Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Hanuś, to współczuje i ogólnie podziwiam:) ja to jestem człowiek gorączka - jak nie było kierowniczki to potelepałabym i pzedawczynią i sprzątaczką;) zresztą nad tą kierowniczką też chyba ktoś jest? najlepiej jeszcze tam uderzyć. KattiYo daj znać jak samopoczucie? U mnie brzuch dalej napięty alebo ja mam już jakieś schizo:( tak myślę,że moze maluszek się odwrócił i przez to wydaje mi się taki napięty... Dziewczyny które cierpią na bóle kręgoslupa, myślałyście o takich pasach czy szelkach podtrzymujących brzuch?? ponoć to pomaga przy kręgosłupie?? Upałów ciąg dalszy:) Mój M coś sie nie zachwycił tą szkoła rodzenia, od razu powiedział, że to nie w moim stylu i chyba naprawdę się nudze - o i tyle w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Hanuś to nieźle macie z tym narożnikiem. Jeśli możecie to wysmarujcie im opinie w internecie. U mnie mówią w sklepie ze na sofy się czeka 2 tyg. Chyba ze sie weźmie z ekspozycji to od ręki. Jakby mi tak przesuwali termin to niezłą jazdę byśmy zrobili w sklepie!!!! Rozumiem Twoje zdenerwowanie. X Nie mam skurczy jak na razie ale trochę mnie pobolewa brzuch- wydaje mi sie ze po wczorajszej sałatce z ciemnego ryżu, jajka, kukurydzy i tuńczyka. Najgorsze jest to ze w razie czego to nie mam prywatnej komorki do mojej lekarki, ona daje tylko wizytowke z numerem do przychodni gdzie sie rejestruje. A jakby cos sie dzialo po prostu przyjmuje w gabinecie bez rejestracji (poniedzialki i srody) a w inne dni to musialabym isc do innego lekarza lub szpitala. A w szpitalu wiadomo jak jest- profilaktycznie kroplowki z magnezem i lezysz 4-5 dni. Na szczescie nie napina mi sie juz tak macica i mam nadzieje ze ból brzuszka tez przejdzie. Po sniadaniu wezme sobie nospe i wiecej poleże. Mysle ze nie ma co panikowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja już nie śpię a mala chyba jeszcze tak bo cichutko jest. Ogólnie nie kopie, bardzo rzadko. Wizytę mam w czwartek a jeszcze nie odebrałam wyników z laboratorium: krew, mocz i hbs. Ten ostatni mnie ciekawi czy jest dobry. X Lozeczko rozstawilam juz 2 tygodnie temu. Jak przywiozl je kurier i otworzylam karton, poczulam ten zapach nowosci, drewna i lakieru to sttwierdzilam ze zanim poloze w nim dziecko to musi stracic ten zapach. Jak na razie nic wiecej nie kupilam dla malej ani dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mam problem ze wstawaniem z lozka. Chyba moj brzuch nie ma sily mnie juz podciagnac. Musze kombinowac bokiem. Do wanny tez juz sie nie mieszcze bo mam brzuch nisko osadzony i mnie boli. Jest jeszcze prysznic ale lepiej posiedziec niz stac :) x ostatnio caly czas chce mi sie jesc. Lalka jak ty wytrzymalas w szpitalu na tym ich prowiancie - podziwiam cie. A co do zachciewanek to mam czesto ale jak kupie i sprubuje to okazuje sie ze to nie takie mialo byc i kiedys bylo lepsze. X wydaje mie sie ze czas w tych ostanich miesiacach bardzo szybko leci. Przyspieszyl po badaniach polowkowych. Tez tak macie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) ja juz akcjami w sklepie sie nie przejmuje-momentalnie wojne robie :) wszyscy mi mowi, ze jako handlowiec powinnam byc wyrozumiala, a ja chyba za duzo juz sama w zyciu uslyszalam... nie wiem czy sa u Was takie sklepy-ale nie polecam Merkury Market-ja jak juz przez telefon przedstawiam sie w Krosnie-w glownej siedzibie (do tutejszego sklepu to juz nawet nie dzwonie) to nikt nie chce ze mna rozmawiac... nie szczyce sie tym ale znam swoje prawa i juz :) przespalam cala noc a budzik meza myslalam, ze przez okno wyrzuce :) wczoraj wieczorem mialam twardy brzuch na co ja nigdy uwagi nie zwracam no i rano schize zlapalam bo maly wczoraj strasznie buszowal (K. stwierdzil, ze uczyl sie biegac:D) a dzis od rana nic... a to taka jego pora :) musze wymyslic cos tesciowej na dzien matki... chyba kupimy talerze do kuchni na wspolke z rodzenstwem bo ma "zastawe" od swojego slubu-wszystkie talerze inne :) a jak w zeszlym roku na imieniny kupilismy jej piekny serwis to oczywiscie schowala na swieta za szybe w salonie, a w kuchni jak byl zlom tak jest :) sa takie zwykle komplety do 100zl nawet to taki do kuchni jej wystarczy :) no chyba, ze inteligentni synusiowe cos wymysla i sie upra-ostatnio kupili bez mojej wiedzy pas do cwiczen w Mango-na pewno wieceie ktory, no ale ja to boli i rzucila w kat :) dzis jedziemy do KrK-maz ma lekarza... chcialam wozki obejrzec ale raczej wszystkie sklepy beda juz zamkniete-jedziemy na 18:30, moze uda mi sie gdzies wpasc i kupic drobiazgi typu termometry czy butelke :) wczoraj w Biedronce widzialam takie dzieciece dywaniki, a raczej chodniczki male :) za 40zl i chyba kupimy :) bo ogolnie nie bede miec dywanow w mieszkaniu nowym, ale do Franusia taki maly bedzie w sam raz-nie wiem tylko jakiej to jakosci :) u mnie cieplo ale jakiegos dobitnego slonca nie ma... :) no a w sobote wesele-sie Gosia nadal doczekac nie moze :) mam prowadzic pana mlodego do oltarza-tak sobie wymyslili :) smieszne to bedzie-ja z takim brzuchem :P no ale skoro taka maja koncepcje to ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanus w sprawie twojego naroznika to jest ewidentnie wina sklepu. Masz umowe I powinni sie z niej wywiazac. Bez doplacania. Oni powinni poniesc koszty swojego balaganu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz a Ty nie martw sie tym co bedziesz robic w domu przez dwa miesiace :) wszystkie z Nas sie martwily, a jakos dajemy rade :) ja to wogole Cie podziwiam-momentalnie zalozylam sobie, ze ciaza ma byc czasem odpoczynku i w pracy mnie nie zobacza :) no ale wiadomo kazda praca inna i kierownik tez-nie zawsze sie da :) smigaj w przyszlym tygodniu na to L4 i sie nie zastanawiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Ja też już wstałam i zjadłam już nawet śniadanko :) Hanuś ja podzielam zdanie bez2013 w sprawie tego narożnika...no bez jaj...zamówiliście bo był tańszy a teraz Wam każą doplacać!! przecież to oni zawalili!! Goosia ja wczoraj byłam w takim sklepie 4kids na zakponiańskiej, ale nie polecam!! wózki niby są ale ceny powyżej 3000, żałuje, że tam pojechałam bo tylko się wkurzyłam i nakrzyczałam na męża bez powodu, że to jego wina :P Dziś jadę do tego Swiata Dziecka, zobaczymy co tam mają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada dzieki-bylam juz w tym sklepie :) moj maz tylko sie wkurzyl, ze wozki albo same drogie albo tanie i nie wmowie mu, ze innych nie ma :) a ten swiat dziecka to gdzie?? :) jakis adres?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia szczeże to pierwsze słysze, zeby pana mlodego prowadziła do oltarza dziewczyna:) ciekawe:) a co do brzuszka to bedziesz miała fajną pamiątkę.. Ze sklepami też mam podobnie o urzędach nie wspomnę... Bez2013 no ja na szczęscie nie mam napadow jedzenia ale brzuch też mi już przeszkadza, a co będzie dalej?? asiaż ja sobie też na wolnym nie mogę zajęcia znaleść, ale jak pomyślę,że miałabym iśc do pracy to już wolę dupę przyklejoną do sofy;) no ale ja w pracy 12 godz na nogach w ruchu non stop...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja... ja tez pierwsze slysze... panna mloda chciala zebym jeszcze czytala czytanie, ale powiedzialam, ze chyba sie na ambone nie wydrapie no i sie temat skonczyl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaż no właśnie co do zwolnienia- zobaczysz że tego czasu wcale nie jest tak dużo i naprawdę szybciutko mozna go sobie zorganizować- kompletowanie wyprawki, szykowanie mieszkania, pranie, prasowanie, odpoczynek... Wydaje mi sie ze roboty coraz więcej a czasu i siły coraz mniej.. :-) Mój Kubuś jeszcze ani razu ( na szczęście) nie zrobił mi dłuższej przerwy w kopniaczkach :-) Zawsze jak jestem głodna albo zjem cos dobrego on sie uaktywnia :-) - czyli przed sniadankiem, teraz po sniadanku potem kolo 13-14stej i wieczorem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY :) Hanuś niezła akcja z tym naroznikiem ...ja jestem właśnie na etapie zamawiania narożnika ale przez internet, ciekawe jak potoczy sie transakcja, troche się boję bo pierwszy raz zamawiam jakis wiekszy mebel przez neta... U mnie dzis piekna pogoda, planów brak na dzień dzisiejszy,pozostaje leniuchować :) Jesli chodzi o ten pas podtrzymujący brzuszek, to chętnie też sie dowiem czegos wiecej,bo kręgosłup coraz częściej daje się we znaki. Co do spamowania postów, to rzeczywiście zgadzało by sie że spamuje posty z linkami do allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Alanja - ja coś słyszałam o pasie własnie, ale o szelkach nie no i pytanie, czy to pomaga ? teraz kupuję już na pewno tę poduszkę z mothercare hmm napisz coś o tych szelkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia mi sie podobają takie ,,inne" akcje...bo ta ślubna monotonia to już dramat, dobrze, że niedługo będzie można już bardziej z ceremoniami poświrować, typu łąka, jezioro itp. Właśnie pisałam do sprzedawcy, bo opóżnia się wysyłka mojej poscieli, miało być do 5 dni, a juz 7 mineło... tak mi się przypomniało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo brzuch bedzie ci twardnial tez przez to ze sie za bardzo przemeczysz. ja wczoraj wyszlam do miasta do apteki i ledwo wrocilam. zrobilam jeszcze obiad a o 17 corka chciala zebym wyszla z nia na plac a ja nie moglam ruszyc nogami tak mnie bolal kregoslup i do tego wieczorem brzuch robil sie twardy i czulam bol w plecach tak jak na okres. u mnie takie bole pojawiaja sie wlasnie po przemeczeniu i dlatego mam bardzo oszczedzac sie i duzo lezec bo w koncu cos moze wyjsc z takiego przemeczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spanuje nie tylko posty z linkami do allegro. Niedawno tabelki nie chcial mi dodac a tam nie bylo zadnych linkow. A link z lozeczkiem dodalam bez problemu. Spamuje moze momentami jak jest za duzo postow. Sama juz nie wiem - nich to w koncu naprawia... x ja tez mam problem bo musze sie uwolnic z umowyz cyfrowym polsatem. Umowa jest na 29 misiecy I ja musze ja jeszcze wypowiadac. Na czas okreslony to na czas okreslony I juz. A I dla nich 29 misiecy to trwa trzy lata. No jeszcze chyba umiem liczyc ze 2 lata I 5 mniesiecy. x My juz po snaidanku a mala milczy. Ja ciagle mam jakies zajecie. Remont u tesciowej tez trwa I ciagle cos. A kiedy u mnie remont? Trzeba zrobic lazienke I kuchnie. Do porodu to chyba sie nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia ten sklep to : Świat Dziecka al. Róż, Os. Zgody 7 ( do 18:30 czynne) i jeszcze jakiś spoko "podobno" to Entliczek na ul. Wyki 5, ale nie wiem do której czynny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzisiaj mialam dziwny sen. snilo mi sie ze maly tak wypychal nozke ze bylo widac stope przez brzuch. wwtedy podnioslam bluzke i skóra na brzuchu byla tak cienka ze bylo widac dokladdnie malego. twarzy nie widzialam ale wdzialam ze ma czarne wloski i sprawdzilam czy to na pewno chlopak. taki jakis dziwny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstaje. Musze wykonac plany na dzis. Zadzwonic do banku. Przeczytac umowe z tym polsatem. Pranie zrobic ale pogoda podejrzana u nas. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd moze faktycznie wczoraj za duzo łaziłam- apteka, potem spotkałam kolezanke i zaliczyłyśmy pare sklepów- moze tempo bylo za szybkie. Potem w domu to całe pakowanie rzeczy do wyniesienia do piwnicy - sporo tego było.. Robienie obiadu, wyjscie z psem... Na prasowanie nie mialam juz sily.. Na razie leżę, wypiłam troche melisy i wzielam nospe. Potem niestety musze isc do apteki bo wczoraj zamowilam te tabletki ladee vit - zmieniam na te z feminiona bo mają dodatkowo troche żelaza magnez i potas a są o ok 10 zl tansze. Na badaniach wyszlo mi ze mam troche za mało żelaza więc się przyda :-) Lekarka stwierdzila ze to dobry pomysl u nawet dala mi probki tych tabletek bo sobie przypomniala ze ma :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, ja dzisiaj idę na wizytę :-) ok.17:00 tam pojadę. Wzięłam wolne i wyspałam się dzisiaj jak nigdy :-) Obudził mnie straszny skurcz w łydce, myślałam, że się popłacze z bólu. Co mi na to pomoże? Magnez? xxx Bez- ja też mam nisko brzuch, czuję dziecko poniżej pępka. Co Twój lekarz na to mówi? Taki urok ciąży, czy coś jest nie tak? Ja to się jak zwykle denerwuje przed wizytą. Zwłaszcza, że dzisiaj mam mieć to szczegółowe USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzis mialam taki piękny sen erotyczny... to chyba z tęsknoty za upojnym seksem :P no ale cóz ,jeszcze troche trzeba sie pomęczyć, a potem szybko wracac do formy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katti ja biore ladyy od poczatku :) i jest super :) nawet zauwazylam-tu przy okazji odpowiem na drugi post-ze jak go zazyje to nie mam wlasnie skorczu w lydkach :) ostatnio mi sie zdazaly-az plakalam z bolu i meza budzilam, bo zaniedbalam lykanie witamin :) a teraz znow biore je codziennie i skorczy brak :) wczoraj powrocil temat chrzcin... ojjj nie wiem jak to przezyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a ja mam wizyte na 27 w poniedziałek, a l4 mam do 23, a wczesniej nie było mozliwosci sie zapisac bo moja gin na urlopie jest. Jakoś źle mi to wyliczyła. Ciekawe, bo ponoc l 4 mozna 3 dni do tyłu wypisac a u mnie to w sumie 4 dni do tyłu by było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olcia to moze lepiej pojsc do lekarza rodzinnego i niech wypisze ci zwolnienie na te 4 dni. XXX u mnie od rana pukanie i stukanie bo sasiad od 3 tygodni robi remont. najgorsze jest to ze zaczyna hałasować pare minut po 6. XXXX skurcze w lydkach mam od 2 tygodni kazdej nocy i mimo ze biore witaminy i dodatkowo magnez. zaczelam teraz brac po 2 tabletki magnezu a nie po jednej jak bralam wczesniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka to czekamy na relację z wizyty:) Idę się chwilkę przejść, bo moj tyłek na maksa zaprzyjażnił się z sofą i muszę to ukrócić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jak z złapał skurcz to wzielam magnez+potas - czyli preparat aspargian. I pomoglo. A teraz wlasnie dlatego zmieniam witaminki na ladyy vit bo tam juz jest magnez i potas. Ja dzisiaj leżakowanie, brzuch sie uspookoil ale jeszcze delikatnie go czuję.. Wstane tylko zeby obiad zrobic a tak to lozko i filmy z netu. Jutro mi wstawiają nowe okno w salonie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia trzy dni wstecz mozna wypisac ale nie cztery-raczej nie przejdzie to u lekarza... :( wiec proponuje jakos to inaczej rozwiazac :) moj maz od rana prowadzi akcje "wozki" :) wczoraj zakochal sie w tym jednym, a dzis juz ma kilka innych-co robi z czlowiekiem wolny czas w pracy :D dzis juz patrzy na wszystko... :) no ale wieczorem jedziemy do tego swiata dziecka wiec zobaczymy co tam maja-rolada chyba padne jak Cie spotkam :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×