Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miłość wszechczasów

Zaraz leci Miłosny biznes. Oglądacie?

Polecane posty

Gość gość
Nie wiem, jak ta polka z Manfredem-kurczakiem wytrzymała 7 lat, bo tak bezpłciowego człowieka to dawno nie widziałem. Nowej kobiety to on raczej nie znajdzie, na 100% z Mario nie znajdzie bo ten jest jak widac było przeszczęsliwy, gdy komuś z kobietą nie wychodzi, np Manfred-Monika, Andreas-Marianka i inni. Peter to gej tylko o tym jeszcze nie wie, na imprezach tylko chłopaki podchodzą do niego i pokazują brzuchy. Zresztą stary Rob Nissel lepiej tańczy od Petera - patrz. "Taniec w kręgielni." Brakuje mi bardzo grubego, wytatuowanego i bezzębnego Otto Schindela i jego masażów na uczestniczkach - jak sam powiedział jego kobieta będzie taki masaż miała"codziennie", ja p********le, ale luksus jej zapewni. Robert jest w swoich teoriach pier***ęty, ale pasuje do Yulen, bo gdy w końcu _po kilku latach_ nauczy się niemieckiego to widać, że łyknie te jego teorie bioenergo-cośtam bez problemu. Ale trzeba przyznać, że Robert ma lepszą gadkę i choć stary to szybciej kogoś wyrwie. Andreas to trochę taka c**a, prędzej widziałbym jego związek z Manfredem, bo podobni obaj tacy nijacy. Chociaż Andreas ma starego VW Polo, a Manfred ? Gerard to jest gość, ukrainki i inne laski szukają facetów poważnych, a ten wali gorzałę ile wlezie, a takich to one u siebie mają - dobre. Rozwaliły mnie te dwie rómunki które do Gercia przyjechały, ale poleciały sobie z nim, ale on też nie głupi do końca i perfum na koniec nie kupił. Myślę, ze ci panowie w złym świetle pokazują austryjackich męższczyzn, zaniżają poziom UE. Mieszkać w bogatej Austrii i starym polo jeździć =, lub nie mieć żadnego samochodu? Z czym oni do ludu, jaka laska na nich poleci, Robert Nissel co brykę ma w stylu zachodnim to i podłapał młodą dziewicę, która przed przyjazdem do Austrii w krzakach potrzeby załatwiała, jak to w filmie kolega Roberta powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z Petera taki tancerz jak z koziej d**y rakietnica. A Mario jako sportowiec powinien podac Andreasowi reke po pojedynku, poza tym to wbrew regulom uderzyl go w tyl glowy. Nie wiem czy ktos zwrocil uwage ze Yulen jak wysiadala z tego nowego samochodu to otwierajac drzwi od wewnatrz popychala je noga a dokladnie to buciorem. Ja bym sie wkurzyla jakby mi ktos w samochodzie butami tapicerki kopal, no ale jak ona cale zycie srala w krzakach to czego tu oczekiwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co on mu takiego zrobił że musiał dostać? to Mario non stop do znudzenia powtarza że obaj ojciec i syn są frajerami, glupcami itp.obraża ich bez przerwy. Peter, Gerhard, Robert, Andreas wszyscy sie od niego odsuwaja tylko bezplciowy Manfred mu potakuje. a tym uderzeniem w tył głowy tylko sobie swiadectwo wystawił. zachował sie wybitnie niesportowo. poza tym jest hipokryta i rozne standarty zachowan stosuje u siebie a od innych wymaga szacunku. przykladem tego jest chociazby jego komentarz dotyczacy pojedynku powiedział: "ja bym się z zawodowym piłkarzem nie mierzył" tyle że jakby Andreas mu odmowił to Mario do końca programu by monologował na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też nie mogę sie doczekać trzeciej serii, ciekawe czy puszczą po wakacjach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 3 września na TTV będzie emitowany trzeci sezon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm, czy w nowym sezonie spotkamy naszych cudownych amantów?Bo na razie pojawiły się jakieś okropne babsztyle, wypisz wymaluj przechodzone cichodajki. Dziwna sprawa. Żądam powrotu Roberta, Mario, Gerharda i innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okropne te baby ta mlodsza blondynka strasznie nachalna, te starsze zreszta tez, nudaaaa. Chce na powrot arszlochow maria, gerharda i reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za 40 min nowy odcinek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha taaa najlepszy jest Mario jak coś piertolnie :D🖐️ wiecznie niezadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo żadna po niemiecku nie mówi :classic_cool: albo jak raz kazał sie wszystkim pannom w pokoju wstać i obrócić do okoła jak koniom :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma ich szkoda tylko temu patrzyłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miłosny biznes z naszymi ulubieńcami startuje w przyszłym tygodniu. Te dwa odcinki z babami to był tzw miłosny biznes extra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żenada te babki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 latki szukają bagatych facetow w nocnych klubach, a jak przyjdzie co do czego to obojetnie kto do nich nie kiwnie to leca z zacieszem na ryjach.i w sklepie z bizuteria sie targuja bo pierscionek za 50 euro to za drogo. ta mlodsza blondi to samo siada a potem kladzie sie (!) obok przypadkowego chlopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe czy dzisiaj będą obwiesiowie wiedenscy czy znowu te napalone helgi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasi ulubieńcy wrócili :D. I widzę paru nowych bohaterów. Niestety, ten cały lekarz, Thomas robi kiepskie wrażenie. Facet 48 lat, a wygląda na 65. W dodatku jakiś zboczek obmacywacz, fuj. W ogóle on, Mario i pozostali powalili mnie tym obgadywaniem tych trzech Rumunek na plaży - a bo ta za gruba, tamta też, a ta ma sztuczne piersi, itp. Okay, laski rzeczywiście nie były super hiper (choć jakieś tragiczne też nie), ale może niech panowie najpierw na siebie spojrzą, bo jakoś Hugh Jackmana żaden nie przypominał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotr
No niestety, ale w tym nowym odcinku z chłopakami wyraźnie widać, że to jest reżyserowane tylko z naturszczykami. Czyli Mario ma narzekać, Manfred być bepłciowym itd, itp. Coś w rodzaju "Trudne sprawy" po polsku. Sory, ale tego nie kupuję. Zwróćcie uwagę, jak byście wy reagowały/li gdy ktoś obcy podchodzi, chyba jednak większość inaczej, aby poznać kogoś, a te laski to idą niemalże na całego (przy kamerze), jak by ci faceci byli Di Caprio, albo kasą śmierdzieli, a tak nie jest, kobieta szybko to wyczuje. Sorry to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajcie spokoj... stare dziady obgaduja ta za gruba , ta za brzydka.różnica wieku około 30 lat mario ma już48 ten drugi lekarz też gerhard po 50tce ale w sumie jako jedyny nie narzekał tylko się bawił. Zenada, początki programu były fajne, oczekiwania i założenia panów realne teraz to kosmos i reżyserka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdssssssssss
a mnie strasznie wnerwiali ci z agencji maurerowie, nie zdziwilabym sie gdyby uprawiali streczycielstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie te wszystkie agencje i metody ich działania to kosmos jakiś. Ponizajace i upokarzajace te castingi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet
Ja bardzo lubie ten serial wiadomo ze jest troche rezyzerowany ale wiekszosc zachwan jest naturalnych nie da sie ukryc:) natomiast kolezanko ktora pisalas wyzej o Murerach tez mi sie wydaje ze to streczyciele-taka agencja towarzyska miedzynarodowa pod szyldem randek:) brakuje w nowej serii Trenera milosci:) hehe mimo wszystko z zaickeawiniem ogladalem jego poczyanania z Yulen czasem tez naprawde mopwil madre rzeczy ale mozna go znalezc na facebooku--Robert Nissel --ma ja dziecko z Yulen wykapany ojciec hahah co d reszty ekiipy to lubuie ogladac Gerharda mimo ze jest alkoholikiem to potrafi sie bawic i ma otwarta glowe dlatego nie ma problemu z kobietami ,Charli to zbok pod przykrywkakulturalnego faceta a Mario jest najbardziej z nich zakompleksionym facetem do tego z przyzywyczajeniami starokwalerskimi wiec jemu bedzie raczej ciezko znalezc kobiete ale i tak serial swietny naprawde jeden z nielicznych programow jakie wogole ogladam powinni tylko zorbic powotrki w sieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladaczka biznesu
Zabawny był ten wczorajszy odcinek.Gerhard w swoim zywiole czyli non stop na ostrym rauszu, Mario jak zwykle naburmuszony, Manfred przyczajony, a ten nowy doktor nuuuudziarz i wygląda na sześćdziesiatke. Ledwo się Mariowi humor poprawił jak Rumunki wyjechały i wtem sraki dostał twardziel:D a tak do kamer dopowiadał ze to Manfred taki wydelikacony haha.Tak w ogóle to masakra, wioska straszna w tym "kurorcie" i śmieci w morzu, fuj. Przypomniało mi się jak wszyscy się bawili, a Manfred fotografował tyłki dziewczyn!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogladaczka biznesu
Co do Manfrda to zgadzam się z postem powyżej mojego, zbok i do tego jakiś taki nie budzący zaufania flegmatyk, trudno to okreslic, ale jest w nim coś wyjatkowo odpychającego taki zbior cech ktore czynią go odpychającym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwykly facet
Tak zdecydowanie fajny odcinek Smiesza mnie strasznie zachowania zazdrosnych facetow w strone Gerharda ktory jako jedyny nawiazuje kontakt z kobietami bez problemu gdyby tyle nie pil mysle ze spokojnie znalazlby sobie kobiete i ta calkiem atrakcyjna pewnie zreszta rozstal sie z zona ze wzgledu na picie i balowanie hahah a Mario to dla mnie ewenement ogladam go jako ciekawostke haha takiego zatwrdzialego kawalera jecze nie widzialem zreszta jest typowym despota i ma w sobie cos z nazisty haha szczegolnie jak mowil do rumunek w poprzedniej seri---rauss,rauss, sznela haha:):):) choc jesli chodzi o innych facetow a nie o swoje zycie to potrafi czasem dobrze okreslic sytuacje np mlodego Nissela jesli chodzi o ta blondynke ale nie przeklada sie to na jego wlasne stosunki z kobietami tu nie umie ocenic trafnie sytujacji:) czekam z niecierpliwoscia na nastepne odcinki pozdrawiam ogladjaacyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro kolejny odcinek:-) Też uważam że Mario ma problem z nawiązaniem kontaktu z kobietami, poza tym bywa nieprzyjemny w odbiorze i zbyt bezpośredni.Widać że zazdrości Gerhardowi (choć ten też ma braki) który korzysta bez zbędnej filozofii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
swietny film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda że o Nisselach nic nie było :-) Mario i doktorek nieładnie się zachowują w stosunku do Manfreda i jego znajomej, cały czas za nimi chodzili i głupio przygadywali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnosze bo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×