Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Wiesz ja już jakoś przed testem czulam te klucia :) no i mialam co jakis czas jakies skurcze ale takie krocitkie :) Daj znac jutro po tescie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Hey Gratulacje dla wszystkich przyszlych mam :) wychodzi na to ze ja tez jestem w ciazy robilam juz 2 testy jutro ide na bete a 13 mam wizyte :) na testech oczywiscie 2 kreseczki i juz 2 dni po planowanej@. ostatnia @ mialam 31.10 :) wiec termin wychodzilby cos ok 7.08.2013 :) Staralismy my sie 3 miesiace i sie sprawdzilo sie "do 3 razy sztuka " :) ogolnie wychodzilby teraz cos ok 6 tyg i czuje sie dobrze poza szybki meczeniem i raz na jakis czas mdliii :) ale mam nadzieje ze 13 wszystkiego sie dowiem i bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
planowo @ mialam dostac 28.11 a 30 zrobilam test 2 krechy no i 3.12 bylam u lekarza ale zrobil usg i powiedzial ze cos tam jest ale nie jest w stanie stwierdzic czy to ciaza ... przepisla mi luteine 50 i kazal brac 2X1 pod jezyk.... tak sie zeschizowalam ze po tej wizycie zrobilam 2 test i byly 2 krechy tez :) zapislam sie prywatnie na tego 13.12 bo ten powiedzial ze mam go odwiedzic po nowym roku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak tam u Was ?? dziś już trochę lepiej znalazłam "metodę" na te moje mdłości, jem częściej a w mniejszych ilościach, do tego doszedł ból pleców, a moja głowa jak po karuzeli:( coś okropnego, Gosienka22 - ładny przyrost bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
zazdroszcze wam ja mam obawy ze beta bedzie niska ze to pusty pecherzyk :) ale mam nadzieje ze po becie i po wizycie i gina bede spokojniejsza :) no my mamy w rodzinie bliszniaki i nawet jakby sie trafily to bysmy sie bardzo cieszyli :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podwójne szczęście hehehe a w Twojej rodzinie są bliźniaki ?????????? ja jutro jadę z mężem do lekarza :D to moja 2 wizyta i muszę zrobić te wszystkie badania , glukoza, morfologie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka88- ja też się boje że mój pęcherzyk będzie pusty... tydzień temu byłam u lekarza i nic nie widział tylko ten pęcherzyk. dobrze że już bierzesz luteine. a mnie boli brzuch jak na okres ale to trwa tylko chwile i już później okk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NELA, NATALKA, to witajcie w klubie, ja tez sie strasznie balam tego pecherzyka pustego, ale dzisiejsze usg rozwialo moje watpliwosci bo dzis pojawil sie zarys zarodka... modle sie tylko aby wszystko poszlo dobrze, aby ciaza sie rozwijala... u was tez bedzie wszystko ok, mowie wam to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no ja bylam u lekarza w 4t+5d i tez mi powiedzial cos jest ale nie jest w stanie stwierdzic czy to ciaza i tak sie martwie... no ja juz pare dni przed dostaniem@ mowilam ze jakos innaczej sie czuje.... no i testy pokazaly 2 krechy pierwszy taka slabsza a nastepny po 3 dniach i juz 2 normalne.... no i tak sie martwie :( no mnie tez tak pobolewa zaboli i po chwili przechodzi.... i nie umiem sie doczekac tej wizyty.... a mowiac o blizniakach to u mojego tata i jego dziadek byli z blizniakow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka88, nie masz sie co martwic, u ciebie na pewno bedzie wszystko ok :-) a chcialabys blixniaki ?:-) ja nie ukrywam, ze bym chciala.. choc wiem, ze taka ciaza jest zagrozona, trudna, poza tym poczatki - hmmm, ale i tak fajna sprawa miec dwojke za jednym zamachem wiadomo, ze tego sie nie wybiera - tylko los nas tym obdarza...:-) moja kolezanka w lipcu urodzila blixniaki, sama nie daje rady, zawsze ktos musi byc do pomocy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no jakby sie trafily to by byly :) no 2 odrazu i z glowy :)) wiadomo roboty razy 2 ale daloby sie rade :) jutro ide na bete ale wyniki i tak po jutrze .... no jestem dobrej mysli choc dopoki sie nie potwierdzi wszystko to bedzie lek... ale sie cieszymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jutrzejsza wizyta rozwieje wszelkie wątpliwości... chyba każda ma na początku takie schizy jak widać tylko pęcherzyk. u mnie też są bliźniaki nawet podwójny przypadek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicja ile dni po terminie okresu jesteś i jakie masz cykle ? ciekawe czy u mnie coś będzie widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no jak sie wyczekuje tej fasolki to sie potem zamartwiamy czy jest ok ... to to tez jest prawdopodobienstwo :) poki co to kuzynostwo mojego mialo ciaze pojedyncze :) wiec moze nasze pokolenie ominie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w rodzinie są bliźniaki w co drugim pokoleniu,i to już od wielu wielu lat, i ja jestem tym drugim pokoleniem, ja albo mój brat. ja mam juz jedno dziecko, bym miała już troje...:-) o nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Aguś przykro mi:( A ja nadal nie mam @, wczoraj miała być. Zobaczymy. Na razie nie robiłam testu, chce go zrobić jak będę z moim mężczyzną:) Więc jutro lub w środę. No chyba ze wcześniej pojawi się @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
gosienka a ty w ktorym tyg jestes ?? za malo czasu by przeczytac wszystkie strony :) Malinowa trzymam kciuki zeby @ nie przyszla :) ja przez 2 miesiace robilam testy jak moj b yl w domu a ten 3 jak mial na rano i wyslalam mu pieknego mms z 2 kreseczkami :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
tak bardzo chcę a mam jakiś taki dziwny strach w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
ja tez przez te 2 pierwsze miesiace staran sie fesss nakrecalam i przychodzilo rozczarowanie :( i za 3 razem mialam maja iskierke nadzieji ale sie nie nastawialam ... ale czulam ze jest innaczej i przed @ tak dziwnie no i @ miala sie pojawic 28 i wytrzymalam do 30 gdzie ujrzaklam 2 krechy :)))) takze glowa do gory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela88, u mnie dzisiaj konczy sie 6 tydzien dokladnie od dnia miesiaczki, jutro zacznie się 7 tydzien. Tydzien temu w poniedzialek bylam na usg (czyli bylam dokladnie od @ w końcówce 5 tygodnia) i bylo widac tylko malenki pecherzyk, a dzis, tydzien pozniej - widac bylo juz zarodek tez sie strasznie balam czy sie rozwija no ale trzeba byc dobrej mysli.. co ma byc to bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
no u mnie tez wychodzi 6 tydz (dokladnie 5 ty i 5 dzien) bylam tydz temu u lekarza ale tak jak pisalam wczesniej uslyszalam cos jest ale nie jest powiedziane ze ciaza.... dziwny byl i dlatego ide prywatnie do poleconej gin tak bym chciala by wszystko sie potwierdzilo :) okres spoznia sie juz 12 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alicja za info, u mnie dziś zaczął się 7 tydzień. czyli jeśli jest wszystko ok jutro zobaczę maleństwo, ja już wytrzymać nie mogę przez te mdłości mam tak przez cały dzień, mam nadzieje że tak jak szybko przyszły tak się skończą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
nela88 ale podobno dobrze ze sa mdlosci... tak mowia .... mnie tylko czasami zemdli i moze dlatego sie tak martwie bo jakby mnie mdlilo to bym wiedziala ze cos sie tam dzieje :) no ale kazda ciaza inna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wiem czytałam o tym.. Moje dziecko będzie miało wysoki poziom inteligencji chyba po tatusiu :D a Wiesz jeszcze tydzień temu się martwiłam że ich nie mam... pocieszam się że jeszcze kilka tygodni ... Chyba że bedzie mnie męczyć przez całą ciąże. to było by okrutne :) natalka na Ciebie przyjdzie czas ;) np mojej koleżance zaczęły się mdłości od 3 miesiąca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
jezeli dzieki temu mam wiedziec ze jest ok to zniose wszystko :)) no skoro juz czasami mnir dopadaja to mozliwe ze zaniedlugo sie pojawia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
jezeli dzieki temu mam wiedziec ze jest ok to zniose wszystko :)) no skoro juz czasami mnir dopadaja to mozliwe ze zaniedlugo sie pojawia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×