Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

abcd - jezeli np oboje rodzicow pracuje w tej samej firmie to tak :) ale dla dwoch roznych pracodawcow jest to nie do skontrolowania czy np danego dnia mamusia i tatus nie postanowili zrobic sobie wspolnego wolnego na to samo dziecko. Dlatego to wyplywa gdzies tam dalej na etapie urzedowej kontroli. A druczek, pisemko to juz zwal jak zwal :) Mowilam ze moj maz nie jest romantyczny? Wlasnie jest nad morzem w del i dzwonil do mnie, zeby mi dac posluchac szumu fal...a na koniec rzucil "miota nim jak szatan, pizga, zimno, cykam fotke i spi*rdalam" :D ale najwazniejsze, ze mysli o mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia ale to dziwne ze nie wyplacili ci bo ja teraz jak lezalam w szpitalu to wyplacili mi za kazdy dzien pobytu w szpitalu mimo ze mialam na wypisie napisane ze ciaza zagrozona poronieniem. z corka w ciazy jak lezalam to tez mi wyplacali. jedynie nie wyplacili za czas jak bylam w czasie porodu. bylam w szpitalu 5 dni a wyplacaja od 4 dni ale napisali ze nie bylo zadnych problemow w czasie porodu wiec nie wyplacili. teraz moj maz jak byl w szpitalu to tez mu wyplacili z ubezpieczenia za kazdy dzien w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, ale pewnie zalezy to od firmy ubezpieczeniowej i podpisanej umowy... mi nie wyplacili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja też mam takie ubezpieczenie,maz w pracy ma i mnie dopisał w PZU i za urodzenie dziecka dostaniemy jakoś po 1500 to wyjdzie nam 3000:) jak leżałam w szpitalu 4 dni to też dostałam za to pieniądze i jeszcze przesłali kartę do wykorzystania w aptece na 200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec najwidoczniej zalezy od ubezpieczyciela albo Ci chcieli mnie splawic a ja uwierzylam... :) no nic, juz za pozno :) wlsnie wrocilam z zakupow-no parodia jakas... kilka rzeczy na krzyz, a Pani przy kasie-87 zl... :/ no ale nic-zakupilam prowiant na jutrzejsza wycieczke gdybysmy sie jednak zdecydowali no i malenkiego-pierwszego w tym roku-arbuza (1. zeby nie byl za ciezki, 2. moj maz nie jada owocow) zobaczymy czy chcociaz byl tego wart :) ogolnie dom ogarnelam (ale bardziej jak sie to mowi "po rynku") bo na reszte sily mi juz zabraklo :) wczoraj pieknie wszystko tak wyprasowalam, ze dzis aby nie zaburzac tego wszystkiego mam w planie wyprasowac jeszcze dzisiejsze trzy pralki :) zeby juz wszystko sie na stercie nie zbieralo :) ale moj K. mnie wczoraj pocieszyl bo powiedzial, ze wszystko pieknie ladnie, ale za tydzien znow bedzie to samo-z szafy ubedzie, a na stosie prania przybedzie... a ja niestety taka wene do zelazka jak wczoraj i dzis mam nie czesto :) aaaaaa no i kupilam jeszcze kielbaski na grilla-bedzie dzis wieczorem z rodzicami na kolacje :) mniam-juz sie doczekac nie moge :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie upał na maksa ale dodatkowo wiatr głowe urywa, zostawilam na balkonie pranie i po powrocie brakuje trzech par majtek:( powiało szlak wie gdzie, no ale jak to mówią - biednemu wiatr w majtki :) Goosia z zakupami to tak już jest:( ja dawno przestałam oganiać temat, niby się nie szaleje a przy kasie załamka... Lalka szum fal najważniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zjadlam arbuza... sam zapach juz mnie rozwalil na lopatki :) heheh :) no nie jest to faktycznie to co w lecie ale i tak pyyyychaaaa :) ide na chwile odpoczywc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia mi nie podszedł niestety:( I na dodatek musze przepakować walizkę bo w UK 11 stopni i juz totalnie nie wiem co zabrać:( najgorszy problem z kurtką ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!!!!!!! Dziewczynyy już niebawem będziemy się z dumą chwaliły swoimi brzuszkami coraz częściej, również cudnymi pokoikami i kącikami dla maluszków a już na prawdę szybciutko będziemy wrzucały masę fotek naszych maluszków. Pomyślałam że będzie nam dużo wygodniej jak będziemy to wszystko wrzucały na mejla. Tam wszystko będzie podpisane i posegregowane. Ale i wrzucać chyba będzie nam prościej. Tak więc: ADRES:: mamy2013@wp.pl LOGIN: mamy2013 HASŁO: kafeteria2013 Na próbę wysłałam swoje zdjęcie:-) Czy taka forma Wam odpowiada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super pomysł a przy okazji super brzusio Andzik.Jestem jak najbardziej zaa!!! Tylko jak ja wrzuce zdjecie z tym moim bliźniaczym brzuchem to się wystraszycie. Jutro postaram się wrzucić bo zaraz zmykam do szwagrostwa na grila , choć pogoda straszna ale planowany dużo wcześniej . Suróweczka z fetą zrobiona,czas się szykowc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ok :) i widac jak aandzik leniuchuje :) takie rozwiazanie mialo sporo mam na innych forach :) ja wlasnie pomalowalam paznokcie i zaraz bede konczyc prasowanie bo tak wieje, ze wszystko schnie w momencie :) no i cos glodna sie zrobilam a do grilla jeszcze daleko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzikk ja mysle ze trzeba bedzie zmienc haslo zebysmy tylko my mialy dostep do tego maila. moze zmien haslo na tej poczcie a my bedziemy pisac do ciebie ze swojego maila z naszym nickiem i bedziesz wtedy wysylac nam haslo bo zaraz wszystkie pomaranczki zleca sie i beda komentowac a po co to nam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA UWAGA!!!!!!! W taki razie ogłaszam że zmieniłam hasło więc piszcie mejla z zapytaniem o hasło. ADRES: mamy2013@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :-) Wrocilam z zajęć foto. Jakos nie mialam dzisiaj weny- robilismy sesję w studio rocznemu slodkiemu chlopczykowi z rodzicami. Ciezka sprawa bo dziecko zywe srebro. No i fotograf- nauczyciel zaproponowal ze zaraz zrobia mi wszyscy sesje ciążową- ale akt. Nie usmiecha mi sie rozbierac przed wszystkimi, mimo ze ich lubie.. wiec sie nie zgodzilam. Taką rozbieraną sesje brzuszkieą to co najwyzej moze mi zrobic moj mąż... Potem byly zajęcia w ciemni- wywolywanie klisz itp ale sie urwalam bo mi śmierdziała ta cała chemia utrwalacze itp. Mąż po mnie przyjechal i zabral mnie do KFC i sie obzarlam kurczakiem i frytkami :-P No ale zaszlam do smyka poogladac pierdolki dla dziecka i pooswajac męża z tematem. Juz jest w miare zorientowany i mniej przeploszony niz kiedys ;-) X Co do ubezpieczen grupowych to ja dostane za urodzenie dziecka 1500zl moj mąż 2000 zl. Wiec fajnie. Mialam dostac 1000 ale kilka miesiecy temu firma negocjowala warunki, zmienila sie troche stawka i wysokosc swiadczen- to akurat na moją korzysc :-) X Z mailem fajna sprawa ale faktycznie trzeba rozwiazac problem hasla bo na forum lasek z terminen chyba kwietniowym jakas pomarańcza zrobila swinstwo i jakies makabryczne zdjecia martwych noworodkow im podeslala. Ja to w ogole bardzo chetnie bym Was rowniez zobaczyla na fb :-) Fotke brzuszka zrobie na dniach i wrzuce. Teraz leze zmęczona i objedzona na lozku ze strasznym bolem plecow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello! zrobiłam torcika urodzinowego dla mojego synusia, ugotowałam kopytka z podsmażona bułka tartą-mniam, troszke posprzątałam, obejrzałam program " O Matko"akurat o porodzie było :) i teraz leżę i odpoczywam bo padnięta jakas jestem. Mężulek ogarnia kuchnię po obiedzie, a synusia mojego nie ma w domu cały dzień, dostał skuter na urodziny i dziecka nie ma ;) Michaś buszował o 3 w nocy a za to teraz cały dzień śpi :) Ubezpieczenia grupowe też z mężem mamy więc za poród 3 tys wpadnie :) no i myslę że na becikowe też się załapiemy. aandzik, pomysł z meilem super , za chwilę wyślę zapytanie o hasło ;) bedziemy mogły wszystkie wazniejsze rzeczy mieć w jednym miejscu ,nie tylko zdjęcia :) i w sumie fajny pamietnik sie z tego zrobi :) ciągle o tych arbuzach piszecie, chyba męża wyslę do biedronki, bo tam przepyszne mają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha- ostatnio ktoras wstawiala link do kocyka na allegro. Dzisiaj taki sam "obmacałam" w smyku i faktycznie rewelacja- dosyc gruby nie jakas cienizna i super mięciutki. Chyba tez taki kupie ale w sklepie stacjonarnym bo sam kocyk plus przesylka wychodzi drozej niz w smyku. Poza tym planuje sie wybrac do outletowego smyka w Poznaniu - moze tam znajde tez taki taniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, mam nadzieję ze mimo wyjazdu będziesz z nami w kontakcie...juto lecisz więc udanej i spokojnej podrózy życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia a wiesz ze na skuter trzeba miec juz teraz prawko na motor? X Nigdy nie jadłam kopytek z bułką tartą, brzmi smacznie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Cześć! Ja nie dawno wróciłam z szkoły. Niestety u mnie jest paskudnie zimno jedynie 9 stopni więc przeprosiłam się dziś rano z kurtką zimową:P Wysłałam @ z zapytaniem o hasło... chyba najwyższy czas przejść na czarny nick :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katti to taki skuter elektryczny , wiesz taki pierwszy pojazd na silnik ;) typowo dla dzieci, z prędkoscia maksymalna 35km/h, wiec całkowicie bezpieczny, no ale raczej do jazdy po dróżkach rowerowych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia chyba wiem jaki bo moja corka taki ma. ale ostatnio stwierdzila ze woli jezdzic rowerem bo ten skuter za wolno jezdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa myslalam ze taki normalny :-) Bo sie przepisy zmienily teraz i juz nie mozna na skuterach bez prawka :-) U mnie tez zimno, jakies 9 stopni i zimny wiatr. Ale mnie w plecach kłuje na wysokosci stanika.. Masakra, leze na plaskim na plecach bo na boku za bardzo boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusie drogie sukcesywnie odpisuje mam nadzieję że mejle dochodzą:-) Alanja zazdroszczę zakupów obkup się i za nas tego nexta Ci zazdroszczę, ,zajrzyjtam koniecznie. Nie masz stresa? Ja sie boje latać więc pewnie już bym panikowała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja udanej podrozy i udanych zakupowych szaleństw :-) Ale Ci zazdroszcze! Mam nadzieje ze po powrocie sie pochwalisz zakupami, jakies fotki porobisz :-) Oby tylko Ci pogoda dopisala,ceny i kondycja :-) A widzialam dzisiaj w galerii dziewczyne z wozkiem graco symbio - zgrabnie manewrowala miedzy regalami- wozek zgrabny, zwrotny i widac bylo ze super sie prowadzi. Szkoda ze u nas taki drogi bo moze bym sie skusila :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też wysłałam zdjęcie :) A nie da się jakoś tych zdjęć oglądać tak, żeby wszystkie razem były? Bo nie orientuję się w tym wp. Jakaś galeria tam jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×