam, pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izaa 32

Zobacz na All4Gastro.pl gdzie też masz szeroki wybór artykułów kuchennych, gastronomicznych w niższej cenie. Znajoma często tam zamawia i jest bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak b ędziesz chciał sięgnąć po ciekawe propozycje prezentów, które będą miały nietypowy charakter to zerknij do sklepu fabrykafajnosci.pl/. Przygotowują wiele ciekawych pomysłów na upominki jak lizaki podziękowania, lizaki na chrzest dla gości czy lizaki na komunie z datą i ewentualnym podziękowaniem. Sporo fajnych pomysłów, różne kształty, smaki. Naprawdę bogata oferta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×