Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ines ja też mam straszną zgagę...ale od dłuższych kilku tygodni:/Masakra.Ale ja zawsze miałam z nią problem-nawet przed ciążą.Słyszałam,że w ciąży oznacza,że dziecko będzie miało dużo włosów na głowie:D Mi pomaga kefir:) xxx Alanja ale smaka mi zrobiłaś z tą pizzą:)Coś ostatnio za często sobie pozwalam na takie przyjemności-cały czas sobie powtarzam,że to ostatni raz:D a przy najbliższej okazji zjedzenia fast food mówię sobie,że po ciąży będę na diecie,to chociaż teraz sobie pojem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znów nie wyświetla mi postów! co za piiiiiiiiiip piiiip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) alez sie rozpisalyscie :) rolada wiem, ze Cie nie bylo bo wypatrywalam strasznie :) co do sklepu... hmm... dla mnie jakis straszny balagan tam panuje... wozki-hmm... spory wybor choc spodziewalam sie wiekszego :) ale zle nie jest :) przedzial cenowy spory wiec mozna cos wybrac i obejrzec :) my sie jednak (tzn. K) zdecydowalismy na bebetto luca :) i na tym juz zostaje... :) na amen :) choc mi podobalo sie kilka innych ale za drogich :( fotelik taki http://allegro.pl/fotelik-sam-cybex-nowy-model-aton-2-adac-5-i3261833398.html :) maxi cosi sa super ale... jak to Pan ladnie powiedzial atesty ostatnie maja z 2007r. i juz w rankingach najlepsze nie sa, a ten tak :) a na foteliku najbardziej nam zalezalo :) kupilam kilka szpargolow-burelke tommy tipe (w sumie mam dwie bo druga "jakby gratis byla" :)) niedrapki, cazki do paznokci, dwa smoczki tez tommy, szczoteczke do wlosow i gruszke do nosa :) no i 130 zl mniej na koncie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Link widzialam, ze wrzucilas na poczte zdjecia zakupow i zwrocilam uwage na gabke do wanienki-strasznie jej nie polecaja-podobno nawet grzyba lapie i jest ogolnie straszna :( a wracajac do poloznych to przepraszam co oznacza indywidualna opieka?? bo 800zl to jakas masakra ogolna jest :) Alanja-posciel sliczna choc jak myslalam nie jest to taki oczojebny zielony jak ja bym sobie wymarzyla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam kilka zdjęć na pocztę z moich ostatnich zakupów :-) Muszę jeszcze dokupić kaftaniki i półśpiochy, bo tego mam mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja - ja również chętnie się do was dołączę do topiku odchudzających się mam :D Tak jak wam pisałam przed ciążą miałam talie 73 cm a dziś wybiła mi magiczna liczba 100 cm :P A miałam nadzieję że dopiero za jakieś 2-3 tyg zobaczę tą liczbę. Jutro idę na pobranie krwi. A w czwartek znowu idę do ginekologa - tym razem z wynikam, mierzeniem i ważeniem (inna lekarka robi mi usg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia- wiem, że nie polecają tych gąbek, ale moja siostra ją używała i była zadowolona. Na gąbkę nakładała pieluchę flanelową. Mam też ten fotelik do wanienki, ale wydaje mi się, że z noworodkiem nie jest na nim wygodnie... Gąbka kosztowała jakieś 10zł, więc jak z niej nie skorzystam, to nic się nie stanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja właśnie też wróciłam z ogródka i pizzy z M. :-) Też lubię takie wypady, przed ciąża to stały bywalec ogródków piwnych byłam o tej porze roku:-) Lalka no ja w centrum Wawy płacę 200... i już co 3 tygodnie wizyty. I miałam tak samo jak Ty. Tylko nie chciałam się wygłupić i pytać lekarza czy to możliwe że twarz mojej córki przyrosła do ścianki macicy:-) Poważnie zastanawiałam się czy to jest możliwe:-) Co do odchudzania to chyba ja Was biję na głowę. 114 cm i 15 kilo na plusie:-) Oj będę płakać w sierpniu. No i do 14 września będę musiała choćby z połowę zrzucić bo mamy wesele na które chcę iść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja właśnie też wróciłam z ogródka i pizzy z M. :-) Też lubię takie wypady, przed ciąża to stały bywalec ogródków piwnych byłam o tej porze roku:-) Lalka no ja w centrum Wawy płacę 200... i już co 3 tygodnie wizyty. I miałam tak samo jak Ty. Tylko nie chciałam się wygłupić i pytać lekarza czy to możliwe że twarz mojej córki przyrosła do ścianki macicy:-) Poważnie zastanawiałam się czy to jest możliwe:-) Co do odchudzania to chyba ja Was biję na głowę. 114 cm i 15 kilo na plusie:-) Oj będę płakać w sierpniu. No i do 14 września będę musiała choćby z połowę zrzucić bo mamy wesele na które chcę iść:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z samego ranka. Mnie też wczoraj dopadła zgaga. Straszne uczucie. Gadanie ze wtedy maleństwu włosy rosną (w co nie wierzę) powoduje ze się zaciska zęby i cierpi. Argument nie do podważenia ha ha ale ten czas leci. Zostały tylko 2 miesiące i parę dni do porodu. Całą ciąże starałam się o tym nie myśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak tam u was wicie gniazdka. Mnie jeszcze nie wzięło, może przez te remonty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.a ja mam wizytę dzis na 10:) juz się nie mogę doczekac zeby upewnić sie ze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.a ja mam wizytę dzis na 10:) juz się nie mogę doczekac zeby upewnić sie ze wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia w sumie ten kolor będzie ok, bo jak wszystko razem leży to jest wystarczająco jaskrawe dla maleństwa... Mania mania przyjmiemy wszystkie chętne:) Anndzik spoko damy radę z kg, ale walka będzie ciężka przynajmniej dla mnie:) A co do zgagi to w każdej ciąży miałam, a chlopaki łyse jak kolano po urodzeniu:) U mnie dzisiaj słonko ale temp. jak narazie 14 st. więc chlodno, a tak było super... Bez2013 u mnie też już zaczyna się myślenie o porodzie, bo już coraz bliżej. Wicie gniazdka też odkładam, podobnie jak u ciebie remont mnie czeka.Mieliśmy wczoraj wystartować ale rodzicom w domu trzeba było wylewkę pomóc zrobić i moj M poł dnia zasuwał u nich, a w domu dalej się przeciagnie:( pokój jakoś pojdzie ale jak myślę o lazience to mi słabo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namirka czekamy na relacje i powodzenia:) Linka fajne zakupki:) ciuszki dla dziewczynek mają jednak swoj urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://allegro.pl/10sztuk-gaziki-spirytus-70-do-pepuszka-22gr-szt-i3254947546.html :) dla mnie zostaly wiec jeszcze koszule nocne ktore tez mam w planie zamowic dzis no i kosmetyki do szpitala na ktore jeszcze jest czas :) chce dzis jeszcze zamowic przewijak i rozek ale zobaczymy :) maz teraz sam mnie pogania bo chyba wczoraj w sklepie sobie uswiadomil ile to wszystko kosztuje i jezeli w przyslym miesiacu mamy kupic wozek, posciel i wiele innych to lepiej to rozlozyc na raty :) noc przespana-jakis dziwny sen mialam :) maly buszuje po brzuszku od rana i jeszcze powiem Wam, ze wczoraj mega uczucie mialam pierwszy raz w zyciu :) cudowne :) lezalam sobie wieczorem na plecach i trzymalam reke delikatnie na brzuchu i czulam jak sie dziecko przesowa... ale nie tak, ze jakies jego ruchy tylko jakby mi swoja noga czy reka jechal po mojej :) rewelacja doslownie :) wozek jak pisalam wczoraj wybrany-http://allegro.pl/wozek-bebetto-luca-2w1-gratis-gliwice-i3263783870.html :) mam nadzieje, ze K. juz zdania nie zmieni bo ostatnio dobrze mu to wychodzi :) rolada-co do swiata dziecka to jest jeszcze jeden minus... panie chodza za Toba krok w krok z mysla, ze na bank zabierasz do torebki pol sklepu... ja pewnie kupilabym wczoraj jeszcze kilka rzeczy ale nie mialam sie nawet jak zastanowic czy rozejrzec bo ciagle ktos nademna stal, a bardzo tego nie lubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja-ja kupilam wczoraj dokladnie takie butelki jak wstawilas link :) mam nadzeje, ze beda ok :) z reszta tommee tipe to od zawsze byl moj typ nr jeden :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia mój M leci na początku czerwca do Uk to może z tamtąd przywiezie buteleczki:) tam dziewczyny urzywaja i sobie chwalą, no i tańze od Dr.Browna:) Jaki kolor wózka wybrałas??? Wysłałam na meila zdjęcie mojego zwierzaka -aktualne, na moim M, żeby było porównanie co do wielkości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe no mi sie podoba niebieski :) K. powiedzial, ze skoro on juz wybral wszystko to pozwla mi wybrac kolor-laskawca :) ale wczoraj w sklepie ogladalismy tez ciemno szary-popielaty i tez byl ok :) jeszcze sie zastanowie :) razem z fotelikiem wyjdzie nam jakies 1900zl... nie bylo tyle w planie :( no ale uparlismy sie na ten fotelik i to dlatego :) podoba mi sie w tym foteliku to, ze budka moze byc zlozona i rozlozona kiedy sie chce... a niestety w innych-ktorych oczywiscie nie neguje-jest tak, ze jak sie sklada raczke to i budke... no i wogole na zywo ten wozek wyglada duzo lepiej bo zdjecie jakos mnie nie przekonuje :) ogladalam wczoraj wiele pojazdow... :) no sliczne niektore i super rozwiazania :) ale cena masakra... jeszcze raczej skonczy sie na tym, ze nie bedziemy brac kasy od rodzicow wiec trzeba bylo myslec rozsadnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja... jak szybko wlaczylam to zdjecie tak szybko je wylaczylam :) no ogolnie zwierzak sliczny... ale ja nie lubie takich masakrycznie :) ajjj.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia :) to takie kochane zwierzątko;) my po prostu nie lubimy kotów brr... psy jeszcze do zniesienia, ale oboje uwielbiamy egzotyczne:) W moim foteliku też budka może być rozłożona kiedy się chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia no ja tez będę zamawiała bebetto luca tylko na kolor jeszcze się nie zdecydowalismy. Widzielismy na żywo tylko niebieski- bardzo ładny, no ale zastanawiam sie jeszcze nad szarym - szkoda ze szarego na żywo nie widziałam. Ekipa do okna juz przyszła i skuwa kamienny parapet. Mają trochę z tym roboty... X Co do zakupow to ja tez jeszcze musze koszule do karmienia kupic, fride do noska, masc na brodawki.. W sumie podkladow poporodowych nie musze do szpitala, ale sobie kupie zeby miec na wszelki wypadek. No i majteczki siatkowe. Z większych zakupow to tylko jeszcze łozeczko i wozek. No i kilka prześcieradel i jakas mata czy cos ochronnego na materacyk- acha no materaca rez nie mam- pewnie zamowie razem z lozeczkiem. A zamawialyscie juz jakąś ceratke czy cos na materacyk? Dajcie jakiegos linka bo nie wiem jak to wygląda :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×