Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mariusz_76

wok - gdzie mogę kupić?

Polecane posty

Gość Mariusz_76

Witam chciałbym kupić wok dla swojej żony, jednak kompletnie się na tym nie znam. Moglibyście mi coś polecić? Byłbym wdzięczny również za jakieś linki do sklepów internetowych, bo niestety nie mam czasu wybrać się osobiście do sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz_76
Dzięki wielkie! zaraz coś wybiorę, mam nadzieję, że żona będzie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja używam woka marki Philipiak, zobaczyłam go w programie u KArola Okrasy i wiedziałem ze nie musze suzkac niczego lepszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adada
A gdzie można dostać taki wok philipiaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta Kowalewska
Witam, Odpowiadam na pytanie @adada. Naczynia Philipiak bez trudu zakupi Pani w naszym sklepie internetowym lub jednym z salonów firmowych. A oto adresy: http://www.philipiaksalony.pl/jak-kupic. W przypadku dalszych pytań bądź wątpliwości, służę pomocą. Pozdrawiam, Marta Kowalewska Online Ekspert marki PHILIPIAK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maggie78922
Sprzedam nowy, oryginalny, oryginalnie zapakowany wok marki Philipiak Milano. Idealny do przygotowywania dań zdrowych, bez tłuszcu. Wok był prezentem. Zależy mi, aby go jak najszybciej sprzedać, ponieważ przeze mnie i tak nie był i nie będzie używany. Cena rynkowa produktu to: 2700zł. Więcej informacji o woku/patelni na stronie producenta. Cena proponowana to :1700zł (do negocjacji). Proszę o kontakt mailowy: madzia789@poczta.onet.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×