Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Właśnie ostatnio widziałam, że nie jest duża różnica w cenie pomiędzy Pampersami a Dadą. Na początek też kupię Pampersy, ale nie wiem jeszcze czy kupować 1-kę 2-5kg, czy 2-kę 3-6kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam do szpitala DADA najmniejszy rozmiar. Pampersy ponoc strasznie uczulają wiec wole nie ryzykowac dla takiego maluszka :-) Tez sie zastanawialam ile tego magnezu mozna brac :-) Wzielam jedną chela magb6 i jedną nospe. Ide jakąś zupe zrobic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka mi w szpitalu poradzily zeby brac najmniejsze pieluszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny muszę się wam pochwalić że dziś mi wybiła magiczna liczba w najszerszym miejscu na brzuchu (talii) - równo 100 cm :D Tak z ciekawości sprawdziłam ile miałam przed ślubem (szyłam sukienkę na wymiar) i powiem wam że w talii miałam 76 cm więc trochę mi przybyło choć wszyscy mówią że mam bardzo mały brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka - lekarz nic nie mowi na ten moj brzuch. Tylko jak spotkam starsze sasiadki ktore dawno nie widzialam to mowia ze niedlugo rodze bo brzuch duzy I nisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez- no właśnie mnie też wszyscy straszą, żebym uważała, bo brzuch mam za nisko. Dzisiaj mam wizytę- to zapytam. Xxx Kupujecie większą ilość pampersów, czy jedna paczka wystarczy do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka to prosze napisz co ci lekarz powiedział na temat naszego brzuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w tych tabletkach lady vit też jest kapsułka z dha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam kupione butelki tomme tippee ale ostatnio koleżanka mi powiedziała że jej mała zaczęła mieć kolki i jej znajoma nie kazała kupowac żadnych kropelek itp tylko kupić butelke dr Browns. I sama była w ciężkim szoku bo pomogło odrazu.Więc napewno kupię te butelki bo przy bliźniakach to wole na kolki sobie nie pozwolić.A smoczki kupiłaam lovi bo mają to lekkie poszerzenie na końcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi wszyscy wlasnie radza, zeby kupic 2-ki :) a z jedynkami dac sobie spokoj :) u mnie w sumie postraszylo ta burza bardziej... juz nie moge sie doczekac jak wejdziemy do tego swiata dziecka, a ja dostane oczoplasu :) trwa akcja bizuterii dla panny mlodej-dzieki Bogu dzis wtorek, a wesele w sobote :) dzis ja odbiore-jak nie bedzie pasowala to klapa :) moja jeszcze nie gotowa-zobaczymy jak beda wygladac moje wieeeelkie kolczyki ktore sobie zamowilam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuulka, dlatego mylę wylącznie o antykolkowej butelce, a firma to juz na drugim planie:) KattiYo z tym uczuleniem na pieluchy to jak ze wszystkim ile ludzi tyle opini, bo moje kol. które mają malutkie dzieciaczki używaja pampersow i dzieciakom nic nie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zestaw startowy Aventu Natural, 2 mniejsze i 2 większe butelki ze smoczkami, do tego smoczek uspokajający clear i szczotka do butelek. Do tego zakupiłam podgrzewacz i sterylizator w jednym i laktator elektryczny - a nóż uda mi się trochę pokarmić swoim mlekiem. Powoli zmieniam zdanie. Spróbuję pokarmić tą mniej wrażliwą piersią, a do drugiej 'nietykalnej' użyję laktatora. Jak nie padnę z bólu to może przy takim sposobie chwilę zostanę. ps ostatnio zauważyłam ślady 'wycieku ' z brodawek na koszulce. Nie duże ale są. Co do pieluszek to mam też taki starter x2 z Huggies. One mają takie wycięcie na gojący się pępuszek ,ale przez to trudno utrzymać siusiu w pieluszce u chłopców bo są krótsze od Pampersów i Dady. Mam też 1 op Pampersów ,ale myślę że jak mi wyjdą to przerzucę się na Dadę bo ma dobre opinie. Lóżeczka jeszcze nie mamy, ale jeden komplet pościeli już zakupiłam ...nie mogłam oprzeć się postaciom z Kubusia Puchatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) właśnie przyszły $ z ZUSu :D także może uda mi się namówić męża żeby zabrał mnie na zakupy co do wyprawki :P łóżeczko z poscielą i materacem właśnie zamówiłam. Także te "większe" wydatki będziemy mieli już z głowy. Dzisiaj chciałabym dokupić pieluchy tetrowe, przwijak, parę kosmetyków , pajacyków i kaftaników i znów parę pozycji z listy będzie odhaczonych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi w pierwszej ciazy tez wszyscy radzili zeby kupic od razu pampersy 2 i tak zrobilam. efekt byl taki ze na drugi dzien maz przywiozl mi jedynki bo 2 byly za duze co widac na tym zdjeciu co wyslalam na tamtym forum. teraz kupilam od razu 1 jedna paczke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka jak mowi Alanja-poki same sie nie przekonamy to wiedziec nie bedziemy :) opinie opiniami, a kazde dziecko inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak kupię w mieście te ladeevit to też zmienię. Moich zostało jeszcze na 3 tygodnie gdzieś. A każdy smoczek będzie pasował do butelki innej firmy? Ja butelki nie będę kupować bo już ciotka uprzedziła mnie ze już kupiła. Ale jakąś firma nie znana. Może być tak ze trzeba będzie wymienić smoczek na inny. Stąd moje pytanie. Oraz może być tak ze będą kolki to kupię tego mr brauna. Ale to zobaczymy jak będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślałam też żeby kupić jedną paczke jedynek z dady ale żeby nie było wstydu w szpitalu to jeszcze zastanowię się nad pampersami. Czy w waszych szpitalach są dostępne jakieś listy Rzeczy które trzeba mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez2013 żeby wstydu nie bylo? daj spokój, przecież każdy kupuje co mu się podoba:) i jak znam życie w szpitalu będzie różnorodność pieluszek:) sama jestem ciekawa na jakich u mnie się skończy... Pan mi odpisał, że pościel wysłali wczoraj kurierem więc powinna dzisiaj być ale jakoś czarno to widzę.. Ines dlugo czekałaś na kase z ZUSu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na stronie szpitala, w którym planuję rodzić jest taka lista: 6. Co rodząca zabrać powinna dokumenty- karta ciąży, karta NFZ, dowód osobisty, badania - grupa krwi (oryginał), USG, Dodatkowe wyniki badań wykonywanych w ciąży, ew. konsultacje od lekarzy specjalistów dla dziecka - pieluchy jednorazowe typu np. Pampers ok. 20 szt., chusteczki nawilżane, krem do pielęgnacji pośladków dla pacjentki - 2-3 koszule umożliwiające karmienie, 1 koszula do porodu z krótkim rękawem, 3-4 paczki podpasek typu np. Bella "Mamma", 10 podkładów chłonnych (60x90 cm), przybory toaletowe, ręczniki, szlafrok, pantofle, sztućce, kubek, talerzyk, niegazowana woda mineralna W trakcie pobytu na Bloku Porodowym każda pacjentka może nieodpłatnie skorzystać z: porodu rodzinnego z bliską rodzącej osobą (osoba towarzysząca proszona jest o przyniesienie czystej zmiennej osobistej odzieży i obuwia) i ona również może być informowana na bieżąco o przebiegu porodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hahaha pisze jeszcze, że jest możliwa indywidualna opieka położnej- koszt 810zł!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka 810 zł !!! nie żle... wysłałam na meila zdjęcie pościeli, przyszła jednak.... KattiYo jaki ten tygrysek superowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe czy teraz wyświetli mój post:/Od dwóch dni próbuję coś napisać i dupa... U mnie pogoda do dupy...cały czas jakieś burze,niby słońce rano świeci,człowiek się na miasto wybierze a później go ulewa złapie:/Ale jestem zła.Wrrrr!Do tego Sara coś się mało dzisiaj rusza.A wizytę mam dopiero 10 czerwca.Wysłałam dzisiaj mojemu promotorowi część pracy.Mam nadzieję,że mi ją zatwierdzi.Chciałabym być już po obronie i cieszyć się tylko ciążą.A tak to cały czas jakieś załatwianie przed zakończeniem i obroną-mam dość tych indeksów,papierów,zaliczeń itp. Ale wam marudzę:) Alanja super pościel:)My też zdecydowaliśmy,że pościel kupujemy osobno.Pomóżcie wybrać który kolor wybrać:) http://allegro.pl/10ele-haft-100x135-moskitiera-baby-lux-sliczna-i3237427864.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika trele morele róż i zaczarowany ogród różowy - to moje typy:) dla Sary...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wizycie - wszystko zgodnie z moim scenariuszem, Karolka odwrocona pupa, raczke trzyma na buzi (mam nadzieje, ze jej tam nie przyrosla, bo ta raczka jest tam ZAWSZE :D ), nic do poogladania. Nadgonila z wymiarami w obwodach i juz nie jest takim maluszkiem, bo brzuszek ma nawet wiekszy niz wynika to z tc. Szczegolowe wazenie i mierzenie dopiero za miesiac, wiec dzis bylo bardzo ogolnie. Wizyte mam miec teraz w 33t (dokladne USG + wymazy), potem w 36 (komplet badan do szpitala czyli zestaw wirusow, morfologii itd), a jak donosze to ostatnia w 39. Czyli jednak nie beda az tak czeste jak pisala ktoras z Was, ze co 2tyg. I nadal place po 120zl, jak na centrum Wawy mozna powiedziec, ze za darmo. Zla jestem jak osa, bo Wy macie cyrki z sofami a ja z tym TV dla mamy. Mam nadzieje, ze nie zostane na niedziele z golymi rekami :o Posciel - zielona zaba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×