Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gość a co takiego ci powiedziały??
boże jak ja bym chciała też Wam dzisiaj napisać, że wszystko ok :(:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już 7tydz i 4dzień życia mojego bejbe. Nowa data rozwiazania 19.08.2012 :). serduszko bije jak oszalałe :). Boże będę mama :').

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jeszcze miesiac musze czekac na usg:( chyba oszaleje:( Super, ze u Was wszystko ok i zazdroszcze, ze widzieliscie juz swoje malenstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluje wszystkim szczęściarom:) cieszę się Waszym szczęściem. A dla tych które wciąż czekają na USG...czas naprawdę szybko mija...nawet się nie spostrzeżemy kiedy zleci tydzień, dwa, miesiąc itp. A za rok będą już z nami nasze pociechy i ich roześmiane buzie :) i tego się wszystkie trzymajmy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj wam pisalam o tej kolezance i nie ma zarodka tylko pecherzyk 1,3 cm. lekarz kazal jej przyjsc za 10 dni na sprawdzenie czy bedzie zarodek i serduszko. ona chyba nie zdaje sobie sprawy z tego ze to moze byc puste jajo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Tereska super!!! A na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Cześć dziewczyny! Dawno się nie odzywałam ale cały czas czytam to forum. W poniedziałek będę miała swoje pierwsze USG. Będę wtedy w 8 tyg i 1 dc. W związku z tym mam do was pytanie czy na NFZ dostajecie zdjęcia swojego dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja chodze prywatnie ale mysle ze na NFz tez dostaniesz zdjecie :) Pamiatka musi byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak chodzilam z corka na pierwsze wizyty na nfz to nie dostalam. dzisiaj kolezanka byla na nfz i nie dostala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nie wiem bo kiedys jak czekalam w poczekalni to babka wyszla z wizyty NFZ z jednym zdjeciem....wiec moze zalezy od lekarza :/ ZObaczysz jak bedzie u ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Może to zależy od lekarza? Z tego co czytam prawie każda z was miała już robione USG przy pierwszej wizycie. Mi stwierdził lekarz że nie ma sensu robić bo będzie widać tylko pęcherzyk. W poniedziałek zapytam się czy dostane zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys slyszalam ze ktos sie oytal czy dostanie zdjecie to lekarz odpowiedzial ze gabinet to nie zaklad fotograficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Lalki Teresa, a moglabys wyslac ten cennik jakos? Mieszkasz gdzies w pobliżu tego centrum krwiodawstwa? Ja mam spory kawałek i troche średnio mi po drodze. Chociaż do lekarza w sumie jeżdżę na drugi koniec miasta. Byłam dzis w h&m. Były super rurki. I w sumie sporo ciazowych rzeczy w ladnych kolorach. A spodnie zadne dzwony. Ale jeszcze nie kupiłam, bo ma mi jutro koleżanka swoje dać do przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Lalki Teresa, a moglabys wyslac ten cennik jakos? Mieszkasz gdzies w pobliżu tego centrum krwiodawstwa? Ja mam spory kawałek i troche średnio mi po drodze. Chociaż do lekarza w sumie jeżdżę na drugi koniec miasta. Byłam dzis w h&m. Były super rurki. I w sumie sporo ciazowych rzeczy w ladnych kolorach. A spodnie zadne dzwony. Ale jeszcze nie kupiłam, bo ma mi jutro koleżanka swoje dać do przymiarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natka, chcesz to jakos na maila czy moze po prostu wypisac Ci te, ktore Cie interesuja? Az tak duzo tego w sumie nie ma :) no i np na nastepna wizyte mam juz tylko przyniesc wyniki moczu. Tez mam daleko do tego rck, ale dla wiekszego pakietu badan oplacalo sie pofatygowac. Z samym moczem to pojde do Alabu w centrum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
w sumie teraz mam jakoś mało: hcv, hiv, toxo, cmv, vdrl, alt, glukoza i morfologia. no i mocz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
wiecie co, mam jakiś kryzys. martwię się, czy wszystko ok. bo jakoś mi spadło napięcie w piersiach i praktycznie nie czuję żadnych bólów brzucha (a zdarzały się takie minimalne). a teraz nic. i praktycznie zero mdłości. a były męczące. jedynie co, to mam więcej żyłek na piersiach i trochę chyba na nogach. i w zeszłym tygodniu trochę syfów na twarzy mi wyskoczyło, a raczej nie mam z tym problemów. ale zadziwiająco dobrze się czuję. wiem, że to głupie, ale właśnie to mnie martwi. usg mam dopiero w połowie stycznia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.rckik-warszawa.com.pl/index.php?docid=88 - tu jest cennik, na tej rozszerzonej wersji przy kasie jest jeszcze oznaczanie grupy krwi i jakies badania DNA, ale tego chyba nie potrzebujesz? natka - po tych kilku dniach co myslalam, ze zaraz poronie bo tak mnie bolalo, bylo kilka dni ze nie bolalo mnie absolutnie nic i to tez wydawalo mi sie niepokojace. A wczoraj okazalo sie, ze wszystko jest w porzadku :) Ostatnio problemy z cera mialam w podstawowce, a przy tej ciazy zupelnie jakby mi podmienili twarz - caly czas robila sie brzydko przetluszczona i pelno krost. Po 2tyg odkrylam, ze pomaga Garnier 3w1 peeling z kwasem salicylowym. Odkad uzywam 2x dziennie to wszystko wrocilo do normo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
O, dziękuje Ci bardzo! Rzeczywiście nie za drogo. A ile czekałas na wyniki? Wiesz jak działa kobieca wyobraźnia.. Chociaż wydaje mi sie, ze zawsze jak sie nie martwię, to jakis kwiatek wyskakuje, więc moze to dobry objaw.. Chociaż wolałabym juz na usg zobaczyć, ze wszystko ok. A w ogole to juz bym chciała, zeby był sierpień!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Widze roz[pisalyscie sie na maxa :) ja tu ma poczatku zagladalam :) teram mam juz 9t3d :) 10 stycznia mam kolejna wizzyte :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podstawowe badania sa praktycznie od reki. Tez zalezy na ile obciazone jest laboratorium, bo ono jest tam na miejscu, ale obsluguje tez dawcow i probki z punktow z calej Wawy. No i wirusy chyba trwaja roznie - kila 1 dzien, hiv chyba 3. Nie wiem, bo odbieralam wyniki z konca pazdziernika, wiec wszystkie juz byly. Natka, jezeli bardzo sie stresujesz to mozesz sie przeciez zapisac gdzies nawet z dnia na dzien. Akurat za to co zaoszczedzisz na badaniach to popatrzysz sobie na dzieciaczka :) a ta kolejna wizyta to juz bedziesz miala usg genetyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
Genetyczne mam mieć dopiero pod koniec stycznia. W sumie to nie wiem, dlaczego tak, bo chyba juz na tej wizycie w połowie stycznia mogłam mieć. A czym właściwie różni sie takie usg genetyczne od normalnego? Inny sprzęt? Czy jest po prostu dłuższe i dokładniejsze badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Genetyczne robi sie 12-13t, wtedy wynik jest najbardziej miarodajny. Zwykle usg tylko nazywa sie tak fikusnie, bo szuka sie na nim wad genetycznych i szacuje prawdopodobienstwo ich wystapienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niemożliwa usg miałam tylko przez pochwę. Przez brzuch to chyba dopiero po 12 tygodniu. Z dolegliwości to cały czas bolące piersi, i od prawie dwóch tygodni mam mdłości. Przez parę dni wymiotowalam, na szczęście już sporadycznie mam " cofki" . Mulic mnie zaczyna dopiero po południu do samego wieczora. Jestem bardziej zmęczona ale tragedii nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez teraz bede miala robione juz usg prenatalne bede wtedy w 13 tygodniu. teorytycznie wizyta przypadala mi na 14 tydzien ale wlasnie ze wzgledu na to usg lekarz powiedzial ze 14 to juz za pozno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie narazie mdłości nie ma o oby nie było:) jeszcze kilka dni temu czułam sie strasznie słabo, teraz jest juz lepiej... Powoli wraca mi energia ale każdy dzień jest inny, raz jest ok a ba drugi kiepsko, piersi tez mnie bolą a bole podbrzusza ustały juz dawno ... Takze niewiem czy to dobrze bo podobno bole świadczą o rozwijaniu sie płodu i zmianach jakie zachodzą w narzadach a u mnie zero :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie z mdlosciami jest jest roznie. wczoraj czulam sie okropnie ale to przez meza bo posmarowal sie balsamem po goleniu a mi zrobilo sie od tego nie dobrze i w dodatku czulam ten zapach do konca dnia wiec mdlosci meczyly. ja bole brzucha mam dosc silne ale to sa te rozciagajace wiezadla macicy. takie bole w pierwszej ciazy mialam w 30 a teraz od samego poczatku. na usg lekarz mowil ze wszystko jest w porządku ale jest to juz druga ciaza no i mam juz dziecko i trzeba czasem podniesc wiec dlatego odczuwam teraz bardziej te bole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×