Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domestosowa

myjecie domestosem wannę ?

Polecane posty

Gość plyn do naczyc jets dobry
wystarczy plynem do naczyn 2 razy w miesiącu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym nie ryzykowała żrącego płynu do wanny, nigdy nie masz pewności czy się dobrze spłukało i mogą wystąpić reakcje skórne wystarczy zwykłe mleczko do armatury, może być też coś antybakteryjnego, a na zacieki i cięższe ślady soda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domestosu uzywam tylko do mycia muszli klozetowej i to tylko na noc bo ma okropny zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys tak
kiedys wanne mylam domestosem , ale brzydko pachniala .Myje raz ma miesiac wodą z mydlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanna raz na miesiąc
ja pierdykam, no to dobrze, że z tobą nie mieszkam:-o nie to, że mam czas na wszystko, ale wannę myję najrzadziej co 2 dni, jest nas czworo i niestety, mimo płynów do kąpieli, pozostaje na wannie osad, który wygląda niefajnie, dlatego machnięcie kilka razy ścierką nie jest męczące, a i przyjemnie jest się wykąpać w takiej czystej. Ja używam mleczka z reguły, ale zdarza się , że wymyję płynem do kąpieli, odtłuszcza fajnie. Oczywiście to tylko, gdy odświeżam, bo do mycia tylko mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minutnik tik
a wy sie tak codziennie moczycie w wannie, nie lepiej prysznic?? na pewno oszczedniej bo i wody mniej idzie i nie trzeba szorowac kabiny codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie, po co. Nie trzymam tam nic zakaźnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Pewnie, że nie, akryl by tego nie wytrzymał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×