Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

zastrzele sie normalnie... sluchajcie, jezdze po Krakowach, szperam na allegro... zapewniam, ze ten wozek to juz na pewno ten i co??!! :) pojechalam do miasteczka 20km ode mnie (gdzie pracuje) i przez przypadek natrafilam na dzieciecy sklep... pojazdow dzieciecych tyle, ze nigdy w jednym miejscu takiej ilosci nie widzialam!!!!! :) i to jakie sliczne, w super cenach no i wogole miazga :) a na dodatek zdenerwowalam sie bo butelki ktore wczoraj kupilam w Krk 10zl tansze... :( no jakas masakra :( wiec pamietajcie-poki Burtanowa czegos nie kupi albo przynajmniej za to nie zaplaci nie wierzcie jej, ze to juz na pewno to :D wlasnie bratowa kupila mi pieluchy flanelowe w Biedronce :) nie chcialam ich no ale skoro juz sa to nie narzekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też bym brała wózek :) no chyba, że by był mega rozklekotany...ale to dobra firma więc powinien być ok :D Ja spałam jak zabita 1,5 h!! a teraz chodzę jak nieprzytomna...chyba muszę zrobić morfologię bo coś ostatnio jakaś taka słaba jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia tak to już jest z nami kobietami...ja też tak mam...niestety...mąż się tylko wkurza, że jestem niezdecydowana :) zmieniłaś decyzję co do wózka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam sobie z Wami popisać, ale ta płatająca figle kafeteria skutecznie mnie zniechęciła, idę prasować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak Wam mija dzień?Ja sobie leżę i odpoczywam.Była na mieście i na szczęście zdążyłam wrócić przed ogromną burzą,którą i tak przespałam:)Teraz piję kawkę i oglądam pierdoły w tv. Zaczęłam czytać o zapisywaniu dziecka w USC,o tym jak uzyskać pesel,jak zapisać dziecko w przychodni...masakra:/To,że nie jesteśmy małżeństwem dużo komplikuje.I już mnie mdli na samą myśl o załatwianiu tego wszystkiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie chyba trzeba sie bedzie na prawde przeniesc bo tu mozna dostac kota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się wcześniej napisałam i nic nie wyskoczyło!!!!!!!!!!!!!Przenieśmy się gdzie indziej,bo tu można czegoś dostać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolada-jeszcze nie zmienilam ale na pewno zmienie :) bo w tamtym sklepie jest niesamowity wybor :) ale nie zarzekam sie-po wyplacie jedziemy juz kupic i wtedy bedziemy wybierac "na zywca" :) sprzedawczyni podrzucila mi rewelacyjny pomysl-na ktory wczesniej nie wpadlam, a przynajmniej nie sadzilam, ze tak mozna :) powiedziala, ze mozemy kupic stelarz, fotelik i gondolke... a na wiosne spacerowke dokupic do tego :) dla mnie pomysl rewelacja bo kasy teraz i tak tyle nie mamy, a na wiosne odlozymy albo kupimy parasolke :) ja myslalam, ze wozek 2w1 to juz norma i ze trzeba kupic spacerowke z gondolka... a ona na to ze nie :) i ze mozna sama gondolke z fotelikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia ja też nie wiedziałam, że tak można! super pomysł! a gdzie ten sklep?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pamietam czy corcia czy syn... ale mi sie podoba 11, 18, 25, 35 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada mi się podoba wzór nr 4 i nr 39,ale to Tobie musi się spodobać. abc fajny brzusiu ,niewiem czy mi się wydaję ale mam wrażenie że Ci się twarz już zmienia. Za dużo nie piszę bo niewiem czy warto czy pokaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny...dla dziewczynki pościel, ale chce taki uniewersalny kolor...różu już mam dość! chyba się nim przesłodziłam...zresztą łóżeczko będzie stało w naszym pokoju więc chcemy żeby pasowało do reszty...i żeby nie było pstrokate :) raczej stonowane kolory. 4 to jeden z moich typów :) myślę jeszcze nad 42, 69, 31

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo czym bliżej porodu to twarz się zmienia ,u mnie to już tydzień temu pomału się zaczeło.U Ciebie też mi się wydaje ,ale mogę się mylić bo widze Cię tylko na fotkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakos nie zwracalam na to uwagi. w pierwszej ciazy zauwazylam tylko ze bardzo przytylam na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też się buzia bardziej zaokrągliła...to chyba naturalne, kobieta jednak troszkę puchnie w ciąży...oby do sierpnia:) ja już bym chciała dzidzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja kochana mamusia kupiła "nam" dziś kocyk i ręcznik :) ale nie wiem jaki...męcze tate żeby mi wysłał zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już bym chciała zobaczyć jak moje córeczki wyglądają czy będą podobne do mnie . A wiecie że najbardziej nos sie zmienia ale to już przed samym porodem.Pamiętam jak poszłam w pierwszej ciąży do gina na końcówce a on do mnie o już nosek porodowy i faktycznie na drugi dzień poszedł mi czop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak to nos?? dziwne...:) mam nadzieję, że mój nie zrobi się bardziej kartoflany niż jest teraz :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He to nie widziałaś mojego "poznańska pyra" więc może dlatego jak się powiększył to odrazu było widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój nos to też "poznańska pyra " urodziłam się w Poznaniu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×