Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hej dziewczęta;) Ja tam nie wierze w takie zabobony. Już mi ciotki mówiły, nie oblizuj noża, nie podnoś rąk do góry, nie kupuj żadnych ciuszków, nie noś czarnych rzeczy... masa tego. Tak samo jak to, że kobieta w ciąży z dziewczynką traci urodę. Przecież każda mama jest najpiękniejsza! Oczywiście, że są jakieś problemy, np ja mam straszny z syfkami na plecach i dekolcie, na twarzy na szczęście mniejszy. I niestety wcale mi się włosy nie poprawiły. A oto mój brzucho;) http://img534.imageshack.us/img534/6669/48115255213963148609311.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk cudowny brzuch! :) jesteśmy w tym samym tygodniu a mi do Ciebiedalekooo, że hej. Chciałabym już też mieć czym się 'pochwalić'. Czekam czekam i nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do szpitali. W Warszawie słyszałam wiele różnych opinii o wielu szpitalach. Najgorsze chyba o szpitalu na Karowej... Ja się zdecyduje na poród w Białymstoku. Tam mieszkają moi rodzice, i pomogą mi trochę po porodzie;) Poza tym jest tam dobra poliklinika w której poród kosztuje 1600, cc 2000, dla przykładu w Warszawie najtańszy jaki znalazłam to 9000... trochę mnie z nóg ścięło jak zobaczyłam te ceny;) Ale chociaż mam wybór szpitala z głowy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widze ze chyba tylko ja mam taka wielka pilke :/ mam nadzieje ze zaraz zatrzyma sie troche ten brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik fajny brzucholek :) zresztą powiem Wam, że wszystkie są fajne...:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk - Parkowa czy ten drugi Arciszewski (czy jakos tak)? To byl moj plan B :) mielismy jedno in vitro w Bialymstoku i tak nam sie wtedy spodobalo miasto, ze az kupilismy dzialke budowlana w okolicy. A teraz stwierdzilam, ze moglabym tam tez rodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd, ale to chyba Twoja druga ciąża? Więc i brzuchol większy;) To ponoć normalne;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka u Arciszewskich, to jest prywatna poliklinika położnicza;) Wiele moich koleżanek tam rodziło i były bardzo zadowolone;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia, http://imageshack.us/ tutaj wrzucasz zdjęcie, następnie ono się ładuje a potem już tylko klikasz na nie, kopiujesz adres url i wrzucasz gdzie tylko dusza zapragnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez zastanawialam sie nad porodem w innym szpitalu ale tam nie ma mojego lekarza prowadzacego wiec moge byc potraktowana w innym szpitalu olewatorsko. w tym szpitalu jest moj lekarz prowadzacy ale sa gorsze warunki w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam Parkowa, tez prywatna i tez za takie smieszne pieniadze, oczywiscie w porownaniu z cenami warszawskimi. W ogole te bialostockie prywatne kliniki maja bardzo dobre opinie i ze rzeczywiscie czuc te wydane pieniadze: w opiece, w warunkach, w podejsciu lekarzy, nawet w posilkach. Chociaz najtansza cc w Wawie znalazlam za 5,5tys. No ale skoro tesciowa podsunela mi znajomego lekarza, a on bez zajakniecia stwierdzil ze zrobimy cesarke, to juz nie mam sie czego bac i moge rodzic panstwowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiaa a mi się zdjęcie Twoje nie chce załadować i zatrzymało się na Twoim biuście właśnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada musisz wtedy nacisnac odswierz i dalej powinno sie ladowac bo u mnie poszlo wtedy dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No już się załadowało. Tak na prawdę każda z nas ma inny brzuch, albo większy albo mniejszy...ile kobiet tyle brzuchów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A powiedzcie dziewczyny nie denerwuje Was to trochę jak każdy chce dotykać Waszego brzucha, oglądać, podciąga bluzkę...dla mnie to troszkę takie nietaktowne. To jednak część ciała i jakoś nie mam ochoty żeby każdy mnie macał. Nie mówię tu o mężu czy kimś bardzo bliskim, ale np znajomi ?? Może jestem dziwna ale jednak mnie to irytuje...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez ni elubie jak ktos dotyka brzuch. ja sama nie moge dotykac brzucha i jak widze ze ktos chce dotknac albo poglaska to od razu mowie ze nie wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię. Moje koleżanki często to robią, przy tym czule mówią do maleńkiej. Oczywiście obce osoby mnie nie dotykają, i wcale bym sobie tego nie życzyła. Czy wy też macie problemy z zaśnięciem? Ja nie zasne przed 1, leze i pstrykam na telefonie, aż mi się oczy nie zmecza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tym zasypianiem to u mnie różnie. Raz wiercę się bez końca, a innym razem szybko zasypiam. Teraz już idę spać. Dobrej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi na szczescie nikt niczego nie dotyka. Ale jak najbardziej rozumiem rolade. Ciekawe ze pustych brzuchow nikt nie dotyka, a za taki ciazowy nagle ludzie uwazaja ze wolno lapac. Moja mama zrobila to raz i bylo nieswojo. Maz czasem przylozy reke, glasknie i mu wystarcza, chociaz on jako jedyny mi nie przeszkadza :) z tesciowa az do lipca kontakt tylko na Skypie. Za to najwiecej stycznosci z brzuchem maja moje psy, bo jak wpuszczam je do siebie na kanape to od razu a to rozloza na mnie lapska, a to sie wtula i lezymy na lyzeczke. Ostatnio sie zastanawialam czy dziecko slyszac glosy (podobno juz od 12t) slyszy tez szczekanie i czy rozpozna swoje psy gdy wyjdzie na zewnatrz. Albo na pewno slyszy jak gadam do psow, a robie to bardzo czesto bo zwierzaki mam kontaktowe, to czy po urodzeniu bedzie kojarzylo ten sam dzwiek z czyms milym :D Jak widac ja tez nie spie. Tylko ze to moje zboczenie zawodowe. Jak sie tyle lat nie spalo w nocy to trudno sie teraz przestawiac. Mimo ze wszyscy na mnie krzycza, ze bede miala dziecko ze zwichrowanym zegarem biologicznym i tez mi nie da w nocy pospac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska ja zawsze z corka chodziam pozno spac. Maz nie raz juz spal a ja siedzialam jeszcze. Teraz smieje sienze to przez to corka chodzi tak pozno spac. Teraz chodze spac ok 23 wiec zobaczymy co bedzie z malym ':-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gocha3
Cześć! Co do brzuszka,wyślę tez swoje zdjecie,ale później... Słyszałam że na chłopca brzuch jest nisko i jest szpiczasty. A na dziewczynkę bardziej rozlany i niźej.Ale to pewnie kwestia urody mamy... Eliska -- jak przyjdzie łóźeczko to daj znać,czy jest solidne. Bo ja niemal identyzne z szufladami upatrzyłam w Ikei,ale jest dużo droższe ! Coś ok. 500 zł. A teraz szykuję sie do gina. Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gocha to czekamy na wiesci z wizyty. Ja mam jak na razie lenia i leze w lozku ale juz po sniadaniu. Wczoraj strzyglam psa i siedzialam z godzine na piodlodze i tak mnie zaczal bolec kregoslup ze wieczorem nie moglam juz chodzic. Dzisiaj jeszcze boli ale juz nie tak mocno jak wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobiety :) wszystkiego dobrego z okazji naszego święta :) :) Mi też zaczęły się problemy ze snem...miałam spokój to znowu się zaczęło...może to dlatego, że nam się trochę teraz zwaliło na głowę i myślę dużo, nie ukrywając że się martwię. Może przejdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) wczoraj miałam wizytę iiii będzie synek i to na 1000000% :) Jajka jak dzwonki Pani doktor powiedziała że nie ma się co zastanawiać że może dziewczynka więc teraz wiem że nosze synusia i musimy zacząć szukać imienia :) Waży całe 270 g, więc kawal chłopa. Najważniejsze że wszystko ok mam długa szyjkę , wystarczającą ilość wód, łożysko dobrze sie układa , mały tez rozwija sie prawidłowo. 20 marca będę miała to drugie usg genetyczne więc wtedy znów pooglądamy maluszka. Po wizycie kupiłam w końcu spodnie w H&M i dzisiaj wygodnie siedzę w pracy i powiem wam że juz jestem z nich zadowolona :) Miłego dnia Mamuśki :) Brzuszki macie śliczne Ja mimo że jestem raczej normalnej budowy to tez mam całkiem niezły a jak mam wzdęcie to dopiero mnie wywala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×