Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ta z chipsami

Czy szukając kochanka można znaleźć męża?

Polecane posty

Gość Ta z chipsami

Mam 25 lat i do tej pory nie znalazłam partnera (proszę odpuścić sobie komentarze że jestem brzydka bo mam lustro w domu i wiele facetów nie spokrewnionych ze mną mówiło mi że jestem ładna). Po dobrych studiach i zaradna. Zastanawiam się czy może szukając kochanka można znaleźć sobie męża? (facet bez zobowiązań typu żona zakocha się i będzie chciał czegoś więcej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fitzgerald
można znaleźć męża z wielkim fiutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta - a potem zalozysz temat pt on nie chce sie zenic a sypia ze mna od 5 lata;-) morze jest szerokie i glebokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on_32
Wszystko zależy czy dwoje ludzi wpadnie sobie w oko, życie jest bardzo zaskakujące i czasem podkłada najbardziej nie spodziewany scenariusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie mozna zakladac bledu juz na poczatku - to tak jakbym poszla pracowac jako sekretarka i byla "zdwiona" ze po 5 latach nadal chca zebym byla sekretarka bo kolezance w podobnej sytuacji zdarzyl sie awans, co nie?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek - to nie ejst pyt po co sie zenic - kazdy robi jak lubi. ty lubisz "cipki" ktos inny odbyty - as easy as it is;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ta z chipsami
W sumie nie wiem czy mi zależy na ślubie...na pewno mi zależy na posiadaniu dzieci i żeby ojciec dzieci miał aktywny udział w ich wychowaniu (najlepiej wspólne mieszkanie) no i częsty seks...a reszta mi specjalnie nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to suzkasz kandydata na meza - nawet jesli nieformalnego to jednak "meza" nie oszukuj sie wiec na starcie ze chodzi ci o kochanka;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×