Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aghata krystynha

bratowa...

Polecane posty

Gość aghata krystynha

Czy tylko mi sie wydaje ze bratowe to drugie zaraz po tesciowej najbardziej wkurzajace kobiety w rodzinie??? Ja akurat tesciowa swoja uwielbiam :) Ale co ktorys z moich braci ma kobiete to mam ochote jej konczyny i wlosy powyrywac.. Powinnam sie leczyc? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością powinnaś
to nie jest normalne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam mam fajną bratową i jak się tak zastanowię to mam z nią nawet trochę lepszy kontakt niż z siostrą. Ma ona czasami swoje odchyły ale każdy chyba ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam brata ale siostra męża potrafi mnie nieźle poirytować. Ale ja jestem jej bratową więc może ma o mnie takie zdanie jak ty o swojej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghghgh
ja mam super bratowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghata krystynha
No ale ja na serio mam troche racji co do nich... A moze to z moimi bracmi jest cos nie tak ze zawsze wybieraja takie kruche delikatne stworzenia ktore wymagaja calodobowej opieki calej rodziny...? Do tego sa najpiekniejsze najmadrzejsze i taaaakie delikatne ze musza odpoczywac wciaz Pewnie 50% z tego to moje czepianie. Ale drugie 50 to juz fakt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aghata krystynha
Np zone szwagra bardzo lubie. Ma jaja. Samodzielna wesola madra. A tamte.... Co jedna to gorsza :/ na bank troche zazdrosna jestem. Bylam cale zycie jedyna dziewczyna oprocz mamy w domu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkkka,,,,,;
ja tez jestem bratowa i tez mnie szwagierki nie kochaja :bo jestem taka siaka i owaka a jak one mnie poszczuly psem jak bylam w ciazy to ok ,chodzily nam po pokojach(mieszkam z tesciowa)i wogole napuszczaly tescowa ze to ja tylko mam gotowac (a tesciowa ma jeszcze w domu syna -kawalera)i chcialy zeby jej kase dawac bo ina bedzie robic zakupy .....smiech na sali .Zrobilismy sobie wszystko osobno ,gotowanie osobno i teraz jestem ta zla bo tesciowa sama musi gotowac dlasiebie i swojego syneczka.....Przykre jak siostry potrafia zatruc zycie swoim braciom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonkkka,,,,,;
a i ja mam wlasnie takie szwagierki co nic tylko by odpoczywaly ,non stop u swojej mamusi siedzialy ,a ja powinnam kolo nich latac .Jedna to otwarcie mowi ze ona nie sprzata ,nie myje ,nie gotuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja akurat mialam pusta jak but siostre bylego meza. Gowniara, ktora w wieku 22 lat nie przepracowala ani sekundy potrafila w obecnosci swojego brata, ktory byl super zadowolony, ze zarabial swego czasu na reke 3.5tysia palnac do mnie: ale wiesz... Ja to sobie nie wyobrazam, zeby facet zarabial mniej niz 10tysiecy, przeciez to wcale nie jest tak duzo. Tesciowa mialam najfajniejsza z calej rodziny :-) i na szczescie, moja przyszla tesciowa tez wydaje sie byc super i jak trzeba staje w mojej obronie przez wlasnym synem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z dziewczyną mojego brata mam świetny kontakt i mam nadzieję że to się nigdy nie zmieni ;) Natomiast szwagra mam w porządku....a może dlatego że rzadko się widujemy (odległość) i sobie nie podpadliśmy :D A szwagierka to menda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 3 bratowe :)
w tym jedną przyszłą.I wszystkie lubię.Jednej na początku nie trawiłam mimo że to chrzestna mojego syna.Taka przemądrzała lala.Ale teraz jak jest już malutka na świecie to się zmieniła.Najlepszy kontakt mam z tą średnią:) Mieszkamy blisko siebie i zawsze jest o czym gadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierki mam 3 :D z jedna mam super kontakt , nawet sie kolegujemy ;) druga jest mi obojetna , 3 nieznosze, tak mi kiedys zalazla za skore zebym ja z checia udusila. Ale tej 3 to nikt w mojej rodzinie nie lubi wiec nie dziwne, ze ja jej tez nie trawie. U tesciow niby wszytsko ok ale mam dziwne wrazenie, ze nie chca zebysmy przyjezdzali a zwlaszcza ja :) Mowilam mezowi zeby sam jezdzil z dziecmi ale powiedzial, ze beze mnie nigdzie nie pojedzie :( a, ze lubi tam jezdzic to musze tam jechac razem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy jestem troche wyrodna?
Ja mam taką co wie wszystko o MOIM dziecku najlepiej na swiecie co mnie strasznie wkurza. I wogóle jest przemądrząła jeśli chodzi o "dzieciowe" sprawy-bo ona ma jedno i drugie w drodze i WSZYSTKO musi najlepiej robić i najlepiej wiedzieć. Nawet ostatnio najechała na mnie że 2misięczne dziecko powinno mieć w pokoju 24 stopnie bo w 21 jakie mamy to jej za zimno...:O:O Najlepsze było jak wpadła ostatnio i z rykiem:dlaaaaczegooo maaaałaaa bez koooca lezyyy!!!!! PRZECIEZ ZAPALENIA PŁUC MOZE DOSTAĆ!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsfdsdfs
najgorsze sa siostry męzów!i to stare panny:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
siostra meza jest w porzadku...Natomiast moja bratowa jest tak niesamowicie o wszystko zazdrosna,ze jest ciezko byc na luzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsfdsdf masz 100%racji
ja mam ta przyjemnosc miec dwie szwagierki stare panny ,w tym jedna z dzieckiem .....wrrrrrrrrrrrrr jak slysze te teksty tesciowej ze moja mala sie nie slucha itp...ale na dzieciaka coreczki to nic nie powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość up...
ta co ma dziecko,to zadna stara panna,tylko samotna matka,jezeli juz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kopciuszek//
jakie postacie wystepuja w bajce dla dzieci kopciuszek?:macocha jej dwie coreczki i kopciuszek a jakie postacie wystepuja w kopciuszku dla doroslych?:tesciowa ,jej coreczki i synowa Bardzo czesto konflikty powoduja corki tesciowej:sa zazdrosne,probuja pokazac ze one sa lepsze ,a jak brat z bratowa mieszkaja z mama(meza) to uwazaja ze synowa powinna calowac ich matke po d.....Ich punkt widzenia zmienia sie ale tylko w stosunku do ich tesciowych ;wtedu uwazaja ze one nie maja wzgledem niej zadnych obowiazkow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfsdfsfdsdf masz 100%racji
dla mnie stara panna z dzieckiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adelaida
no,ale ta bajka o kopciuszku to interpretacja zalezy od punktu odniesienia...Akurat u mnie zazdrosna to nie ja,ta corka tesciowej.I jak slodzi zupelnie nieszczerze do tej tesciowej,a mojej mamy-w stylu "bo mamusia jest taka wspaniala"-to wyglada troche na prowokacje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka.......
bratowa trochę stuknięta, ale jakoś da radę z nią się dogadać, ale za to szwagierka to istna pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilutka87
ja bratowej nie mam, mam za to dwie szwagierki, jedna może być da się pogadać, a drugą z chęcią wyklepałabym po mordzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×